Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
5

Коментарі
Пайташ   | 2.07.2007 11:11
Справа в тому, що світ – не шахівниця (Україна також не шахівниця). Схоже на шахівницю, для декого хотілось би щоб була шахівницею, але це не шахівниця.
При цьому, на даному етапі, незручними дострокові вибори є тільки для двох фігур чорних – короля (Мороза), і правої тури (Симоненко), для ферзя (Януковича), лівої тури (Вітренко), ці вибори не погіршують ситуації, а навпаки можуть створити нічейну ситуацію, до наступної партії на українській шахівниці – в якій чорний ферзь може поміняти колір, а деякі білі фігури стануть чорними... і програють партію. Тому в рік свині свинство повернеться тому хто зробить (зробив) по свинському.
  | 2.07.2007 11:22
Пайташ:

Нет логики в Вашем, сказанном.

Да и, видать, глядите на мир, разделяя его на черно-белые тона... Сами среди "белых", похоже, ...
Пайташ   | 2.07.2007 11:43
Незарегистрированный пользователь:
Пайташ:
Да и, видать, глядите на мир, разделяя его на черно-белые тона... Сами среди "белых", похоже, ...
Ні! Я не серед білих, не серед чорних, не серед сірих. Я сприймаю світ в усій його кольоровій гамі. І в діях кожної людини завжди присутній весь спектр світу, правда – інколи переважають теплі тона, а інколи холодні. А ось декому хотілось – би щоб в світі був політичний дальтонізм. Ось і ділять світ на чорне і біле, а в результаті отримують сіре – різних відтінків.
  | 2.07.2007 11:49
Пайташ:

Вот это, так, красиво звучит...
Vladimir   | 2.07.2007 15:42
А еще есть люди, которые всегда стремились держаться подальше от таких мест работы, в которых хозяйничают люди, подобные Януковичу. Мне лично, слава Богу, чаще всего удавалось. Надеюсь, удастся пожить всстране, в которой Янукович не хозяйничает.
  | 2.07.2007 15:49
афтар, выпей йаду и больше не пеши глупасти
  | 2.07.2007 22:34
Юлька загнала сама себе в глухий кут.Після істеричних заклинань про неможливість блокування з ПР внеї вихід тільки один, набрати самостійно 50%+1 голос,що є нереально.Далі,якщо разом з виборами Балога протягне референдум і поверне повноваження патрону,то тоді вже буде зовсім без різниці хто там переможе на виборах.Бос призначатиме кого завгодно і розганятиме ВР коли заманеться.Аж поки не набереться за рейганівською ознакою "мовчазна більшість",функцією якої буде освячення всі рішень начальника.Та тоді,про демократію можна буде говорити лише пошепки.Мені не жаль БЮТ,тому що більш деструктивної сили на політичній карті України годі знайти.От тільки чому за її ліквідацію мають платити всі.Кр-к
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua