Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Володимир Даниленко: Продаж земли – це продаж власної матері.

donn | 9.12.2011 15:34

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Сьогодні всі стали свідками недопустимих дій Парламенту. 245 народних депутатів проголосували за ринок землі: ПР – 189 голосів, НУ-НС – 5 голосів, Народна партія – 20, Група " Реформи за ради майбутнього" – 18, позафракційні – 13.

Володимир Даниленко: Продаж земли – це продаж власної матері.
Сьогодні всі стали свідками недопустимих дій Парламенту. 245 народних депутатів проголосували за ринок землі: ПР – 189 голосів, НУ-НС – 5 голосів, Народна партія – 20, Група " Реформи за ради майбутнього" – 18, позафракційні – 13.

Для Партії "Батьківщина", очевидно є не дуже важливим це питання, так як вони покинули засідання Верховної Ради відразу після його відкриття.

Виявилися в нашому парламенті і такі, які під час виборів говорили: "Землю і душу не продають ", - Володимир Литвин, а вже під час голосування за законопроект змусив свою фракцію проголосувати "ЗА", а сам промовив досить невинні слова: "Я не голосував".

Та основними пропагандистами феодалізму виявилися регіонали, всі присутні на засіданні з їх числа проголосували за впровадження нового дворянства.

Лише КПУ проголосувала в повному складі проти законопроекту "Про ринок землі". Під час його обговорення народний депутат України, перший секретар Сумського обкому КПУ Володимир Даниленко зазначив, що українську землю поливали кров'ю наші пращури, а тепер влада хочемо щоб кожен, хто має в руках "зелений" папір міг торгувати національним багатством України.

"Продаж землі – загибель для України.":- висловився депутат-комуніст.

Під час виступу з трибуни Верховної Ради Владимир Даниленко довів до відома народних обранців, що законопроект "Про ринок землі" не відповідає інтересам українського народу, він не захищає й інтереси пересічних землевласників. Закон спрямований на те, щоб приватизувати державну землю.

"Не можна продавати землю. Це – наша мати, а матір'ю не торгують.", - наголосив депутат.

"Зрозуміла ціна цієї афери сторіччя – сотні мільярдів доларів. Це не ринок і навіть не базар, саме афера з вкрай небезпечними наслідками.

Єдиним власником і розпорядником землі є народ України. Ця норма закріплена в Конституції і не може бути змінена іншими законами.

Впровадження вільного ринку продажу землі призведе до того, що українські селяни залишаться і без землі, і без грошей.

Враховуючи рівень корупції та відсутність земельного кадастру, вводити ринок землі – рівнозначно самогубству. Земля – це останній ресурс, який залишився у власності і у використанні звичайних людей.", - сказав перший секретар Сумського обкому КПУ.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua