Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
політика   срср   україна   росія   кличко   задорнов   єс   пражская весна
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
1

Коментарі
Dubito   | 9.10.2013 14:52
Вот черт, писал-писал про Тимошенко, а при отправке все пропало... (с):) Особенно про совесть жалко... Но не буду повторяться, напишу кратко – Европа будет беспринципной шлюхой, если подпишет ассоциацию, при Тимошенко, сидящей в тюрьме.

Тимошенко, возможно, бедствие для страны, но в тюрягу ее упекли абсолютно незаконно.
Ігор Бурдяк   | 9.10.2013 14:54
Никита:
Не вірю, що опозиція спроможеться на єдиного кандидата.
Я теж так думаю. Та у другому турі безумовно, вона підтримає опозиціонера. Надіюсь, активно. І якщо нічого суттєвого не зміниться, ним буде Віталій Кличко.
Є одна інтрига. Чи використає влада Статтю 103. Конституції:
Президентом України може бути обраний громадянин України, який...проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років...?
Dubito   | 9.10.2013 15:02
Никита:
2. Про Кличка як майбутнього Президента – так. Не вірю, що опозиція спроможеться на єдиного кандидата. Скоріше вже виборці зрозуміють голосувати за того, хто має найбільше шансів перемогти.
Вот всем Кличко хорош – дерется здорово, правильные вещи может прочитать по бумажке и даже заучить наизусть небольшие тексты, но вот когда бывает вынужден свои мысли излагать, то хоть хрестись и тикай (Никита, простите, я знаю Вашу чувствительность к словоупотреблениям, но мы так в семье говорим). И не в упрек ему, я, может, и сам на людях пару слов как следует не свяжу, застесняюсь... Ну так и в Президенты пока не лезу. А вообще, если разве свита сыграет...
Ігор Бурдяк   | 9.10.2013 15:08
Dubito:
Европа будет беспринципной шлюхой, если подпишет ассоциацию, при Тимошенко, сидящей в тюрьме.
Тимошенко, возможно, бедствие для страны, но в тюрягу ее упекли абсолютно незаконно.
Та все ж для нас краще, якщо виявиться "шлюхою". Бо інакше Росія неминуче цим скористається. Та й якщо підпише "при Тимошенко, сидящей в тюрьме", то неодмінно з умовою: звільнити до певної дати. Чи можливий інший варіант: підпише попередньо, остаточно – після звільнення.
Dubito   | 9.10.2013 15:57
Ігор Бурдяк:
Не знаю, поможет ли подписание угоды об ассоциации в противостоянии с Россией. Знаю другое – играя в игры типа тимошенковских посадок, мы играем на ее (России) поле, а здесь эти ребята вне конкуренции.

Я последовательный и безоговорочный сторонник европеизации Украины, но не думаю, что такого рода угоды чем-либо помогут в этом деле – самим надо реформироваться и меняться.
Ігор Бурдяк   | 9.10.2013 16:16
Dubito:
...самим надо реформироваться и меняться.
===
Не знаю, чи коректне таке порівняння, та студенти вчаться в університетах не лише заради диплому, вони хочуть отримати знання. Хоча у наш час доступна будь-яка інформація. Здавалося б, бери – і знай. Комусь може і підходить такий спосіб освіти, та мені ні – знаю точно. Мені потрібен стимул (у Стародавньому Римі загострений прут або палиця, якими підганяли рогату худобу).
Думаю, нашій владі (будь-якій, помаранчевій чи "голубій") теж потрібен такий стимул. Можливо, ще більшою мірою.
Никита   | 9.10.2013 16:16
Dubito:
Щодо Кличка – НМД він є тим самим горезвісним меншим злом. Вибираю його для себе просто методом виключення: не за Януковича, не за Яценюка, не за Тягнибока, не за Тимошенко (якщо випустять). Залишається тільки Кличко.
Ігор Бурдяк   | 9.10.2013 16:45
Никита:
Dubito:
Щодо Кличка – НМД він є тим самим горезвісним меншим злом. Вибираю його для себе просто методом виключення: не за Януковича, не за Яценюка, не за Тягнибока, не за Тимошенко (якщо випустять). Залишається тільки Кличко
Щодо Тягнибока і Тимошенко так, але якщо б прийшлося обирати між Кличко і Яценюком, то я подумав би.
А взагалі найкращим кандидатом від опозиції, НМД, був би Порошенко.
Никита   | 9.10.2013 17:09
Ігор Бурдяк:
Матимете змогу подумати у першому турі, напевно. Але критерієм вибору мало б бути таке: хто з цих двох матиме більше шансів у другому турі?
Безперечно, це Кличко, оскільки він зможе отримати певну кількість голосів від молодих виборців сходу і півдня; хай небагато, але у другому турі важливим буде кожний відсоток.
Порошенко шансів не має НМД.
Ігор Бурдяк   | 9.10.2013 17:19
Никита:
Ігор Бурдяк:
Порошенко шансів не має НМД.
Звичайно, як самовисуванець, абсолютно ніяких. Та він мабуть так і не піде.
Але якби він був єдиним кандидатом від об"єднаної опозиції, то напевно переміг би. І опозиція показала б, що вона дбає не про партійні, а про державні інтереси.
Та це лише, як казав кухар-окультист Юрайда "страхіття ненародженого".