Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Піхота електоральних полів

Руслан | 9.07.2007 10:15

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
3

Партія – це сучасна диктатура, це сучасна диктаторська зброя правління, так як партія – це влада частини над цілим. Це нова зброя диктатури. Так як партія це не окрема особистість, то видимість формальної демократії створюється зібранням депутатів, комітетів, а також за допомогою пропаганди, що проводиться її членами.

Піхота електоральних полів
Партія – це сучасна диктатура, це сучасна диктаторська зброя правління, так як партія – це влада частини над цілим. Це нова зброя диктатури. Так як партія це не окрема особистість, то видимість формальної демократії створюється зібранням депутатів, комітетів, а також за допомогою пропаганди, що проводиться її членами.

/Муаммар Каддафі /

Осінні вибори до парламенту, все інтенсивніше спонукають до дій партійних функціонерів вищої та середньої ланки. Вища ділить місця та збирає гроші, середня готується скерувати основну кількість (свідомо не хочу вживати слово "массу") своїх одно партійців прийняти позицію "низького старту". Саме на них буде покладена місія "піхоти – цариці полів" у нашому випадку електоральних.

Саме від них, дуже і дуже сильно, залежатиме картина яка постане на цьому полі наступного ранку після виборчої битви. Останні вибори таки довели, що саме рекомендації, та праця рядових партійців, а не дорогі рекламні ролики та виступи артистів, є найефективнішим інструментом для завоювання того самого поля з якого можна підкинути свої лідерів аж до крісла у Верховній Раді.

Отож про них розпочали згадувати частіше, активно проводиться ревізія парт списків, які умовно можна поділити на три категорії: перша – стара гвардія яка працюватиме з восьмої ранку до десятої вечора незалежно від того скільки за це отримуватимуть 5 чи 50 гривень.

Друга: працюватиме залежно від того наскільки добре їх робота буде оплачуватися. Власне сенс партійного життя для них і полягає, насамперед, у тому аби цікаво та вигідно проводити час у партії. Програма діяльності для них далеко не на першому місці. Безкоштовні поїздки до столиці та по історичних місцях, можливість заробити на виборах, рідкі партійні збори та обід після них – ось, що тримає таких у строю.

Ну і третя, яка вступила до партії під час виборчої кампанії, чи просто коли їх знайомому не вистачало голосів для того аби бути обраним головою осередку. Найбільш хистка частина, яка відверто соромиться свої партійності. Такі, будучи спостерігачем на дільниці байдуже спостерігатимуть як перша категорія переконаних з іншої партії, рекомендуватиме людям зробити тільки "правильний" вибір.

Що робити, якщо переконані партійці за роки незалежності дуже рідко витримували шалені навантаження, покладені на них керманичами. Різки демарші з права на ліво і навпаки, вимагання без зайвих слів і пояснень перебігати під прапори ще вчорашніх опонентів, моральне знущання, як наприклад, споглядання по телевізору та зі шпальт газет на своїх лідерів які красуються на авто вартість котрих дорівнює розваленому колгоспу рідного села, зробила переконаного партійця першої категорії майже вимерлим видом.

Частина її відійшла у інший світ так і не дочекавшись результатів своєї боротьби, частина поповнила лаву запасних у секторі "скептики", хтось на зло комусь перейшов під знамена інших полків.

Чи турбує верхівку партфункціонерів такий стан речей? Не виключено, що можливо згодом, все дійде до варіанту коли замість заяви на вступ у партію, людина просто підписуватиме "партійний контракт" у якому чітко буде перераховано перелік її обов'язків і плата за це.

І відповідати тоді, чому ти саме у цій партії буде значно простіше. Просто зарплата більша. Ну, а коли контракт закінчиться, можна буде перейти до іншого полку партійних легіонерів, де і зарплата вища, і умови кращі. От лишень чи житиметься тоді краще самим рядовим піхотинцям електоральних полів, та тим за "симпатії" кого вони воюють?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua