Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
політика   срср   україна   росія   кличко   задорнов   єс   пражская весна
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
1

Коментарі
Никита   | 8.10.2013 12:57
Задорнов просто намагається сподобатись своїй публіці. А його публіка щиро переконана, що американцы "ну тупыыыееее!", а українці – "всегда были предателями" (не зрадники тільки такі українці, які люблять РФ). От і гонить пургу. Взагалі стільки ненависті з боку росіян за ці дні начитався, що ой. Одна на повному серйозі пише "как они могут злорадствовать по поводу поражения нашего витяза, предатели!". Жінка з куриними мізками щиро не розуміє, що вони втішаються перемогою СВОГО, а не зловтішаються з поразки ЇХНЬОГО!

Та ну їх.
Ігор Бурдяк   | 8.10.2013 13:09
Никита:
Жінка з куриними мізками і є жінка з куриними мізками...Але ж Задорнов...
Він для багатьох українців колись був кумиром. Справді талант у сфері гумору і сатири!
І водночас "совок".
Никита   | 8.10.2013 14:01
Ігор Бурдяк:
Зараз 70% його аудиторії – це жінки з куриними мізками (згідно статистики російського ТБ). От для них і пише.
Ігор Бурдяк   | 8.10.2013 15:16
Никита:
І все-таки, я думаю, до певної міри це і його власний світогляд. У нього ностальгія за СРСР. Спостерігав колись у Шустера.
Жванецький так ніколи не сказав би.
Никита   | 8.10.2013 17:20
Ігор Бурдяк:
Думаєте, він щиро вірить, що американці "тупьіе"?
Ігор Бурдяк   | 8.10.2013 18:38
Никита:
Він актор. Не знаю, чи актори взагалі можуть бути щирі. Та й коли актор у ролі, то він вірить у те, що каже, особливо тоді, коли хоче, щоб було саме так.
Сюжети "американцьі тупьіе" Задорнов любить обігрувати. Значить, він хоче, щоб так було.
Людині взагалі властиво бачити те, що вона хоче бачити, поки реальність її не "вдарить". Та й навіть і після цього, народна мудрість: "вимита свиня вертається в болото, пес на свою блювотину".
Не думаю, що його допис – запобігання перед потенційними глядачами. Та й навряд, чи вони "сидять" у мережі. Можливо це гра, йому приємна, та водночас він сам, "справжній" іронічно споглядає Задорнова-актора.
Ігор Бурдяк   | 8.10.2013 18:39
Та все ж він ближчий не до Ахеджакової чи Басилашвілі. У нього більше спільного з Михалковим, Говорухіним.
Dubito   | 9.10.2013 13:43
Во-первых, здрасте, рад видеть старых оппонентов. Был удивлен, обнаружив признаки жизни (едва теплящиеся, правда) на реанимированном форуме.

По теме. Задорнов всего лишь отражает настроение россиян, впрочем, по-моему, делает это вполне искренне. Вы себе не представляете (это не фигура речи, я действительно считаю, что масштабы бедствия, а именно тотального контроля над сознанием целых народов при помощи оркестрованных СМИ плохо изучена и слабо осознается вообще. Геббельс жалкий щенок по сравнению с нынешними, и всякие Эрнсты еще получат свой нюрнберг), какое дерьмо сечас в головах у россиян, даже тех, кто после эвакуации из информационного поля и короткой акклиматизации еще может
Dubito   | 9.10.2013 13:43
оказаться способным на критическое мышление.
Dubito   | 9.10.2013 13:49
Надежда на всеобщую интернетизацию оказалась зряшной, или сильно преувеличенной. Как раз наоборот, каждый в чем-то убежденный легко найдет многочисленные подтверждения своим убеждениям, и не испытывает никакого желания поверить их на наличие и обоснованность других мнений. Каждый пасется на своей поляне, на чужую разве что погадить заскочит
Dubito   | 9.10.2013 14:03
А вообще – неужели тут не о чем и некому поговорить? Да хоть Тимошенко и ассоциация, Кличко (не Владимир), в конце концов, как наклевывающийся единый кандидат от оппозиции?
Ігор Бурдяк   | 9.10.2013 14:18
Dubito:
...неужели тут не о чем и некому поговорить? Да хоть Тимошенко и ассоциация, Кличко (не Владимир), в конце концов, как наклевывающийся единый кандидат от оппозиции?
Так, є про що. Мабуть, редакція УП для того і оживила НБ перед виборами.
Никита   | 9.10.2013 14:28
Dubito:
Щиро вітаю!
Радий, що наші оцінки практично збіглися (Задорнов всего лишь отражает настроение россиян)
Однак можна знайти і притомні (пристойні) оцінки: у жж Садальського, наприклад, або ось нормальна російська стаття на цю тему: http://www.sport-express.ru/newspaper/2013-10-07/12_1/?view=page
Никита   | 9.10.2013 14:34
Dubito:
А вообще – неужели тут не о чем и некому поговорить? Да хоть Тимошенко и ассоциация, Кличко (не Владимир), в конце концов, как наклевывающийся единый кандидат от оппозиции?
1.Про Тимошенко у зв"язку з асоціацією НМД краще зараз не говорити нічого. Що вже зараз говорити? що ми можемо змінити? вже все вирішено без нас. Якщо дочекаємось (або не дочекаємось) підписання – тоді й поговоримо на цю тему.

2. Про Кличка як майбутнього Президента – так. Не вірю, що опозиція спроможеться на єдиного кандидата. Скоріше вже виборці зрозуміють голосувати за того, хто має найбільше шансів перемогти.
Dubito   | 9.10.2013 14:47
Никита: