Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
миф о слабохарактерности президента   рукопожатие трех ющенок
-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
5

Коментарі
wind up   | 27.05.2007 15:14
вчера за все время противостояния впервые было стыдно за Юща, не за рукопожатия, а за попытку ввода внутренних войск. Вы наверно видели на ТВ кто были эти ребята – обычные 18 летние солдаты срочники. Вот за это мне стыдно, когда в качестве пугалки используют детей. Если бы Ющ послал на МВД СБУшный спецназ или еще что (танки если хотите), я бы это принял, но то что творилось вчера – явный перебор.
Какая тут слабость...
Mike Reaman   | 27.05.2007 16:09
для того чтобы они (танки) "вошли", нужно чтобы они по крайней мере "вышли". Вот если бы они вышли, тогда девственность была бы потеряна, а капитал не приобретен. Улик как орудие борьбы, намного эффективнее чем танк (по крайней мере на этом этапе).
  | 27.05.2007 16:34
Для тих, хто "невкурсе". На кожні свята в Київ привозять військовослужбовців ВВ, для посилення міліції. В центрі – міліція в своїй формі, на околицях – солдати ВВ (2 – у своїх чорних хб з кийками), з міліціонером (1- з пістолетом) у міліцейській формі.
Ніякого відношення до конфлікту між двома Вікторами це немає.
Просто регіонали (як зажди) видали бажане (ескалацію конфлікту) за дійсне.
А тепер запитання: невже самим подумати так важко, а потрібно пережовувати чужу жвачку? Чи це – пратійне завдання?
Тоді – вибачте. Відпрацьовуйте.
  | 27.05.2007 18:47
Незарегистрированный пользователь:
А тепер запитання: невже самим подумати так важко, а потрібно пережовувати чужу жвачку? Чи це – пратійне завдання?
Тоді – вибачте. Відпрацьовуйте.
Ты вижу уже "відпрацював"...
  | 27.05.2007 20:45
я вам покажу СС Галичина;-)))
  | 27.05.2007 20:52
Бистровському: так, Ющенко не слабак; а ти – мудак.
  | 27.05.2007 21:56
"Ще не вмерла? " "Ще не вмерла,
хоч з усiх дiрок поперло!"
Якщо далi так пiде,
нема сумнiву – помре!
Один американский президент сказал об одном латиноамериканском диктаторе: "Сукин сын, но "наш " сукин сын!
Президент – слабак, но наш слабак! Голосуйте за Ющенко и Тимошенко и их партии!
Приветик из Одессы!
  | 27.05.2007 22:34
Дійсно, було чого злякатися президенту. Бо, коли МВС керує головний агроном, він може натворити біду. Наприклад, розвалити МВС, як свого часу розвалив сільське господарство і підставити усіх міліціянтів. Тут було чого злякатися. Бо, влада у руках дурнів стає страшною.
Через це Президент і підпорядкував собі (і дуже вчасно) Внутрішні війська. А не це він має право, як Верховний головнокомандувач.
Якби головний агроном іще зробив один провокаційний крок, то треба було вже оголошувати надзвичайний стан у країні. А Ющенко, молодець, просто попередив усіх провокаторів, тим, що підпорядкував вчасно ВВ безпосередньо собі.Іще б одна провокація, і було б оголошено надзвичайний стан.
  | 28.05.2007 01:02
---
я вам покажу СС Галичина;-)))
Никита Сергеевич, может не надо!:-))