Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Як виховати патріота на Донеччині?

Як виховати патріота на Донеччині?

Віктор Тригуб | 18.11.2015 17:41

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Тому, в ризикованій зоні ніколи не анонсуємо акції. Може бути теракт чи обстріл... Щиро захоплююся мужністю працівників культури, музейників, а це в основному жінки, які сміливо несуть на Донбас українську ідею! Їм реально важко і часто страшно! Але, вони роблять свою справу! Ми повинні всіляко їх підтримати!

Як виховати патріота на Донеччині?
В Донецькій області багато вати і зброї. Ще недавно, це був один з найбільш реакційних, антиукраїнських регіонів. Звідси масово їхали на Майдан тітушки. Тут радісно йшли на "референдум за ДНР" і квітами зустрічали російсько-чеченських терористів-окупантів.

Нині все змінилося!

Приємно спостерігати за продуманою державотворчою політикою нового Голови Донецької ОДА Павла Жебрівського, його заступника з гуманітарних питань Віктора Андрусіва, начальника Управління культури і туризму ОДА Аліни Певної, патріотів в місцевих органах влади, музейників, працівників закладів культури, педагогів...

Буквально за півроку, в гуманітарну сферу повернувся український дух, українська мова, українська культура!

І це не дивно! Адже сепари-рашисти з минулого складу управління культури ОДА всі як один, перейшли на бік ворогів, сформувавши "Мінкульт ДНР", очільники якого грабують музеї і калічать чисті душі дітей путінськими збоченнями! Саме завдяки "рашен-інтелігентам" на чолі культури області, ми і отримали хвилю сепаратизму, війну, смерті...

Коли українська влада повернеться в Донецьк, всі продажні чиновники від культури, директори музеїв, театрів, бібліотек, навчальних закладів, що пропагували сепаратизм, будуть звільнені і засуджені. Тут без компромісів – зрада батьківщини!

І для наглядності, кілька рядових повідомлень зі стрічки новин, які були просто неможливі ще кілька місяців тому:

"З наступного тижня для працівників Донецької облдержадміністрації починаються безкоштовні курси з удосконалення української мови. Хочу подякувати Донецькому державному педуніверситету і особисто ректору Світлані Омельченко за допомогу в організації навчання. Відвідування курсів буде повністю добровільним", – повідомив Жебрівський. Разом із тим, глава Донецької області закликає всіх працювати над собою і використовувати рідну мову не тільки в професійній царині, а й у побуті.

"У Художньому музеї Краматорської міської ради Донецької області, відкрилась виставка сучасного художника Володимира Радковського.

Запрошуємо гостей поринути у світ сучасного імпресіонізму.

Нагадуємо адресу: м. Краматорськ, вул. Шкадінова, буд 60".

"Відбулася патріотична акція "Український солдате, молюся за тебе".

Сьогодні десятки і сотні тисяч патріотів нашої держави знаходяться на воєнній передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність у самих гарячих точках України...

Усім їм, як ніколи, потрібні увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.

Вони, як ніхто, заслуговують Божої ласки, підтримки з боку людей яких захищають, адже своє життя вони віддають за нас, за долю та честь нашої Батьківщини. Кожен із нас намагається підтримати воїнів своєї держави.

Разом з волонтером благодійного фонду "Віра. Надія. Любов" Рімою Митрак діти долучилися до плетіння маскувальної сітки."

Великоберезнянська Дитяча Бібліотека

"Відзначаємо День української писемності та мови. З цієї нагоди у Красноармійському історичному музеї було проведено Свято писемності та мови "Як парость виноградної лози, плекайте мову", на яке були запрошені учні 5 класу ЗОШ N12, вихованці центру творчості та дозвілля, учні та викладачі музичної школи ім. Леонтовича.

У виконанні місцевої поетеси Любові Чорної прозвучала літературна композиція "Рідна мова моя".

"Є перша виставка плакату в офіційному музеї! КЗ "Музей історії міста Краматорської міської ради" в Донецькій області. Реальне патріотичне виховання! Директор Волошина Наталія Євгенівна, кілька днів тому, гостинно нас зустріла, радо отримала у подарунок комплект робіт Юрія Неросліка, пообіцяла виставити. "

"В деяких районах Донеччини варто ходити в бронежилетах. А ці дівчата мандрують у вишиванках і патріотичних футболках! Дзвінко кричать "Героям слава!" у залі наповненому просепарським "партгоспактивом". Якщо зустрнете десь поблизу лінії фронту знайте – то бандерівки Донецької ОДА. Тепер я знаю, що в зону АТО варто їхати у вишиванці."

" Вперше Донецьку ОДА очолили справжні українські патріоти. Місцеві називають їх "бандерівцями". Хоча, більшість – з Донбасу. Заступник Голови Донецької ОДА (ОВЦА) з гуманітарних питань Віктор Андрусів, в образ вписується – родом зі Львова... І це, між іншим, дуже правильне призначення! Прогнилим владним поверхам Донеччини потрібна справжня молода українська енергія – до чого довели комуно-риги бачимо.

-Треба віддати належне, що колосальні зусилля були докладені для того, щоб зберегти ситуацію: утримати, захистити, не дати знищити культурні заклади, соціальну сферу Донбасу. Ця місія була виконана і безпосередньо коло фронту і в звільнених містах. Але, треба розуміти, що гуманітарна сфера на Донбасі ніколи не була нормальною на фоні України. Все, що тут було, потребує зміни, розвитку, динаміки, трансформації. І місцевих ресурсів, сил буде не достатньо."

"На честь святкування Дня Гідності та Свободи, у Красноармійському історичному музеї було проведено відеопоказ документального фільму "Революція гідності.

Спецпроект ICTV" для учнів 10 класу багатопрофільної гімназії N1.

Події листопада 2013 – лютого 2014 на Майдані Незалежності вже увійшли в історію нашої країни, та навіть вивчаються у навчальних закладах.

Такі трагічні моменти неможливо забути, адже вони змінюють країну, змінюють український народ, загартовують його силу і волю та сприяють зміцненню патріотичного духу."

-Аби проводити публічні проукраїнські акції треба мати неабияку мужність! -впевнений арт-директор Музею плакату при часописі "Музеї України" Юрій Нерослік, екс-доброволець 92 бригади ЗСУ, що пройшов Іловайськ-Щастя, і організував десятки виставок патріотичного плакату в зоні АТО, – Там багато зброї, вати, прихованих терористів, що стріляли нам в спину. Зрозуміло, вони можуть потрапити на концерт, виставку, закласти міну, кинути гранату, вистрілити, підпалити приміщення... Про погрози взагалі мовчу... Ми в Музеї плакату часто з таким стикались. Тому, в ризикованій зоні ніколи не анонсуємо акції. Може бути теракт чи обстріл... Щиро захоплююся мужністю працівників культури, музейників, а це в основному жінки, які сміливо несуть на Донбас українську ідею! Їм реально важко і часто страшно! Але, вони роблять свою справу! Ми повинні всіляко їх підтримати!

-Для нас дуже важливо відчувати, що ми єдина країна. Не тільки Донбасу – всім прикордонним областям потрібний культурний обмін: ми вже наварилися у власному соку. – заявила Начальник управління культури і туризму Донецької ОДА Аліна Певна – Нас справді ділили, відмежовували від усього українського, від нашої спільної історії. А нам є що показати Україні. Творчі колективи з інших областей мають демонструвати саме якісний український продукт. І коли місцеві жителі його побачать, а головне – відчують серцем, то й змінюватимуть свою свідомість. Але це повинна бути державна програма.

Воістину: дорогу здолає той, хто йде. – написала Наталя Бородюк в газеті "Урядовий кур'єр" після зустрічі з А.Певною і Аліною Адамчук з Луганської ОДА, організованій журналом "Музеї України" – Коли мої співрозмовники кажуть: "у нас нема поняття "це неможливо зробити", бо ми його замінили на "складно, але можливо", їм віриш, бо кожна теза підкріплюється справою. Дві Аліни, дві красуні, дві мужні жінки, на яких не один раз наставляли автомати сепаратисти, впевнені: діяти треба наступально, на "поступово" немає часу. Тут або – або.

Їхній радикалізм виправданий, бо ми ще не виграли війну навіть у тилу. Вибори показали: потужна п'ята колона, яка формувалася і формується під впливом російського агресора, готова чинити опір. І Аліна Адамчук, й Аліна Певна не з чиїхось слів знають, що ієзуїтські російські технології діють бездоганно. Тож запевняють, і нині ситуацію можна розхитати будь-де. Проте знають, як цьому запобігти: потрібно вчити донбасівців любити Україну, не асоціюючи її з недолугими політиками або високопоставленими шахраями. Тим більше, що нашу землю є за що любити. Показати, що в ній прекрасного, найкращого, неповторного – ось яке завдання вони ставлять перед собою.

Власне, ми всі повинні навчитися любити свою країну.

Ми розуміємо, що патріотам з Донецької ОДА важко. Спротив неймовірний! Провокації. Погрози. Обстріли в прифронтовій зоні, де вони постійно бувають. Тому, робимо все, аби підтримати! Вони виховують патріотів України!

Аби зрозуміти, що творить "рюскій мір" зайдіть на сайти ДНР-ЛНР – вони цілеспрямовано духовно калічать наших дітей, виховуючи їх ворогами рідної України. Манкрути...

В культурі, історії теж є фронт. Йде війна. І передова не лише на Донбасі...

Виховуємо Патріотів!

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України", директор Музею плакату


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua