Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Найважливіше сьогодні

Ігор Бурдяк | 5.11.2013 10:47

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

Що треба робити для того, щоб Угода між Україною та Європейським Співтовариством про асоціацію та зону вільної торгівлі була укладена в листопаді 2013

Найважливіше сьогодні
Наближається 9-та річниця Помаранчевої Революції. Тоді люди вийшли на вулиці проти фальсифікацій під час чергових президентських виборів, і перемогли. Бо людей було багато. Вони змусили парламент уневажнити уже затверджені ЦВК фальшиві результати виборів, і ухвалити закон про проведення повторного голосування другого туру президентських виборів.

Народ переміг владу.

Тепер ми уже кілька місяців живемо в очікуванні підписання Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про асоціацію та зону вільної торгівлі. Та з незрозумілих причин керівництво партії регіонів, зберігаючи євроінтеграційну риторику, змінює поведінку в питанні Асоціації України з ЄС. Воно відмовляється від уже погоджених домовленостей з місією Кокса-Квасневського.

Юрій Луценко звернувся нині до опозиції з такою заявою:

...Хвиля заяв і нових провокацій ПР щодо Ю. Тимошенко свідчить про зміну їх поведінки в питанні Асоціації України з ЄС.

Їхні спроби домогтися Угоди без звільнення ЮВТ означають або невиліковний кретинизм, або гру на зрив євроінтеграції. Не сумніваюся, що серед регіоналів є досить обох типажів. Але це не новина. Питання, що з цим робити більшості громадян, які життєво потребують Асоціації як шансу змінити наше життя?

Моя відповідь така: парламентська опозиція має закликати людей вийти на вулиці. Лише масовий, добре організований вуличний рух може привести до тями Межигірських старців, що загралися нашим майбутнім.

Тільки протест сотень тисяч може припинити третій рік соціальної дресури суспільства злиднями і страхом.

Зрештою, тільки активна позиція вільних громадян може підтвердити європейськість нації.

Бо бути європейцем – означає постійно приймати самостійні рішення, не покладатися у вирішальний момент лише на політиків.

Час діяти!


НМД Луценко має рацію.

Та й до того ж сьогодні вирішується набагато важливіше питання, ніж у листопаді 2004. Ми обираємо не посадову особу, а вектор руху нації, держави. Вибір особи це завжди до певної міри ризик. І ніколи виборці такими виборами не є повністю задоволені. А українці вибором-2004 розчаровані особливо.

Нині ми обираємо не "кота в мішку".

І цей вибір підтримують усі, крім комуністів."Буковинське віче" на підтримку євроінтеграції, організоване партією регіонів.

То ж звернення Юрія Луценка стосується не лише тих, хто підтримує опозиційні партії.

Красиво і переконливо було б, якби люди різних політичних орієнтацій з прапорами ПР, УДАРу, ВОБ, ВОС у цей критичний час разом спільно провели б вуличні акції на підтрику укладення Угоди України з ЄС, а при необхідності взяти в облогу Верховну Раду чи Банкову, доки влада не вирішить доленосне українське питання.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua