Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Згадати все, або чим псевдодемократи кращі за справжніх регіоналів

Олександр Ч | 9.06.2007 20:24

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
7

Безкоштовна здача США, та Росії ядерної могутності України, одностороннє відключення ЧАЕС, енергетична залежність від РФ, спричинення нівелювання міжнародних гарантій безпеки, роздування міжнаціональних конфліктів, участь в безпідставній агресії США проти Іраку і т.п.

Згадати все, або чим псевдодемократи кращі за справжніх регіоналів
Згадати все, або чим псевдодемократи кращі за справжніх регіоналів

За останні три роки, українському виборцю довелося пережити дві великі події, це, власне, усвідомлення себе саме громадянином України, а не якоїсь невиразної території, що невідомо чим відрізняється від сусідів, та формування певної віри в можливість побудови розвиненої благополучної країни, реалізацією чого мала зайнятися перша, за 13-тирічну історію, команда демократів-патріотів при владі.

Другою подією став грандіозний провал нової влади, пов'язаний з бажанням однієї її частини, порулювати та нажитися, як в старі добрі часи, а також з неспроможністю другої частини, направити події в потрібне русло.

Терплячий, і все ще зачарований успішним поваленням авторитарного режиму Кучми-Медведчука, виборець, дав своїм обранцям ще один шанс, але вони виявилися такими тупими, що три місяці гризлися навколо подарованої влади, доки їх, як кошенят, не кинув більш розвинений сподвижник.

І ось, знову вибори. Псевдодемократи продовжують сліпо вірити в можливість скільки завгодно повторювати номер, з обдуренням власного електорату.

Кожному школяру відомо, що президент з хижими друзями, що нікуди не поділися, тримають дулю в кишені, коли бачать Тимошенко. Та ж, в свою чергу, не вірить, що її можуть залишити без голосів, навіть після невирішеної проблеми зі свинофермою по сприянню брудному бізнесу.

В результаті, все більше громадян, зі зневагою ставляться до свого виборчого права. Навіщо йти й голосувати, якщо вони вся однакові?

Така позиція є ґрунтовною і недалекою від істини.

Але варто пам'ятати, що між владою регіоналів, і нерегіоналів, все ж є різниця і дуже істотна.

Непрофесійність. Під час виборчої кампанії 2006 року, ПР постійно акцентувала увагу населення на своїх економічних, та політичних здібностях. Це можна назвати правдою, якщо вважати їх партію за групу професійних крадіїв. З 1991 року, ця команда практично без перерв знаходилась при владі. Результати її діяльності, а це покалічена та застаріла економіка кланових монополій, ми можемо спостерігати щоденно. Що стосується політичної професійності, то про неї яскраво свідчать безкоштовно здана США, та Росії ядерна могутність України, одностороннє відключення ЧАЕС, енергетична залежність від РФ, спричинення нівелювання міжнародних гарантій безпеки, роздування міжнаціональних конфліктів, участь в безпідставній агресії США проти Іраку, торгівля зброєю з країнами проти яких діють санкції ООН, і т.п.

І після всього цього, регіонали називають себе професіоналами. Тут проявляється їхня наступна якість.

Брехливість. Брешуть регіонали на кожному кроці – самовіддано і безстрашно. Це звичайно їх важкий тягар – що ще залишається робити, не розповідати ж правду про свої професійні "успіхи"? Часто вони забріхуються до такого рівня, що починають суперечити самі собі. Чого вартий благородний гнів їхнього депутата під час "Свободи слова", на закиди до ПР, про обіцянки понизити ціни на газ, до рівня 45 доларів. Вся країна бачила рекламні плакати з написами "ЄЕП, газ по 45 доларів", а вони спокійно собі відповідають – "нє било такого".

Тупість. Про тупість провідних і не дуже, членів коаліції, вже складають сумні анекдоти. По цьому показнику, Янукович з соратниками, впевнено обходить маразматичне та беззубе політбюро дорогого Леоніда Ілліча.

Інтелектуальна ж еліта більшовиків складається, переважно, з душевно хворих – напевне важко не втратити здоровий глузд з таким оточенням.

Схиблена ідеологія. З цим у регіоналів не менші проблеми. Оскільки записати у програмі партії "нахапати і злиняти" неможна, доводиться придумувати невиразні текстові нагромадження про демократичні засади та європейський розвиток, пояснити точне значення яких не здатен сам Віктор Федорович. Цю проблему дещо компенсують червоні браття, які одним своїм видом сигналізують про тяжіння коаліції до глибокої-глибокої Азії, в якій ніякою "українською ідеєю" і не пахне.

Втім, на відміну від демократів (які взагалі борються за владу по інерції, і без особливої мотивації), регіонали чітко знають, для чого їм потрібне кермо.

Не варто легковажно ставитись до цього "угруповання", бо наступна його якість може наводити лише на зовсім не радісні думки.

Кримінальність. Бурхливі дев'яності, під час яких підростала Донецька еліта, принесли регіону навіть не десятки трупів. Що можна очікувати від керівництва сучасного Донецька, коли кожної весни, в посадках та скверах, знаходились все нові, та нові "підсніжники" – ледве присипані трупи чергового невдалого бізнесмена, справа якого перейшла до рук одного з теперішніх "друзів пролетаріату"?

Коли такі люди йдуть у велику політику, то виникає загроза створення найгіршої форми поліцейської диктатури, в якій знищуються навіть найелементарніші права кожної людини. Тоді, вільності, які собі дозволяли старі номенклатурники, на кшталт відрізання голів найбільш ненависним ворогам, поступляться місцем закону джунглів, по якому, якщо ви не готові знищувати інших, інші знищать вас.

Якщо ви хочете цього – не йдіть на вибори. Але, якщо ви все ж зробите свій вибір, не чекайте, що вже через півроку, ваше життя стане малиною.

Наші демократи, є звичайними людьми. А других в Україні, яка сотні років культивувала два типи істот: "людина з кийком", та "людина плазун", немає. Ця система є діючою, регіонали почувають себе в ній природно, і зроблять все, щоб вона не зникла.

В цьому й полягає основна відмінність – у бажанні частини людей, остаточно перейти до системи відношень, властивій істоті, що володіє розумом не для зниження всього оточуючого заради себе коханого, а для покращення життя на планеті Земля (це, до речі – ціль комунізму).

Отже, як завжди – не схід проти заходу, а добро проти зла.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua