Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Калуш   Калуський   вибори   28 жовтня   2012   Дзундза   Турчин   Сікора   Нижник   Федорів   виступи

Кандидати БАНДЕРІВСЬКОГО краю: від першої особи!

Бунтар | 19.09.2012 11:54

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Кандидати в народні депутати від Бандерівщини. Прямим текстом...

Кандидати БАНДЕРІВСЬКОГО краю: від першої особи!


На малій батьківщині Провідника ОУН Степана Бандери всього кандидатів, порівняно, небагато – вісім.

Поблукавши інтернетсторінками преси знайшли ряд їхніх висловлювань (щоправда, публічних виступів комуніста Володимира Стули (і такий балотується на Бандерівщині) та "нашоукраїнця" Василя Питлика – не спостерігається, у крайньому разі, поки-що).

Сформовано в результаті підбірку цитат пропонуєм для ознайомлення широкого загалу.


Василь ДЗУНДЗА

"Забезпечення прозорості та відкритості діяльності районної ради – одне з головних наших завдань. Практично щотижня інформаційні повідомлення про районну раду чи окремих депутатів з'являються на сторінках газети "Вісті Калущини", інших місцевих газет, в теленовинах ТРО "Незалежність"...Представники ЗМІ, всі громадяни мають вільний доступ до цих матеріалів.

Хочу висловити слова щирої подяки всім депутатам районної ради, сільських рад, керівникам підприємств, установ, організацій, виконавчим комітетам селищної та сільських рад, особливо селищному і сільським головам за їх працю, адже тільки спільними зусиллями всіх гілок влади в районі, помноженими на взаєморозуміння, взаємоповагу можна сприяти його соціально-економічному і культурному розвитку, добробуту громадян.

Коли я взнав, що не буде балотуватися найрейтинговіший претендент – Ігор Насалик, то вирішив, що мкаю достатньо знань, досвіду, щоб позмагатися за право бути парламентарієм. Ми ніколи не мали свого депутата-мажоритарника. Завжди нам когось привозили, присилали"...

У коментарі "Вістям Калущини" голова районної ради Василь Дзундза, зокрема, повідомив:

- Про те, що Василь Турчин теж балотуватиметься, дізнався тільки із ЗМІ після його реєстрації кандидатом. Я готовий сідати за стіл переговорів із Василем Турчином і домовлятися. Вважаю, що один із нас мусить зійти з дистанції. Технічним кандидатом я не буду при жодних розкладах, – стверджує Василь Дзундза.

Василь ТУРЧИН

[B]В. о. заступника міського голови
Василь Турчин, до якого Вікна online звернулися за коментарем, повідомив, що подібної пропозиції йому не надходило...

"Оскільки нині міська та районна медицина є об'єднаною, то треба підсилити первинну медицину, бо сільська медицина перебуває не на належному рівні. – Чим більше ми будемо займатися первинною медициною, тим більше зможемо "розвантажити" стаціонар, – переконує Василь Турчин. – Адже у стаціонарі мають бути тільки ті хворі, які потребують стаціонарного лікування. Адже є багато хворих, які можуть і повинні лікуватися на первинній стадії.

Нагадаємо, що Рахункова палата у квітні оприлюднила: свідченням неефективного витрачання державних коштів є стан використання унікального медичного обладнання, більш ніж половина якого з минулого року до теперішнього часу не введена в експлуатацію.

Щодо загального фонду медицини, то у 2011 році було передбачено 31 млн. гривень у міському бюджеті і 25,5 – у районному. Але уточнений бюджет уже складає 77 млн. гривень, адже з міського бюджету вже додатково виділено більше 20 млн. гривень. Крім того, у понеділок, 22 серпня, сесія міської ради виділила ще 2,5 млн. гривень, зокрема, на медикаменти.

– Нова апаратура буде потребувати значних коштів для обслуговування, – стверджує Василь Турчин. – Немала сума коштів буде закладена у новому бюджеті. Тож, безкоштовна медицина є, вона працює. Усі відділення будуть забезпечені ліками до кінця року. На наступний рік ми будемо проводити тендер і далі безкоштовна медицина буде працювати. Жодних проблем із медикаментозним забезпеченням немає".

Валерій КЕЛЕСТИН

"Я – член комітету ВР з питань правосуддя та спеціальної контрольної комісії з питань приватизації. Тому проблеми, з якими до мене звертаються, не є мені далекими: я можу дати фахову консультацію чи навіть вплинути на ситуацію. Не можу сказати, що часто користуюся статусом народного депутата, але, мабуть, є вже певна впізнаваність, яка дає додаткові можливості. Крім того, статус народного депутата робить мене мобільнішим у своїй діяльності, бо відкриває широкий доступ до інформації. Зрештою, якщо можу скористатися своїм становищем для вирішення чиєїсь проблеми, то не бачу у цьому нічого поганого. Звісно – у рамках Закону"...

Фракція Партії регіонів у Верховній Раді ще у травні 2010 року прийняла рішення, яким закріпила "своїх" депутатів за виборчими округами. Згідно із цим рішенням, я закріплений за територіальним виборчим округом N85 в Івано-Франківській області. Фактично, з того часу я вивчаю проблеми свого округу і працюю над їхнім вирішенням...

Якщо чесно, то "мовної" проблеми в Україні я не бачу. Я родом із Рогатина, а моя щоденна діяльність пов'язана із західним регіоном країни, де основною мовою спілкування є українська. Можливо, в інших регіонах країни мовна проблема і присутня: якби моя депутатська діяльність була пов'язана з іншими регіонами, я би міг досконало вивчити це питання.

Думаю, прийде час і люди оцінять мою роботу. І політика у виборах не гратиме вирішальну роль. Повірте: попри відсутність реклами, моя допомога жителям округу, які просили про допомогу, була суттєвою. Тісно співпрацюю як народний депутат і постійно спілкуюся з міським головою Калуша Ігорем Насаликом. Думаю, що "битви титанів" на Калуському виборчому окрузі не буде".

Ольга СІКОРА

По Калусько-Рогатинському виборчому окрузі N85 Ігор Насалик, на замовлення Банкової та щоб помститися опозиції, "кинув" проти Ольги Сікори важку артилерію – свого заступника Василя Турчина та голову Калуської районної ради Василя Дзундзу, одночасно заборонивши їм "балотуватися" на Рогатинщині та у Галицькому районі, щоб не забрати від кандидата-регіонала його голоси. І не стримав цих псевдопатріотів навіть факт того, що кандидат від Партії регіонів, який нині просто сипле грошима, проголосував у ВР за закон, направлений проти української мови. Цікаво, у скільки регіонали оцінили зраду їх національних інтересів цими двома калушанами?

- З молоком матері мені закладена велика любов до України, до її народу, культури, мови, до всього того, що ми сьогодні називаємо патріотичними почуттями. Тому, перебуваючи у Верховній Раді, працюватиму лише на благо Вітчизни, нашого народу і жодних кроків, які можуть заплямувати нашу опозиційну силу, моє ім'я, я ніколи не зроблю...Та й маю велике бажання прикластися до того, щоб в Україні краще жилося людям, щоб наші нащадки мали гідне майбутнє, а моїм дітям та внукам ніколи не було за мене соромно. Безперечно, сьогодні ворог N1 – це Партія регіонів, але ще більшим ворогом є ті сателіти, які покликані забирати в опозиції голоси. Але я щиро вірю у патріотизм наших людей, вірю в нашу перемогу і вірю в те, що наші люди, незважаючи на ті підкупи, на той адмінтиск, який відбувається, не купляться на обіцянки, а проголосують своїм серцем, і ми переможемо, – переконана Ольга Сікора -[B]місцевий підприємець[, депутат районної ради/B].

Олег НИЖНИК

Директор міського центру "Спорт для всіх", депутат міської ради.

"Партія "УДАР", від якої я йду на вибори, виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

У разі обрання мене депутатом фракції партії "УДАР" у Верховній Раді спрямую зусилля на такі напрямки:

ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ. Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів. Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів – кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.

ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ. Запровадити: Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом. Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю".

ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ. Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та в установах. Справедливе надання молоді доступного житла. Рівність доходів і можливостей працевлаштування для жінок і чоловіків. Підтримка молодіжних ініціатив, спрямованих на виховання всебічно розвинутого, фізично здорового, патріотично вихованого покоління українців. Створення сприятливих умов для вітчизняних та іноземних інвестицій, зокрема у розвиток відпочинково-туристичної галузі, в тому числі зеленого туризму...

Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо! Тільки разом – ми громада!

Тарас ФЕДОРІВ

Голова ГО "Бандерівське Земляцтво", в.о. заступника начальника відділу освіти Калуського району.

"У Калуському районі та місті Калуші – славному Бандерівському краї, чомусь, не знайшлося жодного представника націоналістичних, патріотичних партій (до таких я відношу "Свободу", КУН, УНА, УП "Собор"...), який був би зареєстрований як кандидат. Складається враження, що калушани – всуціль інтернаціоналісти – космополіти, які будуть голосувати чи то щоб допекти владі, чи то за властьімущих, під тиском адмінресурсу, і наявність україноцентриського світогляду потенційного депутата є необов'язковою. Я в це не вірю!

Серед претендентів знайшлося місце висуванцям з приватного бізнесу, діючим депутатам, двом представникам медицини, "наслідному принцу" обласної КПУ, але нема достойного, щоб представляти інтереси тисяч освітян? Єдиним репрезентантом молоді з-поміж кандидатів виявився "юний ленінець". Невже тисячі молодих людей округу, проблеми яких ніхто не розуміє та не збирається вирішувати, приречені віддавати свої голоси нащадку людиноненависницької КОМУНИ?

Калуш і Калущина стали останніми роками полем воєн і конфліктів містечкового масштабу: між прихильниками міського голови теперішнього і колишнього, симпатиками Ющенка чи Тимошенко, між провладними і опозиційними структурами. Люди не встигають слідкувати за перетіканням кадрів з партію в партію, переіменуванням та переформатуванням фракцій у місцевих радах. Не був і не буду учасником усіх цих міграцій та "розборок". Готовий до конструктивної співпраці з усіма, хто хоче і може працювати на благо рідного краю.

Саме назва "ВИБОРИ" передбачають наявність реального вибору. Нам же, в черговий раз, пропонують обирати "менше зло", голосувати наперекір комусь: чи то владі теперішній, чи то владі вчорашній. В Україні всі (!!!) вибори формально вигравала опозиція, та чи від того щось мінялось для простих людей? Може, нарешті, вартує обирати не за партійними кольорами, а за особистими якостями кандидатів, їх реальними справами, а не красивими обіцянками?! Як кандидат ще перед виборами укладу із громадою договір, яким буде передбачено форми звітування, насамперед про використання коштів, оприлюдню імена помічників, гарантую прямий і безпосередній контакт з виборцями протягом всієї каденції, зафіксуємо можливості відкликання депутата тощо.

Прийшов час для справжньої ВСЕНАРОДНОЇ ОПОЗИЦІЇ!"Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua