Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Кабмін життя і Кабмін життєзабезпечення?

Стрілець | 27.08.2007 16:13

18
Рейтинг
18


Голосів "за"
19

Голосів "проти"
1

Чому схема управління державою примітивніша, ніж схема управління заводиком?

Кабмін життя і Кабмін життєзабезпечення?
Нам дуже пощастило з прем'єром. Ні, не подумайте, що я його вважаю чудовим і радий йому. Пощастило в тому смислі, що наявність саме такого прем'єра робить дуже виразними деякі проблеми, дозволяє усвідомити і зрозуміти їх.

Ну проФФесор. Ну не склалось у людини в дитинстві-юності одержати пристойне виховання й пристойну освіту. Хіба тільки він такий?

Адже може бути людина з такими характеристиками пристойним або навіть чудовим господарником і організатором? Може. Історія знає достатньо таких випадків.

Можна поставити таку людину прем'єром? Можливо й можна. Але тоді автоматично питання – для чого в Кабміні з таким прем'єром міністерство культури? Він що, здатний адекватно підібрати керівника такого міністерства і потім адекватно здійснювати загальне, стратегічне керівництво таким міністром і через нього, дотично – культурою? Питання, власне, риторичне.

Аналогічно питання – для чого в такому Кабміні міністерство закордонних справ. У такому міністерстві мусять таки працювати високоосвічені й культурні люди. Інакше які з них дипломати?

Аналогічно – для чого тоді там міністерство оборони? Або, тим більше, міністерство освіти?

І ще буде купа аналогічних питань.

То може нам треба мінімум два Кабміни? Одним хай править такий господарник і хай будуть у ньому всякі господарчі міністерства. Такий собі Кабмін життєзабезпечення. Який даватиме все необхідне для життя. У другому ж міністерства, які займаються тим, для чого і створюються всякі блага. Тобто самим життям. Такий собі Кабмін життя.

Що є в житті людини? Їсти, пити, любити, знати, здоров'я, інших подивитися, себе показати. Війна, само собою, куди від того дінешся... Звідси ясно, що міноборони, взагалі всі силовики мають бути саме тут. Міносвіти, мінкультури, МОЗ. Список відкритий для уточнень.

Іншому Кабміну всякі там енергетики та металургії. Бо те, що життя – там усе вічне, а металургія сьогодні одна, а завтра може зовсім інша бути або й зникнути, хто його знає. І в жодному разі – жодного силовика. Таки справді НІ ОДНОГО, навіть останнього вохрівця. Бо у життєзабезпечення є інша могутня зброя – гроші. А якщо схрестити гроші зі зброєю – буде неминуче прагнення зосередити в одних руках усю владу. Що ми й бачимо тепер весь час.

Автор тут не придумує велосипед. Так організовано управління нормально діючих підприємств. Серед них і таких великих, що багато держав відпочивають. Так навіть якесь кіно знімають – там є режисер, а є й директор, що займається господарством і всяким постачанням для процесу.

Чому ж для управління державою використовується явно примітивна схема? Така, що в ній проФФесор керує мінкультом і міносвітою?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua