Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Не купись на писок...


5
Рейтинг
5


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
6

Про брехунку з косою.

Не купись на писок...
Не купись на писок...

"Мы заостряем внимание на таких вещах-
Их не замечают, о них молчат, но их надо знать.
Вообще, решай сам – кто достоен,
Кто чего стоит, кого в отстой,
Кто истинный воин, а кто лживый герой..."

"Каста"


До Помаранчевої революції здавалося, що Юлія Володимирівна чесна і завзята революціонерка, борець з кучмізмом і за добробут народу. Здавалося...

Кажуть, що її змінив візит до Москви, під час якого Прокуратурою РФ були зняті всі звинувачення у "чорних газових справах". Можливо, це зробила влада, а, може, ЮВТ взагалі не змінювалася.

Після Помаранчевої революції почали ходити чутки про перехід депутатів-кучманоїдів у фракцію БЮТ. Так і сталося – регіонали, есдеки, народники спокійно перефарбувалися з "голубих" на "помаранчевих" і перейшли в БЮТ. Степан Хмара закликав Тимошенко схаменутися і, зрештою, перейшов в УНП. Вийшов з блоку Чобіт. Тоді Олег Білорус на "5 каналі" казав, що нових членів будуть приймати, але "старих гвардійців" має бути більше. Це були порожні слова – з 20 бютівців стало 42. І якщо таку благодійність щодо переможених кучмістів можна пояснити необхідністю підтримки уряду у ВРУ, то складання виборчого списку БЮТ просто вражає. Там опинилися такі люди, як Фельдман, Губський, Осика, Абдулін; однопартійці Тимошенко не взяли Волкова і Піскуна, яких вона рекомендувала; заступником голови партії "Батьківщина" став Михайло Бродський, який не приховує зневажливого ставлення до українців.

Олександр Фельдман – голова якоїсь єврейської общини, відомий українофобськими заявами. Наприклад: "Після 2006 року в Україні не буде титульної нації. Українці танцюватимуть навколо євреїв".

Богдан Губський активно підтримував Януковича на президентських виборах, їздив з ним по регіонах. В список БЮТу потрапив не тільки Губський, а й його партія – "Єдина Україна".

Олександра Волкова не взяли у список в останній момент. В роки боротьби з Кучмою, коли Тимошенко стояла біля трибуни ВРУ і вимагала його відставки, Волков казав: "Як вона сміє, Президент – це святе". Без коментарів...

Цікава історія з іншим новоспеченим "помаранчевим" Осикою. 2002 року він балотувався в одному окрузі з бютівцем Кірімовим. Звичайно ж, переміг кучміст Осика. Перед виборами 2006 р. в списку БЮТ він опинився на 51 місці, а Кірімов – на 144! І це не поодинокий випадок, коли новоприбулі кучмівці витісняють корінних бютівців.

Одного разу біля будинку уряду зібрався мітинг членів партії "Батьківщина" з вимогою припинити це неподобство. Юлія Володимирівна до людей не вийшла, а журналістам сказала: "Вони не мають ніякого відношення до "Батьківщини". В цій партії звичайні люди нічого не вирішують. З колишнього, антикучмівського складу БЮТ в новий парламент прийшли близько 20 депутатів із 132!

Тобто формально влада змінилася, але на практиці діє принцип: "Нові списки – старі писки". І як можна називати БЮТ "помаранчевою" силою, коли там третина "голубих"?

В луцьких палатках БЮТу роздавали листівки, зміст яких приблизно такий: голосуючи за НСНУ, ви голосуєте за Порошенка, Мартиненка, Жванію, Третьякова. Якби такі листівки зробила Наша Україна проти блоку ЮВТ, цей список був би ще бридкіший.

В "юльківській" періодиці дається пояснення, чому беруть кучмістів у "Батьківщину". Виявляється, їх Юля перевиховала! Ось чому бандити не тюрмах – вони перевиховалися і з новими силами будуть боротися за благо народу. Юліє Володимирівно, будь ласка, перевиховайте ще Януковича, Вітренко, Шуфрича, вони стануть хорошими і будуть вам помагати "розбудовувати" Україну.

Леді Ю. "абсалютна за разділення" бізнесу і влади. Результати "разділення" добре видно, якщо порівняти склад фракції БЮТ зі списком 100 найбагатших людей України за версією журналу "Фокус":

Костянтин Жеваго – $1,7 млрд.
Таріел Васадзе – $ 720 млн.
Василь Хмельницький – $ 630 млн.
Сергій Буряк – $ 550 млн.
Євген Сігал – $ 332 млн.
Андрій Верівський – $ 285 млн.
Олександр Фельдман – $ 224 млн.
Іван Куровський – $ 175 млн.

І це тільки мільярдери і мультимільйонери, які потрапили в сотню скоробагатьків України. Можна тільки здогадуватися, скільки в БЮТ звичайних мільйонерів.

Тільки ліниві та бютівці не говорять про зв'язок Юлії Володимирівни та Ігоря Коломойського ($ 3,3 млрд.) І якщо походження з одного регіону та приналежність лазаренківського "Приватбанку" Коломойському і Боголюбову ($ 3,2 млрд. за версією "Фокусу") нічого не означають, то історія з НЗФ все пояснює.

Нікопольський феросплавний завод повертали у державну власність класичним рейдерським методом – нічним засіданням Полтавського суду без участі сторін. Голова ФДМ Валентина Семенюк була не в захваті від такого беззаконня, а от прем'єр-міністр Тимошенко підтримала рейдерів. Зрозуміло чому – умови приватизаційного конкурсу були виписані під ПФГ "Приват". В Коломойського вже були Стаханівський та Запорізький феросплавні заводи, для повної монополії не вистачало тільки НЗФ. І ще маленька деталь – за час прем'єрування ЮВТ Коломойський, за версією польського журналу "Впрост", перегнав Ахметова у списку скоробагатьків.

Політику уряду Юлії Володимирівни Юрій Кармазін називав потворною. З цим важко сперечатися. Такого популістського уряду ми ще не мали. Коротко його діяльність можна описати так: скасувати всі ввізні мита, забити на вітчизняного виробника, непомірно підвищити соціальні виплати, забрати заводи в кучмівців і віддати коломойським, побудувати 10 блоків АЕС – а після нас хоч потоп.

"Газова принцеса" критикувала Єханурова з Плачковим за "РосУкрЕнерго", вимагала поставок газу в Україну без посередників. А коли сама була віце-прем'єром з ПЕК, нічого не мала проти іншого посередника – "Ітери". Тоді їй не були вигідні прямі поставки, бо інакше зараз не могла б собі дозволити носити страшенно дорогі "шмотки" і прикраси.

Тимошенко намагається знайти залишки грошей від приватизації Криворіжсталі, каже, що їх вкрали Єхануров і К°. А спитати свого колегу по блоку, тодішнього міністра фінансів, Віктора Пинзеника не здогадається. Кепський з неї детектив.

Нахабність і відкритість брехні цієї косатої леді просто вражає. До виборів вона казала: "Ющенко має таке ж відношення до Нашої України як Червоненко до Червоної армії", а після виборів вимагала, щоб Ющенко брав участь у коаліційних переговорах за НСНУ! То Червоненко має відношення до Червоної армії, чи передвиборча маячня – звичне діло для українського політика?

Бютівські газети тільки й писали про те, що вибори до ВРУ – це не вибори до ВРУ, а вибори прем'єра. А за підсумками соцопитувань у "прем'єрській гонці" лідирують Тимошенко і Янукович, треба голосувати за БЮТ, бо прем'єром стане Янукович. Тут можна тільки покрутити пальцем біля скроні...

У вересні 2005 року фракція БЮТ 34 голосами з 42 проголосувала за недоторканність депутатів місцевих рад. Перед виборами "борці за добробут народу" почухали потилиці, понадіялись на коротку пам'ять електорату і вивісили плакат у ВРУ: "БЮТ проти депутатської недоторканності". І з серйозним виразом обличчя пояснили, мовляв, ми тоді помилилися. Для неписьменних депутатів навіть кнопки для голосування зробили різнокольорові: "за" – зелені, "проти" – червоні. Значить, бютівці або дальтоніки, або їм вже давно проводили інструктаж по користуванню кнопочками.

Не раз можна було почути від Юлії Володимирівни, що уряд Януковича підвищив ПДФО до 15%. Наведу фрагменти ЗУ "Про податок з доходів фізичних осіб":

7.1. Ставка податку становить 15 відсотків від об'єкта оподаткування, крім випадків, визначених у пунктах 7.2-7.3 цієї статті.

...

22.3. Починаючи з 1 січня 2004 року та до 31 грудня 2006 року ставка оподаткування, визначена пунктом 7.1 статті 7 цього Закону, встановлюється на рівні 13 відсотків від об'єкта оподаткування.

...

Президент України Л. Кучма

м. Київ, 22 травня 2003 року

N 889-IV

Тобто ще 2003 року було відомо, що з 2007 року ПДФО підвищується до 15%. Тимошенко цього не знала, чи свідомо брехала? А може Тарас Чорновіл казав правду, що вона нюхає білий порошок, тому і верзе казна-що?

Ще один приклад перекручування фактів – "Януковичі підвищили тарифи на житлово-комунальні послуги". А те, що в багатьох областях в більшість входять депутати від БЮТ, що вони голосували за підвищення тарифів, нічого не означає. Напевно, януковичі підключилися до їхніх мізків і дистанційно давали команди тиснути на кнопки. А вже потім Юлія Володимирівна проїхалася по областях, звільнила однопартійців від незаконного впливу на свідомість і знизила тарифи!

Чи може нормальна людина голосувати за те, щоб мертвий міністр писав заяву про звільнення чи за право вето КМУ на законопроекти ВРУ? Те що в авторів закону не лади з головою, зрозуміло. А що сказати про тих, хто цей закон підтримав? Так ганебно спотворювати нашу і так не досконалу законодавчу базу, що і зробила фракція БЮТ. І так підло обмінятися з януковичами підтримкою ЗУ "Про КМУ" на підтримку ЗУ "Про опозицію".

До речі, про ЗУ "Про опозицію". Як відомо, ЮВТ "абсалютна" за скасування пільг депутатам. А цей бютівський закон передбачає створення "тіньового уряду" і виділення службових автомобілів "тіньовим міністрам". Тобто Україні потрібні два уряди, подвійне фінансування потреб подвійної кількості міністрів. І немає різниці – депутат у владі чи в опозиції, всі хочуть на халяву покататися на машині і всіх буде утримувати щедрий український народ.

В березні 2007 року близько 50 молодиків з битками, арматурою і пістолетами нападали на "Черкасигаз". Серед рейдерів був помічений Петро Кузьменко – народний депутат від БЮТ, людина Губського. Складається враження, що цього депутата Юлія Володимирівна недостатньо перевиховала. Йому треба дати персональне завдання – 100 раз написати в зошиті: "Брати участь у бандитських нападах погано".

Ще є багато прикладів збою методики перевиховання ЮВТ: Володимир Олійник, посіпаки якого двічі зривали вибори мера Черкас; учасник рейдерського нападу на Чернівецький комбінат хлібопродуктів Юрій Триндюк; Павло Костенко, який побив ДАІшника, бо вважав, що ПДР для нього не діють.

Отже, система перевиховання не діє. То, може, бандитам пора в тюрми?

Якось Юрій Костенко сказав: "Юлія Тимошенко – це політик, що серед білого дня буде казати, що зараз ніч і багато хто їй повірить." Так і є, всі політики полюбляють поточити ляси і навішати макаронних виробів на вуха електорату. Але, чомусь, преса не така щедро видає побрехеньки Юлії Володимирівни, як, наприклад, Віктора Федоровича чи інших політиків.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua