Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Юрій Нерослік створив виставкову серію "Музика є джерело нації!".

Юрій Нерослік створив виставкову серію "Музика є джерело нації!".

Віктор Тригуб | 25.07.2019 08:16

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

...Ще раз переконався, що творчі люди миттєво знаходять спільну мову.

Арт-директор Музею плакату при журналі "Музеї України", доброволець 92 бригади ЗСУ Юрій Нерослік, створив плакат з легендарним воїном-співаком Василем Сліпаком.

Роботу побачив ректор Національної музичної академії України Максим Тимошенко. Попросив організувати зустріч


 Юрій Нерослік створив виставкову серію ''Музика є джерело нації!''.
Видатний плакатотворець сучасності Юрій Нерослік створив виставкову серію "Музика є джерело нації!".

...Ще раз переконався, що творчі люди миттєво знаходять спільну мову.

Арт-директор Музею плакату при журналі "Музеї України", доброволець 92 бригади ЗСУ Юрій Нерослік, створив плакат з легендарним воїном-співаком Василем Сліпаком.

Роботу побачив ректор Національної музичної академії України Максим Тимошенко. Попросив організувати зустріч, адже в НМАУ імені П.Чайковського є зал імені В.Сліпака...

Зустріч відбулася. Домовилися зробити виставку плакатів, фотографій, картин в арт-просторі Консерваторії.-А чи не зробити нам плакатну серію про видатних музикантів? – запропонував ректор НМАУ Максим Тимошенко, – Адже, Україні є ким пишатися, наших композиторів знають у світі! Варто нагадати! До того ж, на основі плакатів можна виготовити марки, а виставку – показати у світі, спираючись на наші Посольства...

-Чесно кажучи, я сприйняв цю пропозицію як виклик! – розповів художник Юрій Нерослік, – Досить складно графічно висловити музику, показати образ композитора. Вдячний Максиму Олеговичу Тимошенку за підтримку, поради, критику! Фактично, він надихнув до створення цієї унікальної серії! Я відкритий до дискусій – обговоримо! А потім – офіційна презентація!

До діяльності Музею плакату України і творчості Юрія Неросліка, підвищена увага за кордоном. Адже, саме його плакати виставляють у відомих музеях! Українська діаспора використовує плакати Юрія під час протестів проти агресії Росії, використовує у різноманітних масових акціях... Люблять розгортати виставки Неросліка і наші дипломати...

Малювати плакати Юрій Нерослік почав під час Євромайдану. Потім – окупація Криму, війна на Сході... Влітку 2014 молодший сержант Нерослік записався добровольцем 92 бригади ЗСУ. Їх підрозділ кинули на розблокування оточених добробатів в Іловайську. Колона потрапила у засідку російських військ, була фактично розстріляна... Юрія контузило... Кілька днів, без води, пробивалися до своїх. Вийшли! Госпіталь. Потім фронт в районі міста Щастя...

Крім плакатів, Юрій Нерослік займається художньою фотографією, малює неймовірні картини. Його виставки були у провідних музеях України.

Однак, найбільша гордість Музею плакату – понад 100 виставок, розгорнутих у прифронтовій зоні. І просто у бліндажах на передовій! Всі основні музеї Донеччини безкоштовно отримали плакатні виставкові комплекти!

Не будемо згадувати, як активісти Музею плакату пробивалися до своїх глядачів через обстріли...

Нещодавно Юрій Нерослік у складі Музейної експедиції журналу "Музеї України", відвідав Литву, Латвію, Швецію, Фінляндію, Естонію, де за підтримки наших Посольств вже відкриті і заплановані його виставки! Чекають і в інших країнах Європи!

-Найближчим часом відбудеться відкриття персональної виставки Юрія Неросліка просто в серці Києва – на Майдані! – заявив ректор НМАУ імені П.І.Чайковського Максим Тимошенко, – Згадаємо видатних композиторів України! Щиро всіх запрошую!

Спільно робимо добрі справи!

Віктор Тригуб, директор Музею плакату України
© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua