Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/465c6c98dcc3e/

Брудна політика? Брудна нація. Брудна істота

Олександр Ч | 29.05.2007 21:10

Можливо, бідолашні політики, піднявшись над рівнем звичайної людини, на висоту крісла з пом'якшеним задом, починають хворіти якоюсь невідомою хворобою – "отупєніє мозгов, патологічна клептоманія і хронічне кидалово"?

Брудна політика? Брудна нація. Брудна істота
Чим ще запам'ятався недовгий, але схильний до рецидиву термін панування доктора Януковича, та його команди професіоналів, що й досі продовжують поліпшувати своє життя щоденно, так це щирим здивуванням їхнього лідера, неабиякою політичною активністю української нації.

Бідоласі, який з такими потугами привчив себе не вимовляти сполучне слово з трьох букв, в кінці кожного речення, так і не вдалося зрозуміти – і чого це прості чєловєкі, щоденно вивчають всі його ляпи та проколи, замість того, щоб випити після роботи вогняної води і відкинутись десь в канаві.

Якщо володаря мандата "Партії Регіонів" під номером один, ця проблема цікавить суто з академічних поглядів – яким чином 2% відсотки пересічних мешканців, можуть розбурхати решту 98, які за класифікацією професора, відносяться до групи "нормальних" (тобто простих), то його колеги по поліпшенню, вже просто скаженіють від люті.

Не будемо згадувати пана Калашнікова, який відважно накинувся на представників тих 2-х ненависних відсотків, аби вберегти емоційний спокій громадян та свого вразливого лідера, а зосередимось на більш тонкій, негласній політиці влади, в сфері політичної активності електоральної маси.

Щоб якось засипати пилюкою порожніх слів, яскравість всієї уголовщини, якою займаються наші керманичі, вони підхопили уявлення, що було придумано задовго до них, і вже досить сильно приїлося у всьому світі. Полягає воно в тому, що начебто політика – "брудна справа", і що звичайним (простим) людям в неї лізти не варто, бо втратять свою безневинність.

Автор згоден – таке уявлення є цілком логічним, і має право на існування. Але, чому тоді ці двоногі у краватках, так люблять поросповсюджуватись про якісь "вищі людські цінності". Це вже зовсім не в'яжеться з законом про "брудну політику". Адже ким є можновладці?

"Хто я є?" – може запитати себе Янукович, після важкого пробудження. Невідомо, яку для себе відповідь знайшов двічі прем'єр, але всім оточуючим зрозуміло, що принаймні зовні, цей пан відноситься до виду "людина розумна". А оскільки всі люди рівні (ми чомусь так вважаємо), то в якому б виді діяльності вони себе б не проявляли, проявлення ці будуть носити однаковий характер.

Чим, скажіть мені, суперечка завгара, з завскладом, брудніша за "конструктивні перемовини" двох високоповажних членів? Чи можливо, бідолашні політики, піднявшись над рівнем звичайної людини, на висоту крісла з пом'якшеним задом, починають хворіти якоюсь невідомою хворобою – "отупєніє мозгов, патологічна клептоманія і хронічне кидалово"? Відповідь науці невідома, і тому...

І тому, я можу зробити два висновки: або нам брешуть про "брудну політику", щоб керувати вічно, або існують невідомі надприродні фактори про які ми не знаємо.

Щоразу, коли ми йдемо вулицею, дивимось телевізор, або сидимо на службі, то можемо спостерігати це проявлення людських властивостей – "брудна політика". А виникає вона в результаті пасивності кращих людей. Коли ці люди стикаються з несправедливістю, то частіше за все, вони лише подумають про себе – "а що я можу зробити, це брудна справа, в яку краще не лізти".

Суспільству дуже легко отримати щеплення від уміння відстоювати власну позицію, але на те, щоб позбутися його, можуть піти роки, десятки років. Тому, якщо у людини дійсно є якісь позитивні риси, вона повинна вміти виборювати їх, а це не можливо зробити сидячи в кущах.

Тож залишається лише оголосити лозунг – "Всі в політику!".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua