Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Страх гласу народу

none_smilodon | 24.05.2007 19:26

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
3

"Партія Регіонів" є бажаною, але не необхідною умовою виборів. Країна жила відмінно без неї, і житиме далі. Тому...

Страх гласу народу
Один з депутатів ПРУ, дійсно має рацію. В Україні реально формується двопартійна система. Але в майбутньому змагатись за владу будуть "Наша Україна" і БЮТ (або те, що замінить іменний блок).

Модерна Україна відмінно жила без "Партії Регіонів" десять років. В період участі в Союзі Соціалістичних Рад, вона відмінно жила без неї 70 років. Вона відмінно житиме без неї і далі. ПРУ зробила свій вибір. ПРУ провалила все що можна провалити. Цій бунтівній частині ЗаЄДУ, час повторити долю своєї матінки. Операція може пройти болісно, або не дуже. "Партія Регіонів" це проблема, і її час вирішити.

Час сказати правду, страх "регіоналів" перед виборами цілком зрозумілий – вони програють. Єдине що здатне врятувати ПРУ – це дурість "помаранчевих". Для того, щоб "регіоналів" перемогти, "помаранчевим" достатньо демонструвати рекламні ролики самої ПРУ з минулої кампанії. Не обов'язково виборець ПРУ проголосує за демонструючого свою силу (й відповідно симпатичного жителям Донбасу) Ющенко. Виборець просто не прийде на дільницю.

В майбутнім созиві парламенту не буде СПУ (з ймовірністю 99% навіть і з допомогою ПРУ), цілком можливо не буде КПУ (близько 900 тис. голосів при близько 700 тис. смертності з минулих виборів), але цілком слід зрозуміти, країна не проголосить траур, якщо там не буде ПРУ. Крапка.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua