Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

На спинах попередників

Стрілець | 18.09.2007 11:12

17
Рейтинг
17


Голосів "за"
19

Голосів "проти"
2

Не хвались чужими досягненнями.

Що буде, коли уряд прийме якесь раціональне рішення? Припустимо, про зміни митних тарифів на якийсь імпорт, щоб розвинути власне виробництво і тим самим підняти ВВП, створити робочі місця і т.д? Буде те, що мине іще багато часу, поки на те зреагує бізнес, розвине свої власні потужності й почне нарощувати ВВП з робочими місцями. Не може ж бути так, щоб сьогодні зранку прийняли рішення про збільшення виробництва курятини, а до вечора вже збудовані птахофабрики, нарощене поголів'я і готові тушки завезені в усі магазини. Зовсім ні, при такому вседержавному рівні рішення відділяються від результатів значним часом. Легко може пройти багато років, аж поки рішення почне давати результати.

Оскільки завжди є розрив у часі між рішеннями і результатами, то при змінності урядів завжди виходить так, що сьогоднішній уряд пожинає те, що посіяли попередники. Сьогоднішні результати зовсім не завжди є заслугою сьогоднішнього уряду. Це часто заслуга того, позатого, поза-позатого і так далі по ланцюгу попередників.

Тому мені смішно і гидко дивитись, як перед виборами регіонали носяться з цифрами "досягнень уряду Януковича". Там іще треба дуже довго розбиратись, де чиє досягнення, коли були прийняті рішення, які дали сьогоднішній результат. Це просто непорядно – присвоювати собі сьогоднішньому заслуги всіх вчорашніх. Намагатися в'їхати у владний рай на спинах попередників.

Це непорядно – тримати нас за дурнів, розраховувати на те, що ми нічого не знаємо і не розуміємо про такі речі.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua