Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Маланкування   Різдво   УДАР   Ларін   Кличко

Як УДАРівці маланкували


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
2

Молодь Кіровоградської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" в дні зимових свят замаланкувала кіровоградцям.

Як УДАРівці маланкували
Молодь Кіровоградської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" в дні зимових свят замаланкувала кіровоградцям.

В Україні існує традиція приймати у себе в хаті вертепників, адже це забезпечує мир, злагоду, багатство та успіх на увесь прийдешній рік усім мешканцям господи. А ті хто ж відмовить прийняти колядників, увесь рік терпітимуть негаразди і спокою не матимуть їхні серця.

От і кіровоградські УДАРівці водили Маланку, вітаючи всіх з народженням Сина Божого та іншими святами. Кіровоградців зі святами вітали Маланка, Василь, Козак, Янгол та Чорт, з піснями та виставою ходили вони від господи до господи, від кабінету до кабінету, даруючи позитивні емоції та несучи вдачу та щастя у Новому Році тим, хто їх впустив на своє обійстя.

Більшість тих, до кого завітали УДАРівці з вертепом, були привітними і щедрими господарями, вони з радістю дивились виставу, підігрували, а інколи й підспівували акторам. Та були й такі, хто не впустив провісників свята до себе в господу. Чи то політична орієнтація завадила, чи неповага до українських традицій.

Одним з тих, хто відмовив колядникам став і губернатор Кіровоградщини Сергій Ларін. Отже спрогнозувати, що чекає на нього і його команду цього року не важко, адже народні повір'я ніколи не обманюють.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації

Політичної партії "УДАР Віталія Кличка"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua