Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ой горенько мені, горе...

Олекса Косар | 29.05.2007 18:34

9
Рейтинг
9


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
4

... До речі, було б непогано ввести поняття терміну придатності для політиків. І запровадити його дію до першого випадку підмочування репутації. Зверніть увагу: слово "репутація" зовсім не зустрічається в лексиці наших політиків, і всі вони його старанно обминають.

Ой горенько мені, горе...
Ой горенько мені, горе... Та й великеє! Оголосили вибори, а я не знаю за кого голосувати... Може за "восходядую звєзду" – "Народну самооборону"?... Не можу! Не буду – і край! Бо її лідер, принаймні публічний, Юрій Луценко – короткозорий політик. Куди він може завести? А чому короткозорий? Ну а як же: стільки років крокував пліч-о-пліч з Олександром Морозом і не розгледів, чи то пак, не почув, що той чоловік з душком. Та й своєму слову Ю. Луценко "господар". Що хоче, те й робить з ним. Пам'ятаєте, як він привселюдно сорочку рвав на собі, обіцяючи, що якщо Янукович буде Прем'єр-міністром, то він подасть у відставку з посади Міністра внутрішніх справ. Не подав. Позичив очі у Сірка, та й пояснив: його, бачте, Президент попросив залишитися. А якби Президент попросив побігати голяка по Хрещатику?...

А куди подівся "Марш справедливості"? Люди вже й харчі наготували на дорогу... Тепер доводиться наминати їх (тобто їсти) у прискореному темпі, поки термін придатності не закінчився. До речі, було б непогано ввести поняття терміну придатності для політиків. І запровадити його дію до першого випадку підмочування репутації.

Зверніть увагу: слово "репутація" зовсім не зустрічається в лексиці наших політиків, і всі вони його старанно обминають. Обзивають одні одних бандитами, крадіями, шулерами всіх мастей і пройдисвітами, а ось про репутацію, що в такого то й такого, мовляв, погана репутація – ніхто ні гу-гу. Бо вона в них у всіх підмочена, і не одноразово. Вже так закисла, що й дихати нічим...

Народна самооборона, народний наступ... На кого розрахований оцей пафос? Відповідь: на добродушних, смиренних, терпеливих, наївних українців. Бо хіба не знаєте: хто гроші платить, той і музику замовляє. Тож і "народна самооборона" оборонятиме інтереси тих, хто її фінансує. Народ, здається, не фінансує. А ви ще до цих пір вірите в борців за щастя народнеє, у котрих на рахунках десятки і сотні мільйонів? Про мільярди краще помовчати.

Може за "Нашу Україну" голос віддати? Віддавав уже. Два рази. Не виразні вони якісь... Ніякі. Навіть те, що це пропрезидентська сила мене вже не надихає, як і сам Президент глибоко розчарував.

Пригадую, як на початку 2005 року в результаті "газової війни" з Росією було створену таку собі компанію "Росукренерго", і коли на запитання журналістів, хто засновник і власник цієї структури, Президент відповів, що не знає цього, у мене подих перехопило. Як це так!? Президент країни не знає, хто власник компанії від якої залежить 80% поставок газу. Як це назвати? Обманював? Чи й справді не знав? То що ж це за Глава держави такий?! І взагалі, коли вже він свого любого друга Третьякова навчить розмовляти українською. А то якось аж незручно: "регіонал" під час теледискусії на 5 телеканалі розмовляє українською, а Третьяков не може... Втім, поки що не Президента вибираємо...

Словом, огидно було спостерігати як "нашоукраїнці", створюючи парламентську більшість після виборів-2006, так гризлися за посади, що й не спромоглися її створити. І такими вони й нині є. Не втішаймо себе ілюзіями, що помилки будуть враховані. До того ж, якщо в їхньому блоці знову буде отой, що полюбляє купувати нові "Мерседеси" щодва роки – лідер КУНу Іщенко, то нехай я ложки з борщем до рота не донесу, якщо проголосую за них.

Брати західняки! Вибачте за пораду, але придивіться: а може вже вони зовсім не ті, сучасні українські націоналісти. Може вже Україна для них і не понад усе?... Принаймні, для провідників. Народ зубожів, а він "мерседеси" через рік міняє... Оце так... Ніколи б не подумав, що українські націоналісти можуть бути такими.

За Партію Регіонів? Ні в якому разі, із їхніми устремліннями до ЄЕПу, до двох державних мов, а ще тому, що їхній найсолодший сон – це сон про сепаратизм. До того ж, там є депутат Калашников, котрий пишучій братії може й стусанів надавати.

За Юлію со її блоком також не хочеться. Бо якщо потрібно, вона й з "регіоналами" зможе. Як у випадку голосування за Закон про Кабінет міністрів. Янукович про такий подарунок міг тільки мріяти. І цю мрію здійснила пані Тимошенко. Проте, а чого ще можна чекати від жінки, якій надавали "стусанів", і не раз... Хоча, йдучи у політику, про стать потрібно забути, бо на війні як на війні. Там не кажуть: "Пані, просимо Вас стрельніть на нас першою". А ще закриті списки, а ще торгівля місцями у виборчому списку... Із якого потім зрадники валом повалили.

Є ще КПУ, яких Ленін власноруч перестріляв би. Соціалісти, білизну яких вже ніякий "Тайд" не відпере, і за яких проголосують лише їхні сім'ї. А ще є РУХи, що також колись гризлися за портфелі та посади, і догризлися... Народна партія Литвина, що колись була аграрною... А Литвин – Головою Адміністрації Президента Кучми...

А ще – "зелені" всіляких відтінків, "жінки" з різним ухилом, "демократів" усіляких повно повнісінько. І всі вони одним миром помазані. Політичних свиней багато, а державне корито одне. Проте, це вже не я сказав, а колишній Голова Верховної Ради В.М. Литвин. Напевно знає, що каже... А чи бачив із них, хоч хто-небудь, як плаче селянин, дивлячись на загибель ниви від посухи? Олекса Косар

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua