Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

З Новим брудом! Ублюдки, корови і хами.

hellveen | 22.09.2007 01:26

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
3

Чорний піар, а також банальне хамство стали головними рисами виборчої кампанії-2007 в Україні.

З Новим брудом! Ублюдки, корови і хами.
Чорний піар, а також банальне хамство завжди були визначною рисою нашого політикуму. І дострокові вибори-2007 не стануть винятком у цьому плані. Досить тільки поглянути на вражаюче гострі біл-борди ("біг-морди") Партії Вільних Демократів.

"Примусимо цих ублюдків бути чесними"

Що тоді подумає виборець про авторів цих рядків? Хоча, про виборця в Україні думають тільки коли треба зірвати черговий виборчий шматок від "українського пирога". Електоральні маси, – як нас називають мудрі політтехнологи, – будуть реагувати тільки на яскраву і незабутню рекламу. Так де ж там таку рекламу забути? До речі вислів "електоральні маси" в мене чомусь асоціюється із зовсім іншим...

Виборча кампанія підходить до свого вирішального кінця – а її розв"язкою стануть вибори 30 вересня. І чим далі в ліс, тим більше дрів. Якщо пристосувати цю приказку до теперішніх реалій, то чим ближче вибори, тим брудніші технології, і тим брудніші слова, якими поливають політики один одного на очах у всіх людей, не гребуючи при цьому відвертими образами.

Нещодавно, наприклад, прокинувся Віктор Янукович зразка 2004 року. Ось витяг з його спілкування з людьми на мітингу в Керчі:

"Что вы говорите? Не слышу! Кончать? Так что, будем кончать их? Что скажете мне делать с ними [НУ-НС і БЮТ]? Будем их кончать!"

Або сьогодні, на мітингу у Вінниці, прем"єр-міністр розказав людям про непрофесіоналізм команди Тимошенко.

"[Лідер БЮТ] в роли премьера выглядит, как корова на льду..."

"Кататься на коньках, лепить горшки – это она [Тимошенко] умеет, но не умеет работать с экономикой страны."

Відповідь прес-служби Блоку Юлії Тимошенко не забарилась – в заяві сказано, що таку агітацію можна назвати агітацією по-хамськи.

"І це не вражає, адже вся країна знає тюремну кличку Віктора Януковича – Хам"

Сьогодні також стало відомо, що теледебати між політичними силами напередодні виборів все ж таки відбудуться. В ефірі Першого Національного дебати пройдуть 24-27 вересня, всього заплановано 4 програми. Тому, я думаю, Луценко, Тимошенко, Янукович, Симоненко, а також всі інші "меншого калібру" заготували відра. Для чого? – спитаєте ви. А я відповім – це буде перше реаліті-шоу "Обклади ближнього". Сподіваюсь, лайна вистачить всім, щоб було чим поливатись.

Цікаво, скільки українському народу ще прийдеться терпіти таке відверте хамство і публічне облаювання перших осіб країни? Хіба це не ті особи, що хочуть потім представляти Україну на міжнародній арені? Дорогі політики! Вийдіть із свого паралельного світу, в якому живете вже давно, і погляньте туди, де ми. Народ не такий дурний, як ви вважаєте, і не купиться на ваші дешеві передвиборчі технології. Зокрема, я так вважаю. А ти, народе? Мир вам, політики!

Фото: обкладинка Корреспондента, N281.

Оригінал статті – Політичний блог

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua