Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Плакатотворець Олександр Руденко

Плакатотворець Олександр Руденко

Віктор Тригуб | 13.01.2016 16:43

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Перш за все він патріот-філософ. Європеєць. Поширює і відстоює Українську ідею. Давно і успішно створює плакати, графічною мовою доносячи свої переконання в маси.

Музей плакату України вже має досвід успішної співпраці з європейським художником Олександром Руденком. Його роботи стали основою виставки "Надія Савченко"


Плакатотворець Олександр Руденко
Перш за все він патріот-філософ. Європеєць. Поширює і відстоює Українську ідею. Давно і успішно створює плакати, графічною мовою доносячи свої переконання в маси.

Музей плакату України вже має досвід успішної співпраці з європейським художником Олександром Руденком. Його роботи стали основою виставки "Надія Савченко", розгорнутої у Патріотичному центрі КУН на Печерську у Києві. Відкривали разом з нардепом-айдарівцем Сергієм Мельничуком, Вірою Савченко, лідером КУН Степаном Брацюнем... Було багато преси.

Нині спробуємо відкрити мікро-виставки патріотичного плакату Олександра Руденка у прифронтових музеях Донеччини. Справа у тому, що маленькі музейні заклади Донбасу застили у радянській епосі. Іконостаси "передовиків виробництва, героїв війни і праці", "кращі спонсори від Партії регіонів у георгієвських лєнтачках" і головна подія – велікая пабеда у ВВВ... А вже гримить інша, російсько-українська війна. І дехто ніяк не хоче її помічати, хоча чимало міст побували під рашистською окупацією. Поруч ДНР, з її гестапівськими руськомірськими порядками. Важко вичищати мізки від вати...

Тому радикальні українські плакати Олександра Руденка є реальним тестом.

На наше прохання, пан Олександр розповів про себе.

"Коротко про себе. Народився у Львові. Закінчив російськомовну школу і розмовляв на цій мові до приходу влади яника,приблизно 47 років. Вважаю,що патріот це в першу чергу людина, яка поважає і спілкується мовою держави.Російськомовні патріоти в першу чергу борються не за право у побуті розмовляти російською мовою,а за право не вчити української-державної мови України.

Ви колись бачили україномовного сепаратиста? Отож бо і воно... Всі російькомовні які загинули під час Майдану і гинуть зараз на цій проклятій війні,вони віддали своє життя в любому випадку за УКРАЇНСТВО і в жодному разі за "руSSьку весну". Я не надаю перевагу жодній партії.

"Любіть Україну,або забирайтесь геть! Держава понад партії,нація понад класи"-Симон Петлюра.

Моє гасло – "Душа- Богові,життя -Україні,честь -нікому". Я не майстер слова,більше це в мене виходить малюнком."Священних корів" не маю. Малюю те що заслуговує політик і влада на мій погляд.Тому і є в ігнорі,або забанений у багатьох політиків і партій. Я – націоналіст, як кажуть, до мозку костей. В мене є святе: Бог, родина і Україна. Не терплю підлості та зрадників. Зрадив один раз зрадить і другий. В своїх переконаннях я стою до кінця, готовий до діалогу з адекватними,але не зомбованими людьми. З Нами Бог і правда на нашому боці. Слава Нації! Смерть Ворогам!"

Ось такий він Олександр Руденко і його радикальні українські плакати.

Чекаємо виставок на Сході!

Віктор Тригуб, директор Музею плакату при журналі "Музеї України"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua