Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги
"Народні блоги"  Фото  Фоторепортаж
Росія   Німеччина   РФ   Гітлер   Сталін   Молотов   Ріббентроп   фашизм   большовизм   комунізм   СССР   окупація   Гудеріан   Крівошеін   Є   Є!

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
11
Рейтинг
11


Голосів "за"
17

Голосів "проти"
6

Як большовицька Росія і нацистська Німеччина спільними зусиллями встановлювали спокій та мир на сході Європи...

Юрій Самсон | 18.10.2007 12:56
"На сході Європи зусиллями Німеччини і Росії встановлюється спокій і мир. Інтереси Німеччини і Росії тут повністю співпадають. Кожен на своїй ділянці забезпечуватиме свої інтереси і будуватиме мирне життя" (Газета "Правда" 07.10.1939 р.)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Наступна
На НП всі ті хандусенки та інші слов'яни закидають Українській Повстанській Армії співробітництво з нацистами, а мету ОУН з побудови Незалежної України підлим чином ототожнюють з фашизмом. І їх не хвилює, що Українська Держава, якраз повністю перекреслює нацистський та російський плани світового устрою, який вони спільно розробили та переможно втілювали. І навіть святкували свої перемоги на спільних совєтсько-нацистських парадах перемоги, як ось цей в Бресті вересня 1939 року...© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua