Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/nation/509016a799260/

КОН – "Жива Вода" (Концепція Основ Народовладдя)

Евгений Гигаури | 30.10.2012 20:04

Влада – та точка опори, що є основою для вирішення всіх інших проблем. Стане Влада істинно Народною – будуть вирішені всі інші питання. Залишиться у політиків і чиновників – залишаться і всі проблеми. Дилема, як бачимо, проста...

КОН – ''Жива Вода'' (Концепція Основ Народовладдя)
ПРЯМЕ НАРОДОВЛАДДЯ. КОРОТКА КОНЦЕПЦІЯ

("Основний Стовбур")

Пояснення до назви.

Чому "Жива Вода"? Все просто. Сьогодні всі знають про КОБ (Концепція Громадської Безпеки). Вона названа "Мертва Вода", яку, за легендами, наші предки використовували в критичних випадках – для порятунку і зцілення організму. У нашому випадку, КОБ – "Мертва Вода" допомагає вилікувати суспільство, цивілізацію від поневолили їх соціальних паразитів. Вона роз'яснює, ХТО, ЯК і ЧОМУ захопив владу на Планеті і встановив хитро замаскований, але істинно рабовласницький, лад. А також пропонує механізми і інструменти боротьби з цим – шляхом загального освіти людей.

На цьому тлі, КОН є фактично "Живою Водою" – яку вживали відразу після "мертвої" – щоб організм ожив і задихав нової, сильної Життям. У нашому випадку, КОН відповідає на питання ЩО і ЯК робити, щоб побудувати реально здоровий і гармонійно влаштований організм Товариства. Концепція пропонує для цього використовувати природо-Соціальні механізми пристрою і розвитку Товариства – без залучення політиків і партій. Вона дозволяє зрозуміти і використовувати прості логічні схеми реалізації інтересів, волі і влади людей – так, як це відбувається в самій Природі, всім Всесвіті. А не по розуму і переконанням окремих громадян або їх груп.

Чому Концепція Основ Народовладдя? Відповідь також проста і очевидна. Сьогодні "Народовладдя" стало найпопулярнішим поняттям серед багатьох громадських сил. І кожне з них надає йому своє забарвлення, свій сенс. Українські націоналісти вимагають, щоб воно було "Українським народовладдям", росіяни – "Російським", грузинські – "Грузинським" і т.д. Політичні сили – щоб воно було "пролетарським", "профспілковим", "ліберальним". У реальності, Система Реального Народовладдя – це є принципове подібність, кібернетичний аналог пристрою організму Людини. І він, як відомо, у будь-якої нації, політика чи віруючого – один і той же. Тому, Система Народовладдя є ВСЕ-загальної. Тобто Громадської ОСНОВОЮ. Але при цьому дозволяє планомірно розвиватися і реалізовувати свій потенціал кожній людині, кожній соц-економічної, духовної і т.д. сфері свідомості Товариства. Тобто є ЗАГАЛЬНО-справедливої для всіх.


============

ПЕРЕДМОВА

У світі все тримається на ідеї про силу влади. Гроші, армія, ресурси... і всі інші атрибути – це лише інструменти реалізації влади. Пам'ятаєте, у Архімеда: "Дайте мені точку опори – і я переверну Планету"? Що стосується нашої теми це буде звучати так: "Дайте мені Владу – і я зміню світ". А ще є "Закон Паретто", суть якого полягає в тому, що невелика частина правильно доданих (тобто в потрібній точці) зусиль дає вирішення всіх основних проблем. У той час як розпорошення зусиль на другорядні питання – вирішує лише мінімум можливого. Іншими словами, головне на сьогодні – це переорієнтація зусиль Народу з вирішення окремих, на перший погляд, важливих проблем (екологія, зарплата, ціни, корупція, злочинність і т.д.), – на рішення ОДНОГО, але найважливішого ПИТАННЯ: – повернути втрачену владу. Відволікання ж людей на вирішення окремих проблем – це спроба політиків залишити владу за собою. ВЛАДА – ось найважливіше питання, яке необхідно вирішити всім, хто реально за Народ. Бо, Влада – та точка опори, що є основою для вирішення всіх інших проблем. "У кого Влада – того і Мир". Стане Влада істинно Народною – будуть вирішені всі інші питання. Залишиться у політиків і чиновників – залишаться і всі проблеми. Дилема, як бачимо, проста. Або Народ бере Владу в свої руки і будує Новий, Загально-справедливий Світ, або політики з олігархами будують свій "Новий Світовий Порядок". А якщо точніше – Нео-рабовласницький лад, де у верхівки буде все (влада, гроші, земля, надра і т.д.), а в народу – все інше: повне безправ'я, отруєна їжа, чіпи і тотальний електронний контроль над кожним, і т.д.

ЧАС ПОТРЕБУЄ ЗМІН. АБО НАРОДОВЛАДДЯ ЗАМІСТЬ ДЕМО (НО) КРАТІЇ

Вся історія людства – це нескінченна боротьба простого народу з гнобителями – можновладцями. Змінювалися вивіски систем, їх ідеологи і лідери. Але суть управління будь-якої системи, як і раніше зводилася до одного – обману і насильства суспільства з боку тих чи інших правителів. Як правило – найбільш беручких, хитрих і безпринципних лідерів, що ставлять понад усе власні інтереси та тих груп, за допомогою яких дана влада виборювалася і утримувалася. І хоча з часом методи завоювання і утримання влади змінювалися, суть залишалася незмінною: раби (прості люди) служили джерелом багатства і задоволення примх багатіїв.

Згодом рабство мімікрувало – прийнявши більш благопристойні і менш затратні форми.

Так, при прямому рабовласницькому устрою життя людини нічого не коштувало, а для підпорядкування рабів була потрібна величезна армія солдатів і наглядачів. При феодальному устрою рабам вже дали деякі свободи і невеликі наділи землі, забираючи при цьому частину вирощеної продукції. При капіталізмі ж роль наглядачів стали грати гроші. Люди, введені в оману цінностями Мамони і в гонитві за матеріальними благами, стали самі віддаватися в рабство системи: хто робітником, хто службовцем, хто поліцейським і т.д. Справжні цінності забулися, чесність і благородство відійшли на другий план.

Для закріплення отриманого результату жерцями-демонами була запропонована демократія. В реальності – демоно-кратія. Хитра система управління натовпом – під виглядом справедливих виборів "народних" лідерів і партій. При цьому у простих людей з'явилося лише право вибору своїх "пастухів", а право панувати так і залишилося у політиків і олігархів. Все що потрібно останнім – це і далі підтримувати ілюзію "свободи, рівності і братерства" – нацьковуючи і вміло маніпулюючи роз'єднаним на частини, що протирічать між собою, народом.

Але Народ не спить. Поступово, крок за кроком, йде процес пробудження й осмислення життя. Сьогодні, при бажанні, будь-яка людина може дізнатися з Інтернету всі подробиці того, ХТО, ЯК і НАВІЩО поневолив людство. Включаючи навіть найтаємніші знання про дійсних правителів нашого світу і їх "духовних" наставників та замовників. (Див. посилання в кінці матеріалу)

Але задля того, щоб змінити ситуацію у основі, важливо не тільки знати, ХТО і ЯК нас поневолив, важливо знати, ЩО і ЯК робити, щоб цього рабства позбутися. Важливо точно знати і представляти ту систему життєустрою і управління, яка стане уособленням реального Народовладдя. Бо знання і розуміння їх застосування – це сила. А сила – це влада. Тому, гасло народовольців: "Влада – освіченому Народу! Управління – мудрим, і підконтрольним уТовариству, фахівцям!"

ЩО ТАКЕ РЕАЛЬНЕ НАРОДОВЛАДДЯ? КОРОТКИЙ ТЕЗАУРУС ОСНОВНИХ ПОНЯТЬ

Для початку розмежуємо поняття "влада" і "управління".

Щоб ясно осмислити різницю між ними, розберемося з їх функціональною приналежністю.

Найкраще це показати простим прикладом. Уявіть, що ви разом зі своїми домочадцями (або партнерами) є господарями, тобто власниками, будь-якого підприємства (або корабля, автобуса і т.д.). Але, володіння всім перерахованим вище зовсім не означає того, що ви зобов'язані при цьому бути і їх "директором", "капітаном", або "професійним водієм". Поняття "ВЛАДА" означає лише ваше право на власність того, що ви маєте у своєму володінні за загально-прийнятим правом і підтвердними документами (у випадку з Державою, – Правом володіння усіма його цінностями – по Конституції). Тобто ВИ здійснюєте Вищу Владу над ними. Для управління ж цими об'єктами своєї власності, ви наймаєте Керуючого (відповідно, – "Директора підприємства", "Капітана корабля", або "Шофера свого автобуса"). Тобто Влада, за Законом, належить і здійснюється ВАМИ – як господарями, а управління (щоб не відривати вас від творчих процесів і насолоди життям) доручається спеціально підготовленим керівникам (Виконавчої Системи). Які, природно, отримують від ВАС гідну заробітну плату за свою працю.

Мудрість же Господаря полягає в тому, кого слухати, а кого не слухати, які рішення приймати.

А тому мудрість є похідною від знань, і ясно-розуміння їх застосування – то і ВЛАДА є похідною від ВАШОГО ясно-знання того, ЩО ви хочете, і ЩО Вам потрібно. А, УПРАВЛІННЯ – від ясно-розуміння Управлінців як цього досягти. ЗВІДСИ РОБИМО ЛОГІЧНІ ВИСНОВКИ:

НАРОДОВЛАДДЯ – це є Влада освіченого Народу + Управління мудрими фахівцями.

Де, ВЛАДА – це фактичне ПРАВО Господаря на володіння будь-чим, а також його право вільно визначати і приймати рішення, що стосується цих володінь (вільний вибір свого розвитку, приватна, загальна комунальна та державна власність, природні ресурси і т.д.).

А, УПРАВЛІННЯ – це професійні дії духовно та інтелектуально розвинених управлінців (тобто Виконавчої Системи) по реалізації заданих, Господарем Влади, рішень.

ПРАВО ж – це принципова можливість, прийнята Загальним Договором його учасників (Конституцією), приймати конкретні рішення, накладати обмеження на щось або когось, і т.д.

Виходячи з вище викладених доводів, маємо:

ПРЯМЕ РЕАЛЬНЕ НАРОДОВЛАДДЯ означає ПРАВО людей БЕЗПОСЕРЕДНЬО, без посередництва політичних партій, визначати шлях свого власного розвитку і курс руху Держави. Це є Природо-Соціальна Система, що використовує механізм каскадної підпорядкованості ВСІЄЇ вертикалі Органів Народовладдя ПРЯМОЇ ВЛАДИ Первинних Колективів. (Схема N6: http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/1073.html)

ФОРМУЛА І ПРИНЦИПОВА СХЕМА ФУНКЦІОНУВАННЯ РЕАЛЬНОГО НАРОДОВЛАДДЯ

Як відомо, будь-яка Влада може реалізовуватися тільки за умови, що вона є організованою силою. Це добре видно на прикладі державної системи, а також з практики організації та функціонування партійних організацій. Отже, щоб Влада Народу стала реальністю – Народ повинен юридично і практично стати організованою монолітною Силою. А для цього Суспільство має бути структуроване за своїми основними загальними ознаками і природними інтересам (територіальні громади, професійні, духовні і т.д.). Тоді, Воля і інтереси кожної людини, об'єднуючись з однодумцями і зміцнюючись від периферії до центру – стають Законами (Див. Схему N6) для всієї виконавчої Системи.

Щоб Влада була завжди підпорядкована своєму Джерелу (Народу), її основою, атомом-генератором Права (Законодавчої Системи) повинен стати Первинний Колектив громади в кожній сфері/галузі життєдіяльності Товариства.

Для контролю над виконавчими структурами на Раді Первинного Колективу кожної сфери/галузі обирається/призначається капітан/комісар даної громади. Його завдання – бути провідником заданого рішення свого Колективу, стежити за процесом його реалізації – аж до його повного виконання.

Щоб кожен капітан/комісар був завжди підконтрольний своєму колективу, застосовується принцип верховенства Права і Влади Рад. Прийняте Радою Первинного Колективу рішення – Закон для призначеного капітана і всієї Виконавчої Системи даного рівня. У разі наявних на те підстав, Рада може відкликати свій мандат у Капітана і призначити нового – в будь-який момент.

У свою чергу, прийняте Районною Радою Первинних Капітанов РІШЕННЯ – це ЗАКОН для виконання капітанами Територіально-Галузевих Рад (ТОС) наступного рівня.

І так – до центрального рівня – Вищої Ради Громадських Капітанів.

Вони, виходячи із заданих рішень попередніми рівнями ТОС, формують Загальну Програму Розвитку Товариства – Закон для всієї виконавчої системи держави. (Див. Схему N6)

Редуктором, точкою переходу Влади Народу в дії виконавчих структур по реалізації Волі Народу є зв'язка: Капітан/Комісар Товариства – Народний П-резидент.

На перших етапах становлення Нової Системи це можуть бути два різних обличчя.

Капітан Товариства – це Комісар над П-резидентом, який контролює курс розвитку Держави за встановленою ВСІМ ТОВАРИСТВОМ Програмою. А Народний П-резидент – це Командир над усією Виконавчою Системою Держави, що віддає їй накази і вимагає їх виконання – в точній відповідності з поставленими перед ними завданнями.

Надалі, Капітан Товариства та Президент Держави – це одне і те ж обличчя. Інтернет-технології та досвічені помічники дозволять йому в онлайн-режимі проводити регулярні настановні/контрольні засідання з представниками всіх виконавчих органів, в особі їх керівників – на Раді з Розвитку та Безпеки Держави (Див. Схему N6). А у встановлені дні він буде звітувати про виконану роботу і станом справ у Державі – перед Вищою Радою Капітанів Товариства.

Ті, в свою чергу, подібним чином, кожен у своїй галузі – підзвітні Радам наступного рівня – ближче до основної маси. І так – до самого головного, 1-го рівня – Рад первинних колективів, де кожен член даної громади є Сувереном – Джерелом і носієм влади в державі.

Бо Влада Народу є реалізоване Право кожної людини на утвердження своєї Волі і все-цілого і постійного Контролю за її виконанням.

Так найголовніша стаття Конституції про Владу Народу стає реальністю – будучи підтверджена ясним і простим механізмом її реалізації.

ОСНОВНІ ОЗНАКИ ТА ПРИНЦИПИ ФУНКЦІОНУВАННЯ НОВОЇ СИСТЕМИ

ОСНОВНА ОЗНАКА – це перехід від адміністративно-територіального принципу формування Влади чиновників – до територіально-галузевого пристрою системи громадського самоврядування. Вибудовується КЛАСТЕРНО-МЕРЕЖЕВА СИСТЕМА Громадського Самоврядування, що дозволяє реалізувати Волю і Владу кожної людини через вертикаль-спільноту однодумців. При цьому редукція Влада Народу в дії по її реалізації Виконавчою Системою Держави відбувається завдяки жорсткій ієрархічній конструкції – повністю підконтрольною громадськими структурами.

Більш конкретно це виражається в наступних ознаках та принципах:

- ВЛАДА є невід'ємне природне право кожного громадянина, яке нікому не делегується;

- НАРОД в особі кожного громадянина є СУВЕРЕН – РЕАЛЬНИМ ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ в Державі.

- УСІ природні ресурси (надра, води, ліси і т.д.) і економічний потенціал знаходяться в руках Народу.

- УСІ СТРУКТУРИ Держави знаходяться в повному підпорядкуванні всього Народу (див. схему N6).

- Між НОСІЯМИ ВЛАДИ (громадянином, колективом) і АКТОМ ЇЇ ФОРМУВАННЯ та подальшої РЕАЛІЗАЦІЇ – зв'язок безпосередній, без посередників (політиків, партій).

- НАРОД ЗДІЙСНЮЄ СВОЮ ВЛАДУ БЕЗ ПОЛІТИКІВ і будь-яких ВИБОРІВ, реалізуючи її в постійному режимі – через КАСКАДНУ "Систему Капітанів", як природо-законне ПРАВО і вільну волю кожної особистості – жити і розвиватися в природо-відповідних, для себе, умовах. – Основним і фактичним ГЕНЕРАТОРОМ ВЛАДИ ОКРЕМИХ СУБ'ЄКТІВ ВЛАДИ є Первинний Територіально-Галузевий Колектив (Рада), який реалізує владу своїх членів за допомогою каскадного принципу формування Рад Громадських Капітанів поточних рівнів.

- ВЛАДА КОЖНОГО реалізується через мережеву територіально-галузеву вертикаль соціально-економічних колективів (територіально-комунальних, професійних, духовно-творчих і т.д.) – шляхом обрання "Відповідального Капітана", який цілком і повністю відповідає перед даною Радою за виконання дорученої йому, його колегами, завдання, проекту або програми.

- ПРОСУВАННЯ ДОСТОЙНИХ на керівні пости відбувається строго по ланцюжку, від рівня до рівня – під повним контролем Рад, які їх обирали. А це означає, що для аферистів зникає найменша можливість випадкового потрапляння в законодавчі або виконавчі органи будь-якого рівня.

- КАПІТАН КОЛЕКТИВУ (Ради колективів від...) є куратором діяльності депутата-менеджера, який з колективом заключив діловий договір про консалтинг їх проекту (на 1-м Етапі). (Див. Схему N2-в – http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/1075.html). В подальшому, після організації системи підготовки кадрів нової формації Капітани Рад самі стають, по своїй суті, прямими реалізаторами законодавчої волі своїх колективів, починаючи від районного рівня і закінчуючи Вищою Радою Капітанів Товариства (Схема N6).

- ФОРМУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ПРОГРАМ РОЗВИТКУ здійснюється ламінарно (не змішуючись) – через когерентність одно-галузевих проектів – від Первинного колективу – до Центрального.

- ОРГАНОМ НАРОДОВЛАДДЯ є Єдиний Центр Громадського Розвитку (ЕЦГР), де з використанням інновацій у сфері інформаційних Інтернет-технологій – ВЛАДА і КОНТРОЛЬ Товариства в Системі Колективного СПІВ-керування ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬО – в постійному режимі. (Див. СХЕМИ NN12-14 – http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/)

НОВА РОЛЬ/ФУНКЦІЯ ДЕРЖАВИ: ДЕРЖАВА-ПОСЕРЕДНИК/ВИКОНАВЕЦЬ ВОЛІ НАРОДУ – ЗАМІСТЬ ДЕРЖАВИ-ВОЛЮНТАРИСТКИ/ДИКТАТОРКИ В РУКАХ ПОЛІТИКІВ-АФЕРИСТІВ

Сьогодні прийнято демонізувати роль Держави, вважаючи її відповідальною за всі біди Народу.

Але хіба не зрозуміло, що головне гальмо розвитку Товариства – не Держава сама по собі. Адже її головна функція – об'єднання потенціалів окремих громадян і організацій з метою загального розвитку і безпеки. Головне ж гальмо – це паразитичні політико-економічні еліти, що захопили всі структури Держави і використовують її як інструмент власного збагачення і апарат насильства над Товариством. Саме вони – суть і основа деспотичної авторитарної держави. До того ж, віртуозно вигадана для себе система "політичної демократії" у сукупності народжує ефект видимого, де-юре, "народовладдя" при прихованому, де-факто, "політико-олігархічному всевладді".

Тому, основна мета нової Системи - це не знищення Держави як такої, а створення основ реальної Народної Держави. Тобто такої виконавчої структури, яка на кожному з своїх рівнів буде прямо підпорядкована і повністю контролюватися громадськими органами само-управління. Щоб таке стало можливе, за основу Нової Системи життєустрою та Управління організму Товариства взята принципова кібернетична модель устрою та розвитку самої Природи. А конкретно – організм самої Людини. (Згадайте: "Хочеш пізнати Всесвіт і закони світобудови – пізнай себе саму, людино; як нагорі – так і внизу, як всередині – так іззовні...", і т.д. – див схеми NN10, 22 – 24 – http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/292/)

При цьому у Новій Державі комфортно будуть себе почувати представники ВСІХ соціальних та економічних відносин. Підприємці будуть жити і надавати послуги населенню – в рамках своєї системи. Комуністи і общинники зможуть жити в своєму середовищі – використовуючи потенціал кооперативних структур і народних корпорацій. А соціалісти знайдуть застосування своїм силам в плановому господарстві – розвиваючи Державний Сектор Економіки (загальні транспорт, промисловість, і т.д.). Роль Держави при цьому зводиться до КООРДИНАЦІЇ РОЗВИТКУ між усіма учасниками соціально-економічної взаємодії; надання адміністративних послуг громадянам та організаціям; організації безпеки загальної інфраструктури життєдіяльності, і т.д. (Див. Схеми NN8, 9 – http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/292/). Детальніше дана тема висвітлена тут: http://gidepark.ru/user/2570907651/content/485934 – Формула гармонійного життя.

ЯК ВТІЛИТИ В ЖИТТЯ ЗАПРОПОНОВАНУ МОДЕЛЬ?

Шляхи та форми втілення

Сьогодні пропонуються три варіанти реформ:

1. Знизу,

2. Зверху;

3. Збоку (паралельно).

Ми пропонуємо зробити це інтегрально. Тобто і знизу, і зверху, і збоку – ОДНОЧАСНО! Бо:

1. Спроба побудови нової будівлі суспільних відносин тільки "знизу" – без режиму сприяння "згори" – гальмує процес, породжує соціальну напругу і загрожує вилитися в самознищення і розорення. Але підтримка зусиль Товариства "лідерами верхів" можлива тільки за умови, що вони точно розуміють – стара система приречена, і участь в запропонованому Проекті – це їх єдиний шанс увійти в історію як "розуму, честі і совісті" свого Народу. І щоб вони це явно зрозуміли – Народу необхідно максимально рішуче донести цю істину до їх відома.

2. Окремі ініціативи конструктивно налаштованих представників національної еліти, політиків і т.д. – без масової підтримки організованого населення "знизу" – також не дасть ніякого практичного ефекту (з історії ми це добре знаємо). Масова ж підтримка населення можлива лише тоді, коли воно, у своїй масі, вже просвічене у тому, що йому пропонується. І що, поза всяким сумнівом, ним цілком приймається і підтримується.

3. Цілком вітається ініціатива окремих громадян та організацій вже сьогодні вибудовувати свої соціальні та економічні відносини – самостійно. Без огляду на окрики чиновників і крик політиків про їх рішучість, вже на цей раз, точно, після нових виборів – зробити все по-людськи. Головне, щоб ініціатори створення окремих "кластерів Нового Світу" в своїх діях використовували Природо-Соціальну Модель суспільних відносин. Тоді їх паростки стануть дійсно саджанцями майбутнього Нового Товариства. (Див. Банк Часу: http://gidepark.ru/community/161/content/516685)

Методи втілення

Основні методи втілення – організаційно-інформаційна просвітницька робота:

- Виступ активістів Народовладдя на усіляко можливих ТВ-програмах, радіо і т.д.;

- Розміщення статей по цій темі в пресі, Інтернет-виданнях і т.д.;

- Випуск власних інформаційних носіїв: газет, листівок, ПК-дисків, відеокасет;

- Робота з носіями влади (Первинними Колективами) на місцях – в будинках, школах, виробництвах і т.д.

- Залучення до співпраці молодіжних, ветеранських і т.д. організацій;

- Інші заходи.

Треба розуміти – смерть старої системи і впровадження нової відбудеться в будь-якому випадку.

І якщо у людей в голові не буде складений ясний і зрозумілий шлях мирного досягнення бажаних змін – вони візьмуть своє силою. І, як завжди в таких випадках, як чорт із табакерки, тут же з'являться всякого роду лже-лідери революції – аферисти різних мастей, які в черговий раз спробують відвести людей від Істини. І щоб цього не сталося, необхідно, щоб знання про механізм реального народовладдя і, найголовніше, сам прообраз Нової бажаної ними Системи – міцно запанував в їх свідомості і серці.

Тому, зараз існує тільки один Шлях мирного становлення основ Реального Народовладдя.

Це, по-перше, масове просвітництво Народу щодо Його споконвічних прав на Владу в Державі, плюс навчання людей механізму її реалізації та контролю за нею.

А, по-друге, використання вже всіх існуючих можливостей у цьому плані – у вигляді участі у виборах в усі законодавчі органи (плюс, президентські).

І в першому, і в другому випадках до цього процесу необхідно залучити всі конструктивні сили Товариства. Бо, тільки та Ідея, яка буде підтримана масами, стає реальністю.

УЧАСНИКИ, РУШІЙНІ СИЛИ І МЕХАНІЗМИ ФОРМУВАННЯ НОВОЇ СИСТЕМИ

Сьогодні Влада Народу – це не більше ніж "Конституційна Теорія" – не підкріплена практичним механізмом реалізації. На практиці ж вся система, пов'язана з функціонуванням "демократичних інститутів", є чисто бутафорською, імітаційною. Реально функціонує лише Виконавча Система – яка підпорядкована авторитарній волі П-резидента та політико-фінансовій силі (внутрішній і зовнішній), яка його і поставила. І ця ситуація триватиме до тих пір, поки Народ і далі буде залишатися безсило-роз'єднаним і не досвідченим в реальних механізмах реалізації своєї споконвічної Влади. Тобто основа всього – освіченість Товариства та наявність Активу, готового до дій.

І, тому, в першу чергу, необхідно створити Первинну Базу Активу прийдешніх перетворень. А також саму робочу структуру, здатну об'єднати потенціал учасників і спрямувати їх зусилля в Єдине Русло розумних і продуманих дій.

В якості учасників і конструктивних сил передбачається участь:

- Реально про-народних громадських лідерів (як від ГО, так і від невеликих партій);

- Прихильників і співчуваючих Народовладдю – політологів і публіцистів;

- Чесних журналістів, здатних логіку Концепції перевести в ясні образи Живого Слова;

- Прогресивних редакторів і працівників ЗМІ;

- Учених, діячів науки у всіх її сферах;

- Підприємців та лідерів їх рухів;

- Профспілок та їхніх лідерів;

- Всіх інших – "прозрілих" громадян, готових стати чинним Активом Народовладдя.

Рушійною Організованою Силою і основним механізмом створення Нової Системи пропонується створити єдиний Громадсько-Політичний СОЮЗ – "За Народовладдя".

Основне Завдання СОЮЗУ - виростити свідомого громадянина, виховати в ньому почуття Господаря свого життя, землі, країни. Сформувати в ньому нове, духовно-моральне світобачення. Зробити його Активним Членом Нового Товариства – реальним Джерелом Влади в Державі.

Основна Мета СОЮЗУ - створення Держави Реального Народовладдя. На основі запропонованих схем і використовуючи всі можливості існуючого законодавства – по можливості мирним шляхом провести всі необхідні реформи і перетворення.

Головне, що повинні зрозуміти лідери, еліта Товариства - корінні перетворення в Державі на користь всього народу НЕМИНУЧІ. Якщо це не станеться мирним шляхом – люди будуть змушені взятися за сокири та вила. Тому, буде набагато розумніше для них використати свій шанс входження у Нову Систему – не втративши свого обличчя, і не тільки його. Тим паче, що запропонована Система Громадського Самоврядування (Пряме Реальне Народовладдя) не віднімає ні в кого прав жити в рамках своїх поглядів і природних інтересів – в середовищі своїх однодумців.

ВИСНОВОК

Все вищевикладене має сенс і буде реалізоване тільки за умови зміни свідомості людини. Переходу від його нинішнього демоно-егоїстичного (бездуховно-матеріалістичного) рівня – до пізнання і життя за реальними Законам та Принципам Розвитку всіх розумних систем Світобудови. Від освоєння ним нового, духовно-морального світогляду, що з'єднує воєдино фізичний світ і інтереси земної сутності людини – з його духовною, космічною складової. (Див. – http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/292/318.html). Бо Світ Земний є не що інше, як Школа дозрівання для душ Нових Творців. Творців, створених за образом і подобою свого Творця. Творців Нових Світів – в нескінченності простору і часу Єдиного Всесвіту. (Див. Схеми NN1 і 2 – http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/292/).

І як у кожній Школі, для того щоб здати іспит і отримати доступ до Нового і Вільного Життя на Землі, людині, спочатку необхідно пізнати усі закони і принципи гармонійного розвитку всього живого. І, звичайно ж, знання про те, що і як цей розвиток може гальмувати – якщо від цих законів відійти. І тільки симбіоз досвіду (історії) і вміння планувати і здійснювати бажане майбутнє – народжує синергію всієї повноти щасливого, справедливого і гармонійного життя.

Таким чином, все, що залишається нам – це знати реальне минуле, передбачати бажане майбутнє, і вибудовувати всі свої думки і дії відповідно Загальних Законів Всесвіту (Див. схеми N3, N4 – http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/292/)

ПІСЛЯМОВА

Прохання розглядати дану Концепцію лише як робочу модель – в якості основи для подальшої оптимізації, як за змістом, так і за формою викладу – між усіма зацікавленими особами.

Завдяки максимальній універсалізації викладених тем до існуючих реалій, дана Концепція може бути взята за основу діяльності будь-якими політико-ідеологічними групами – чиї слова і дії спрямовані на створення реальних умов процвітання і розвитку людини і суспільства.

Головне пам'ятати, що викладена Соціально-Природна Модель устрою і розвитку Товариства – Природня Суть гармонійного Життя – однаково придатна для будь-яких сфер соціальної, національної і т.д. свідомості. Тобто викладається Принципова Схема устрою, управління та розвитку Організму Товариства – як Загально-національна (цивілізаційна) Ідея Розвитку для всього людства.

При цьому програми національно-культурного характеру (спільнот, які самоідентифікують себе як етнічні: "українці", "росіяни", "грузини", "німці" і т.д.) складаються в руслі прийнятих традицій, культури, звичаїв і т.д. – кожною нацією самостійно. І ні одна з них не зазіхає на права іншої. Діє принцип, запропонований ще українським поетом Тарасом Шевченко: "У кожній хаті – своя правда і воля". Цей принцип дозволить кожному, хто хоче жити за своєю національною культурою, об'єднуватися з одноплемінниками, і жити, і говорити так, як це любо його серцю і душі. Але, при цьому, жодна нація, народ не буде нав'язувати своїх догм оточуючим – охочим жити в рамках свого культурно-етнічного середовища: "... І перекують вони (люди) мечі свої на орала і списи свої – на серпи; не підніме народ на народ меча, і не будуть вчитися війні. Але кожен буде сидіти під своєю виноградною лозою і під своєю смаковницею, і ніхто не буде лякати їх...". (Книга пророка Михея гл. 4, вірш 3,4). Так НАЦІОНАЛІСТИ знайдуть довгоочікуване право вести свій народ шляхом традицій предків – не вступаючи в конфлікти з іншими "іншодумцями".

ПОЛІТИЧНІ СИЛИ, які декларують ПРО-НАРОДНУ позицію, зможуть на ділі довести свою прихильність ідеалам реального народовладдя. На другому етапі реформ вони трансформуються у консалтингові структури, задачею яких буде реалізація програм розвитку територіально-галузевих колективів, з ким у них буде укладений контракт і Трудовий Договір.

МОНАРХІСТИ отримають в своє розпорядження бажану систему, що дозволяє ставити на чолі Держави Царя – Абсолютного Монарха для всієї Виконавчої Системи (Капітана Товариства). Але при цьому повністю підкоряється Волі і інтересам всього Народу. І це буде не якийсь "блакитнокровний престолонащадок" – а справжній Народний Цар – який обирається всім народом. І при цьому рівно на той термін, який він готовий служити сам, або поки Господар-Народ не вирішить поставити нового.

АНАРХІСТИ також можуть по праву вважати дану Систему своєю, бо ієрархії влади над Товариством більше не буде. Але, Народ сам тепер буде Владою над чиновниками – залишаючись вільним, де кожен сам собі господар.

КОБовці - прихильники генерала Петрова К.П. отримують суть бажаного: предиктором Держави стає найдостойніший з кращих лідерів Товариства. При цьому всі рівні формування Законодавчої Влади Товариства та Виконавчої Системи керуватимуться Науково-Експертними Радами (з числа наймудріших вчених і громадських діячів). А безпека буде забезпечуватися Службою Комплексної Громадської Безпеки – у формуванні та роботі якої вони можуть взяти безпосередню участь.

ЕЗОТЕРИКИ стануть передовим загоном Товариства – яки "дивляться за горизонт". Їх інтуїція, знання і здатність передбачення зіграють вирішальну роль в складанні СТРАТЕГІЇ розвитку на перспективу.

РЕШТА ГРОМАДСЬКИХ ГРУП, що бажають будувати своє життя по своїй волі і правді – отримають для цього всі необхідні умови, але при загальній "свободі, рівності і братерстві" з усіма іншими членами Товариства.

Таким чином, Природо-Соціальна Модель Нового Світу і Механізм Прямого Народовладдя є загальною, універсальною базою. Вона дозволяє кожному створювати свій індивідуальний соціально-економічний, культурний і т.д. простір – в рамках Єдиної Народної Держави. На даний момент – простір для кожної з існуючих на планеті. У недалекому майбутньому – простір Загально-Планетарного – Екологічного Духовно-Єдиного Світу. І це сьогодні є вже не утопія, а справжнісінька необхідність і найближча реальність. І те, наскільки швидко все це здійсниться – залежить від кожного з нас.

Група "Реальне Народовладдя" (Чернігів).

E-mail: geo-gen@mail.ru – конт. пошта для потенційних учасників реалізації Проекту.

Коротка інформація про автора викладу: http://prana.nov.ru/blogs/eg

===============

Пояснювальні СХЕМИ:

NN5, 6-в, 7-а, 7-б, 7-в – http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/

ЗАГАЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ формування Системи Прямого Народовладдя: ЩО, ЯК, З КИМ? (2012) – http://gidepark.ru/community/politic/content/967434

ПЛАН Руху За Народовладдя на 2012. Що, Як, С Ким?

http://narod.ru/disk/59976523001.eeaf0648189e14999c603de19612ed0e/ПЛАН%20Движ%20по%20реализац%20КОН%20-%20Что%2C%20Как%2C%20С%20Кем%20 (руск%20и%20укр).doc.html

СУПРОВІДНІ МАТЕРІАЛИ ДО КОНЦЕПЦІЇ:

Підбірка просвітницького ВІДЕО на Mail.Ru – http://video.mail.ru/mail/geo-gen/?page=1

Підбірка просвіт-Відео на Яндекс – http://video.yandex.ru/users/geo-gen/

А також: http://kinomasters.ru/ – худож. равз. кіно; + http://masterkosta.my1.ru/ – док. познават. Відео

http://ludiindigo.info/ – Портал Знань про природу буття, про Розвитку Людини і його призначення на Землі

СХЕМИ за Програмою-Проекту ЕДЕМ – http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/292/

СХЕМИ по Народовладдю – http://foto.mail.ru/mail/geo-gen/293/

КОНЦЕПЦІЯ формування Системи Прямого Народовладдя: ЩО, ЯК, З КИМ? (2012) -

http://gidepark.ru/community/politic/content/967434 – частини 1 і 2

http://gidepark.ru/community/politic/content/967439 – частина 3

БАНК ЧАСУ – http://gidepark.ru/community/161/content/516685

ДУХОВНО І СОЦІАЛЬНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ МАТЕРІАЛИ ТА САЙТИ:Девід Айк Самий Великий Секрет, частина 1 – http://video.mail.ru/mail/geo-gen/447/4423.html

Девід Айк Самий Великий Секрет – частина 2 – http://video.mail.ru/mail/geo-gen/447/4424.html

Девід Айк Самий Великий Секрет – частина 3 – http://video.mail.ru/mail/geo-gen/447/4425.html

Девід Айк-Свобода або фашизм. Час вибирати – http://video.mail.ru/mail/geo-gen/145/4442.html

Таємний договір Володарів Світу чи про Управління Свідомістю Людини (2011 р.) -

http://video.yandex.ua/users/uzda04/view/1/?cauthor=geo-gen&cid=2

"Апокаліпсис. Бомба уповільненої дії" – http://video.mail.ru/mail/geo-gen/167/4429.html

Таємниці влади і грошей – http://www.youtube.com/watch?v=zqZQayoeJ50

"Знай Правду!" – Просвіт. сайт – http://pravdu.ru/

"Агарози" – просвіт. сайт – Що приховують від погляду непосвячених – http://agaroza.com/

"Правду.org" просвіт. сайт – http://pravdu.org/

"РАДНИК" – книги про щастя, здоров'я і довголіття – http://www.1-sovetnik.com/articles.html

"Їжа РА" – http://www.peshera.org/

Скажімо так! (Просвітницькі ролики)

Випуск 1. "Стримай свої понти!" – http://www.youtube.com/watch?v=zoSzDYDSDU8

http://nctv.in.ua/video/watch/skazhem-tak-vypusk-1

Випуск 2. "Про людей і щурах" – http://www.youtube.com/watch?v=3uOsVS8y37Y

http://nctv.in.ua/video/watch/skazhem-tak-vypusk-2

Випуск 3. "Зробіть нам революцію" – http://www.youtube.com/watch?v=KGqlpTMJfq4

http://nctv.in.ua/video/watch/skazhem-tak-vypusk-3

МАТЕРІАЛИ І САЙТИ З НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ НОВОГО СВІТУ:

"НЛО. Заборонені технології" – http://vseriale.tv/831-sekretnye-territorii.html

Лекція С.А.Салль. Таємниці і секрети Цивілізації – http://video.mail.ru/mail/geo-gen/152/3677.html

Салль Сергій Альбертович (Доповіді) – http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3586578

Доповідь Саллі С.А.: Перспективи Земний Цивілізації – http://video.mail.ru/mail/geo-gen/146/4445.html

Безпаливної енергетичні технології, новий світовий порядок і доля сучасної цивілізації (Лекція А.Салль) – http://video.yandex.ua/users/drdduke/view/156?ncrnd=642#hq

ПРОЦВІТАННЯ: Як це зробити на Землі? (Повна версія) -

http://www.youtube.com/watch?v=NfGCZiSlmoo&feature=player_embedded

Таріел Капанадзе – Грузинський Тесла (сайт) – http://tarielkapanadze.ru/

"Проект ЗАРЯД" – http://wiki.zaryad.com/

Вільна енергія – http://www.youtube.com/playlist?list=PLBB4D42510A8793EE&feature=viewall


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua