Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ющенко   Президент всієї України   коаліціанти   звинувачення   Янукович   Прем'єр однієї частини України   ОУН-УПА   ОУН   УПА

Ющенко-Президент всієї України, а не тільки однієї її частини

Гетьман | 19.05.2007 10:11

7
Рейтинг
7


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
6

Виступ Ющенка, на мітингу прихильників Розпуску Верховної Зради, коаліціанти не загаялись використати як аргумент у звинуваченні його в Президентстві однієї частини України. За цією логікою, можна подумати, що Янукович-Прем'єр всієї України, бо теж, але частенько, ходить на свої мітинги.

Ющенко-Президент всієї України, а не тільки однієї її частини
Виступ Ющенка, на мітингу прихильників Розпуску Верховної Зради, коаліціанти не загаялись використати як аргумент у звинуваченні його в Президентстві однієї частини України. За цією логікою, можна подумати, що Янукович-Прем'єр всієї України, бо теж, але частенько, ходить на свої мітинги.

Варто нагадати мабуть цим трибунним проросійським прокурорам сталінського стилю, що Президента обирала вся Україна. І не просто голосували, а й відстоювали в мороз своє право вибирати. Звісно, це не забирає право в тих, хто не голосував за нього, мати свою точку зору і заперечувати, але не зважати на думку тих, хто підтримував його 2004-це Реванш курсу, обраного більшістю громадян.

Ющенкові, попри його надмірне прагнення міфічного створеного інтелігентними дискусіями миру у всій Україні, варто подякувати за справжню проукраїнськість:

Він перший з Президентів Незалежної України, після Розвалу Тюрми Народів, хто відкрито визнав Героїв ОУН-УПА, що рівнозначно офіційному Визнанню Держави. Також Президент Ющенко не грається в двозначні ігри з державною українською мовою, як це робили його попередники.

Але припустився він також багато помилок, ідеалізуючи своїх опонентів, наділяючи їх тим самим не тільки посадами, але й позицією, що вони також по своєму представляють Україну.

Насправді ж очевидно, що українське питання для них, це лиш спосіб здобути владу прихильністю противників української культури. Звідси, як би добре не ставився до януковичців Президент Ющенко, та на які б компроміси не йшов, він все одно для них буде ціллю звинувачень. Інакше їх місце посядуть інші "критикувальники" українського.

Коаліціанти не можуть згодитись на не поборювання всього, що пов'язано з українськістю. Бо значною мірою їх авторитет залежить від анонсованої ними дружності і єдності з Росією. А остання, користуючись цією необхідністю проросійських партій на Україні отримувати сигнали дружби з її сторони, проводить свою геополітику. Де посилення і відродження повноцінної і квітучої Української Нації у вигляді сильної Держави є серйозною перешкодою. Між собою коаліційні проросійські партії прогнозовано дуже гарно зспівались. Хоча йдучи на вибори критикували один одного, до речі, як і опозиційні партії. Причому склад суспільних прошарків в коаліційний партіях такий, як і в опозиційних: мільйонери, відомі зірки естради, декілька претендуючих на роль інтелігентів, і сіра маса запасу небідних людей. Схоже на технологію, бо практично така структура працює в основному на телебачення, а не на виконання якихось завдань.

От і дуже стало це в нагоді, після очікуваного не розпуску Розпущеної Ради Президентом. Знову посипались заяви, компромати і т. п., тобто структури партій цілком виправдовують свої "кіношні" завдання.

Довелось також коаліційникам освоювати і мітингувальну справу. По-правді кажучи, від них серйозних мітингів не очікувались, не тому, що думали нібито вони людей не можуть зібрати (гроші ж є і залізниця в руках), а тому, що не олігархів це діло бігати по мітингах.

Інша справа опозиція-їм не привикати. Досвід проведення антивладних майданів опозиційників навчив краще знаходити слабинку опонентів та висловлюватись влучніше. А от у колишніх кучмістів явно помітна шаблонність та заказовість роботи в стилі, який діє за принципом "ми праві тільки тому, що стоїмо тут на трибуні".

Тому й кинули в суспільство ідею, що Ющенко нібито є Президентом якоїсь частини території України. В підкріплення цієї тези наводяться спільність деяких позицій його з опозиційними партіями. І продовжуючи логічно цю лінію, сміливо ганьблять вільно його укази, постанови чи просто висловлювання-хочу виконую, хочу ні, бо це бач, виключно вони відповідають за ту частину населення, що не підтримує Ющенка.

Та в такому разі, нівелюється взагалі необхідність посади Президента та принципів його обрання. Адже не на компромісі Ющенко йшов на вибори, а з певною позиціє і з певним баченням розвитку країну-його підтримала більшість-значить і цей курс.

Але для України встановлюються потрохи інші правила. І це не сьогодні, заяви будь чиї на мітингах коаліціантів, навіть, коли вони до Росії приєднатись хотіли, не мали за це, крім осуду, ніякого навіть найменшого покарання. А оскільки хочеться як найбільше "куснути" противника і знаючи, що за це нічого не буде, то й стаємо свідками всілякої бредні, що активно поширюються ЗМІ як щось важливе. В морі цих звинувачень також втрачається серйозні загрозливі тенденції, що поширюються коаліціантами, але залишаються без відповідей через необачне записування їх до бредні. Та як показує досвід, з уваги цього випускати не можна, тому не розумію чому немає відповіді на поширення думки про Президента однієї частини України. Уже ж догрались так, що Кидалов країни зайнявся вирішенням правових справ. А все через те, що фальшування виборів представили всього лиш як політичну боротьбу за посаду Президента. І не зникло перекручення дійсності в угоду коаліціантам тоді, не зникне й тепер. Не повірю, що у випадку з протягуванням Кидалова в Верховну Раду, так і тепер повторення змісту відповідних тез декілька раз на день в засобах масової інформації було випадковістю.

Якщо ж не давати ніякої реакції на такі звинувачення, то потім можна буде лиш поплакатись.

Безпідставність звинувачень Президента Ющенка в не зважанні на потреби всіх громадян України хоча і очевидна з одного боку, але технології впливу роблять дива. Тому до порівняння, що Януковича теж за логікою звинувачень коаліціантів не можна назвати Прем'єром всієї країни, треба дещо доповнити. А не варто забувати про те, що Ющенко свого часу подав Януковича на займану ним сьогодні посаду, будучи впевненим, що той таки представляє громадян України Лівобережжя, як виявилось помилявся в обох випадках. Та тепер час такий, що жаліти за минулим нема чого, бо всі помилялись, а дивитись вперед треба, щоб не впасти.

Бо може нам і пожити не прийдеться, а Україна мусить бути!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua