Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Кремльовська зоря   фестиваль   військові оркестри   Германія   орли вермахту   символи   не дивуватися
9
Рейтинг
9


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
4

Коментарі
Бровко Владимир   | 23.09.2007 22:26
Аналогічну ситуацію я бачив на 4 річницю незалежності України. коли на площі Незалежності виступив хор німецькіх військолвих моряків!
  | 23.09.2007 22:37
автор бредит...;)
"Герб Германии – официальный государственный символ Федеративной республики Германия. Изображение представляет собой чёрного орла с красными лапами и красным клювом на золотом фоне"
  | 23.09.2007 22:37
"Как герб страны орел был введен Федеральным президентом Германии Теодором Хойсом 20 января 1950 года. Текст описания герба был практически без изменений перенят из описания герба Веймарской республики, лишь слово "рейx" было заменено на слово "бунд"."
boroda   | 24.09.2007 08:04
Взвейтесь, соколы, орлами!
Юрко Безкровний   | 24.09.2007 10:47
Для Росії фашизм – явище буденне.
Кілька років тому біля Соловецького каменя, на Луб'янській площі
під охороною!!! міліції відбувалося цікаве дійство:
купка молоді, прапори з фашистською символікою, традиційне "хайль" і піднесення руки.
Я маю фото.
Це лише поодинокий
Гетьман   | 24.09.2007 10:47
Незарегистрированный пользователь:
автор бредит...;)
"Герб Германии – официальный государственный символ Федеративной республики Германия. Изображение представляет собой чёрного орла с красными лапами и красным клювом на золотом фоне"
Причому тут історія Герба? Чи не прапрори зйого зображенням кидали у вогонь демонстартивно потім це показувал ще не однарозово? Не відкруттитесь, московити
Юрко Безкровний   | 24.09.2007 10:52
продовження:
це лише поодинокий випадок.
Насправді російське суспільство, особливо молодь і літні люди,
вже давно сповідують фашистску ідеологію.
І згадайте: хто набільше дорікає іншим у фашизмі, той ним якраз і є!
Відкрийте будь-яку статтю на осійському сайті, що стосується України чи Прибалтики.
І подивіться коментарі – чистої води ФАШИЗМ.
Юрко Безкровний   | 24.09.2007 10:56
Спеціально для незареєстрованих:
користуйтеся перевагами демократії – пишіть.
На російських форумах і новинних сайтах
вам би цього не дозволили.
Там ЦЕНЗУРА.
Допускаєься тільки восхваление "единой, неделимой"
і матюки на Прибалтику з Грузією та Україною.
Гетьман   | 24.09.2007 11:14
Юрко Безкровний:
Спеціально для незареєстрованих:
користуйтеся перевагами демократії – пишіть.
На російських форумах і новинних сайтах
вам би цього не дозволили.
Там ЦЕНЗУРА.
Допускаєься тільки восхваление "единой, неделимой"
і матюки на Прибалтику з Грузією та Україною.
Та вони й користуються, а саме ті що визначають рівень "допускати"...
Гнати їх треба вшию за їх антиукраїнську діяльність.
Дуже добре ганьбти свободу слова користуючись нею...
Свідомі дії направлені на насення шкоди Україні, не важливо які, мають бути належно трактовані і усунуті.

Що ж до розмов, які не є частиною цього, то будь-ласка, а те вона й свобода слова.
  | 24.09.2007 17:21
Гетьман, не смотрите Российское телевидения. Для украинского нациста программы от туда это удар по яйц@м. Берегите здоровье. Как славно на Украине по каналу интер, 1+1 и т.д. В центре Киева не увидите марширующих российских музыкантов под двуглавым орлом. Но можно увидеть марширующих наследников фашистов от УПА. Это Гетьмана не удивляет? А какая разница между потомками немецких фашистов и их украинских соратниками?
Гетьман   | 24.09.2007 18:09
Незарегистрированный пользователь:
Гетьман, не смотрите Российское телевидения. Для украинского нациста программы от туда это удар по яйц@м. Берегите здоровье. Как славно на Украине по каналу интер, 1+1 и т.д. В центре Киева не увидите марширующих российских музыкантов под двуглавым орлом. Но можно увидеть марширующих наследников фашистов от УПА. Это Гетьмана не удивляет? А какая разница между потомками немецких фашистов и их украинских соратниками?
І з теми не зїдете. Тема статті саме про фашистські а заразом і німецькі символи з якими справді нащадки воювавших в часи Другої Світової на стороні Гітлера німецьких солдат пройшлись по площі Кремля в Москві...
Гетьман   | 24.09.2007 18:13