Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

KOZAK SYSTEM теж заспівали про Партію снайперів!

Віктор Тригуб | 7.12.2012 15:12

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
0

Є простий шлях виходу з кризи – негайний арешт Першого, Другого, Третього, Четвертого президентів, (з оточенням),олігархів, всіх членів трьох-чотирьох Урядів, депутатів парламенту.Керівників судової системи, прокуратури, податкової. Слідство. Суд. Конфіскація награбованого. Можливо, розстріл...

KOZAK SYSTEM теж заспівали про Партію снайперів!
Іноді якийсь журналістський жарт перетворюється на цілий політичний рух. Історія знає подібні випадки. Прикольно, що я теж став таким випадком, згенерувавши десяток гумористичних гасел та написавши коротку, але дієву Програму N0 Маленької партії снайперів.

Завдяки інтернету ті статті, демотиватори моментально поширилися багатьма країнами, одразу ставши забороненими і тим ще більше привабливими. Жодної публікації програмних матеріалів у офіційній пресі! Жодної згадки на ТБ, радіо! Ідея живе в душі кожного, хто доторкнувся! Одного разу зрозумівши, вже не відмовишся! Приємно, що Сашко Положинський (ТАРТАК) написав пісню Партія снайперів, яку сприймають на ура на концертах. Нині щільно долучилися хлопці з Козак Сістемс – нове оранжування, можливо буде кліп... Можливо щось вибухне у Росії на тему Самотнього снайпера...

Ми спробували легалізуватися, рушити на вибори і взяти свої законні 80% голосів виборців. Суспільство і його найбільш активний загін ще не дозріли. Ганяють по колу, очікуючи чергового месію.

Натомість нашим скромним сайтом, особливо форумом, зацікавилося ціле антитерористичне управління доблесної спецслужби. Намагалися увірватися до квартири, вербуючи мого тоді десятилітнього сина видати їм паролі... Партія снайперів одразу розділилася на три консолідовані фракції – білі (легальні), Сірі (форумні хулігани) і Чорні снайпери (колишні військові, спецназівці, реальні бойові стрільці, які сприйняли наші гасла буквально). Програма МПС має вичерпну назву – 10 патронів, 1000 арештів бидлоеліти – і в Україні буде порядок!

Вони заслуговують лише на арешт і конфіскацію!

Нагадуємо основні тези Програми N0 Партії снайперів.

Є простий шлях виходу з кризи – негайний арешт Першого, Другого, Третього, Четвертого президентів, (з оточенням),олігархів, всіх членів трьох-чотирьох Урядів, депутатів парламенту.Керівників судової системи, прокуратури, податкової. Слідство. Суд. Конфіскація награбованого. Можливо, розстріл...

Вимагаємо арешту всіх дієздатних членів 300 олігархічних сімейств, що мов клубок глистів, паразитують на тілі держави. Конфіскація.

Проведення швидкого розслідування злочинної приватизації державної власності, повернення її народу.

Конфіскація замість націоналізації!

Оголошується негайна заборона всіх офшорних фірм. Вся їх власність, кошти конфіскуються у розпорядження держави.

Олігархи – глисти країни! Не наїдаються. Лише ростуть! В державному організмі глистів бути не повинно! Вбий глиста!

Земля оголошується державною, загальнонародною власністю. Допускається виділення ділянок лише під індивідуальну забудову та короткострокову оренду земель сільськогосподарського призначення.

В країні допускається присутність лише малого і середнього бізнесу. Злочинні транснаціональні корпорації на нашій території оголошуються поза законом!

Протягом року будуть заборонені комерційні банки. Замість них будуть створені спеціалізовані державні.

Вже новим парламентом, буде прийнято Закон "Про особливу відповідальність вищих органів влади і суддів". За корупцію, роботу на іноземні спецслужби, злочинний непрофесіоналізм – автоматична відставка, суд, кара.

Судді звільняються за три оскаржені вироки. У разі корупції чи свідомо нанесеної шкоди громадянам – арешт, суд, конфіскація, покарання.

Саме для чиновників і суддів, починаючи з районного рівня, вводиться смертна кара.

Для цієї категорії дегенератів буде споруджено віп-виправний заклад на 3000 місць у зоні ЧАЕС.

При здобутті переважної більшості в парламенті, гарантуємо створення справедливої соціальної держави для народу України, а не олігархічної групи.

Порядок буде наведено протягом 45 днів. Шляхом негайного введення в дію Законів про відповідальність влади, реорганізації СБУ, МВС, Прокуратури.

Всі процеси будуть проходити гласно, демократично. Пріоритет – свободі слова.

В міжнародній політиці буде обрано режим найбільшого сприяння національній економіці і інтересам. Дружити будемо з усіма на взаємовигідній основі.

Страх бидлоеліти – основа демократії!

На владу слід дивитися крізь оптичний приціл, а не телевізор!

10 патронів, тисяча арештів – і в країні буде порядок!

Нині глисти прогрвалися в голову і жеруть мозк. Свині окупували капітанський місток, перетворивши його на свинарник. Свиней на сало!

Програма Світової снайперської революції.

Партія снайперів тихо зайняла базовий нульовий рівень. Наш номер – НУЛЬ! Центр. Вісь. Зліва мінус, справа – плюс. І за великим рахунком, нумерація існуючих політичних гравців не має для нас ніякого значення. То – люди пекла...

Є два рівня нашої програми – тактичний (для однієї окремо взятої країни) і глобальний.

Глобальна, планетарна частина програми Міжнародної партії снайперів.

Встановлення і негайний арешт всіх членів таємного олігархічного Світового уряду. Розслідування всіх їх злочинів проти людства. Заборона масонського руху і всіх таємних, наднаціональних товариств.

Примусити керівництво США створити Національний банк США, ліквідувавши Федеральний Резервний банк – приватну структуру, що безконтрольно друкує долари. Арешт засновників.

Ліквідація Міжнародного валютного фонду, Світового банку і інших подібних структур. Розслідування діяльності, арешти винних.

Реформування ООН. Одна країна – один голос. Перенесення штаб-квартири в одну з країн Східної Європи. (Можливо – Україна, як держава, що відмовилася від ядерної зброї, проголосивши нейтральний, позаблоковий статус).

Ліквідація Всесвітньої організації охорони здоров'я в існуючому форматі. Розслідування злочинних вакцинацій у світі.

Ліквідація всіх офшорних зон.

Світова заборона комерційних банків і транснаціональних корпорацій.

Думайте, вдосконалюйте, дерзайте! Всі доживуть до смерті, дехто до старості. Україна переможе! Люди переможуть!

Партія снайперів не має керівництва, офісів, грошей, структур. Ми – світоглядний проект, що дає ідею. Партія снайперів повинна жити в душі кожного українця!

Самоорганізовуйтейся з людьми, яким Ви довіряєте.

А пісню Партія снайперів можна співати вже зараз! Слова прості...

Прості рішення – найкращі!

Віктор Тригуб, автор жарту про Партію снайперів

KOZAK SYSTEM – Partija Snajperiv, Партія Снайперів (live)

Звук у пристойній якості – http://www.vulyk.ua/Kozak-System%2FPartiya-snaiperiv_11.html

http://www.youtube.com/watch?v=aqUfnl0rAc0

Авторське виконання Сашка Положинського (ТАРТАК)

http://www.youtube.com/watch?v=6vBudsWL9k8


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua