Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
війна   соцмережі   гібридна війна   вибори   порохоботи   інформаційний спротив   зомбування   провокації   російське вторгнення

НОВА ФАЗА ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ У СОЦМЕРЕЖАХ

oratta | 16.08.2019 23:37

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Головна мета гібридної війни росії проти України не змінилась – створення умов для початку громадянської війни, яка дозволить під приводом захисту "рускоязичних" розпочати крупномаштабні бойові дії на всій території України.

НОВА ФАЗА ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ У СОЦМЕРЕЖАХ
Для початку нової фази гібридної війни ворожі структури скористались виборами президента. Другий тур будь-яких виборів завжди поділяє людей на дві частини, це обумовлено законом про вибори. Тому завдання сексотів ФСБ скористатись цим тимчасовим поділом і шляхом маніпуляцій, фейків, залякуванням, нагнітанням істерії змусити людей повірити в те що ті, хто не голосували за їхнього кандидата – вороги України, або взагалі нелюди. Така форма гібридної війни вже була апробована після виборів 2004 року, коли відбувся поділ на схід і захід і відповідно усі маніпуляції були пов'язані з цим. Ця війна, незважаючи на те, що тоді не були поширені соцмережі, велася лише засобами підконтрольних ЗМІ і була успішна, адже була досягнута актуальна для того часу мета – зберегти олігархічно-кланову систему влади в Україні підконтрольну Кремлю. Тому сприяла і успішно спровокована ворожими агентами війна між Ющенко і Тимошенко. Сьогодні, незважаючи на помилки першої фази гібридної війни, у другій фазі ФСБ використовує нові можливості у соціальних мережах твіттер і фейсбук. Тисячі сексотів, за допомогою фейкових акаунтів, значна частина яких знаходяться за межами держави, розподілились по різні боки віртуальних барикад і обливають брудом представників протилежного табору. Як не дивно, сформована раніше група інформаційного спротиву, яка мала би щось протиставити цій війні, повелась на таку провокацію і її представники активно долучились до нападів на нового президента, їх підтримали шавки олігархів та ті хто присмоктались до державного корита. З іншого боку барикад підливають масла у вогонь ті хто був відлучений від корита в результаті майдану у 2014. Люди, які слабкі до зомбування і мають розвинутий стадний інстинкт легко втягуються у цю гризню, мета якої поступово вилитись на вулиці. В кремлі навіть запланували масові безлади на вулицях Києва на осінні місяці. Сексоти ФСБ РФ поширюють чутки що Росія готова вчинити повномасштабне вторгнення найближчі місяці, та це робиться лише для того щоб підняти градус громадського протистояння і істеричні прояви. Але потрібно розуміти, що вторгнення із залученням авіації можливе лише тоді, коли будуть створені відповідні умови, а саме повна ізоляція російського інформаційного простору і громадянська війна в середині України. Це можливо лише після Нового року, якщо все і далі буде розгортатись за їх планом.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua