Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Зелені вбиваючи середній бізнес вбивають державність України

Дубатовк | 30.04.2020 00:07

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

якщо не відстоїмо середній бізнес, то зрадимо Україну

Зелені вбиваючи середній бізнес вбивають державність України
Якщо хтось з лукавим помислом хоче знищити державу, то для цього потрібно знищити середній клас.

Зараз, так як ніколи знищують нашу державність. Надіюсь, всі мене зрозуміють, якщо прочитають даний матеріал. Звернемося до історії Аргентини, не дай Бог, щоб по цьому сценарію розверталися події в Україні.

Україні пророкують сценарій розвитку Аргентини, де під час кризи рівень девальвації національної валюти склав 70%. Такий прогноз оприлюднила експерт Карін Бержер – представник французької компанії Euler Hermes, що є одним з лідерів на ринку страхування кредитних ризиків. Її коментар надрукувало французьке видання Kapital, повідомляє "Німецька хвиля". На думку Бержер, першими усі наслідки кризи відчують ті держави, які є залежними від зовнішнього капіталу. До таких, на думку експерта, належить, зокрема, Україна, де є ризик надзвичайного послаблення економіки. У найближчому ж майбутньому, вважає експерт, мультинаціональні компанії заморозять там більшість проектів, – і все це виведе з рівноваги платіжний баланс та посилить ризик сильного знецінення національної валюти. Вірогідним сценарієм розвитку подій є "аргентинський", де у 2001 році песо знецінився на 70% і це унеможливило економічне зростання протягом кількох років. Тому треба особливо прислухатись до голосу людини, яка чудом Божим вижила серед Аргентинського пекла. Він так само, як багато його співвітчизників не чекав, що в одну мить все може так змінитися.

"Це сталося, майже через рік після грудневої кризи 2001 року. Це був курс соціальних досліджень, і викладач розповідав про різні види соціальної піраміди. У нас навіть були підручники з тими, жорстокими пірамідами! Перша піраміда роз'яснювала суспільство країн першого світу.

Піраміда з двома горизонтальними лініями, розділяючи зверху (високого соціального класу), в середині (середнього класу), і в нижній частині піраміди (бідний клас населення). Викладач пояснив, що в середині піраміди, середній клас, виступає як подушка між багатими і бідними, піклуючись про соціальну напруженість. Ця піраміда мала великий середній розділ, це була піраміда, країн першого світу. Друга піраміда показала комуністичне суспільство. Там стрілки з нижчого і середнього класу намагалися досягти верхнього, але відскакували від лінії. Тоді ми перегорнули сторінку і побачили третю піраміду. На ній стрілки з середнього класу, вели в нижчий, клас бідних. "Що це?" – запитали деякі з нас. Викладач поглянув на нас з сумом і відповів: "Це наша країна, що звалилася в прірву, країна, яка перетворюється на країну третього світу, де майже немає середнього класу, один величезний нижчий клас, і дуже невеликий, дуже багатий, вищий клас."

"Що це за стрілки, які йдуть від середини до нижньої частини піраміди?" – запитав хтось. – "Це середній клас, що перетворився на бідних. Ви бачите, доходів від середнього класу, недостатньо для того, щоб і далі функціонувати як середній клас. Деякі з верхнього класу падають в середній клас, але переважна більшість середнього класу перетворюються на бідних "- сказав викладач.

Через декілька місяців ми побачили, що все сказане викладачем виявилося правдою. Переломним моментом було то, коли журналістка розмовляла з маленькою дівчинкою 8 або 9 років. Репортер поставив звичайне питання, які задають дітям – ким вона хоче бути, коли виросте? Дівчинка, розплакавшись, сказала, що вона ніким не хоче бути, і її це не хвилює. Тоді її запитали:" чому вона плаче?" Вона відповіла, що плаче, тому що голодна, і декілька днів нічого не їла. Жахливо бачити голодуючих дітей, я думаю усі ми бачили фотографії вмираючих з голоду людей, але що можна сказати, коли ти бачиш дітей, які не десь в іншій країні і не в минулому столітті, а тут поруч з вами, які говорять на вашій мові, з вашим акцентом, у вашій країні, – це просто вбиває. Чому ж таке могло статися з нашою країною, адже після Другої світової війни Аргентина практично годувала Європу, вона була відома в Європі як "житниця світу". Великої рогатої худоби і пшениці було стільки, що можна було прогодувати нашу країну і інший континент. Так що ж сталося? Чому так багато людей в своїй країні не мають необхідного для життя. Хіба не та сама земля. Так, країна залишилася тією ж країною, яку називали житницею світу, але дещо змінилося. Декілька великих, мультинациональних корпорацій, таких як Бенеттон, купили сотні тисяч акрів природних ресурсів. Я не знаю, скільки точно, але я пам'ятаю, що засоби масової інформації почали говорити про збереження суверенітету країни, який виявився під загрозою із-за цього масового придбання землі, так що ви можете уявити, як багато акрів було куплено. Та пройшло небагато часу і засоби масової інформації загадковим чином залишили цю тему. (Смертельне танго: аргентинський досвід виживання)

Невже це нам нічого не нагадує? Хіба не наша держава має катастрофічну зовнішню заборгованість? Хіба це не Україна через все нові і нові зовнішні запозичення і кредити стала заручницею МВФ (Міжнародного Валютного Фонду). Хіба не чули ми, що наша земля скоро стане не наша?

Під час карантину, нарушуючи конституцію Упраїни, а також карантин, нимиж запроваджений 259 зрадників проголусували за продаж землі. І не тільки Слуги Народу, але й Єропейська солідарність зрадили нашу землю политу кров'ю Героїв!

Невже ви не бачите, що каратин діє тільки на середній бізнес, олігархів він не стосується, Тищенко в своєму ресторані анонсував "Пир во врєма чуми" і всі з зачумленою совістю там відмічають поминки по державі Україні. Але зарано радіють зрадники, Україна Воскресне, так як Христос Воскрес і злетять паразити з здорового дерева Життя, бо не неможе тля жити, там де все цвіте і тягнеться до Сонця Правди – Христа Бога нашого! Тому прошу вас, брати українці, не залишайте храму Божого і не дивлячись на жидівські заборони Причащайтесь Тіла і Крові Христа Бога і тоді дійсно воскресне Україна і розваляться всі їхні злі задуми! Поки ще не пізно схаменіться і не втрачайте віру! Прийміть всією душою слова Господа і Бога нашого Ісуса Христа: " Не бійся! Тільки віруй!" (Марка 5;36)


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua