Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
День Збройних Сил України
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Коментарі
Никита   | 6.12.2011 17:00
Україні потрібна професійна армія, і Янукович обіцяв це зробити.
Виборча програма лідера Партії регіонів, кандидата у президенти Віктора Януковича.
6. СУЧАСНА АРМІЯ – БЕЗПЕКА КРАЇНИ
Гарантую перехід на контрактну армію з 2011 року.

Забезпечу переозброєння армії сучасними видами озброєння, використовуючи вітчизняні розробки, високі технології і виробничі потужності оборонного комплексу країни.

Українська бронетехніка, військово-транспортна авіація, ракетні комплекси забезпечать високу боєготовність збройних сил.
Никита   | 6.12.2011 17:01
В першочерговому порядку будуть забезпечені житлом безквартирні офіцери. Запроваджу порядок отримання молодими офіцерами житла протягом першого року служби."
Джерело
Східний Погляд   | 6.12.2011 19:28
Никита:
Президентові слова та Богові вуха:-)
Valeriy   | 7.12.2011 03:59
"Важкий період становлення української державності ще не минув. Попереду ще велика і тяжка праця по розбудові української держави взагалі і по її Збройних Силах зокрема."

Вам привет от родственной Вам души – пана Швондера:

"Суровые годы уходят,
Борьбы за свободу страны!
За ними другие приходят,
Они будут то же трудны."
Никита   | 7.12.2011 10:35
Східний Погляд:
Никита:
Президентові слова та Богові вуха:-)
Так, залишається надіятись на Бога.
Адже Президент свою обіцянку (Гарантую (!) перехід на контрактну армію з 2011 року) не виконав.
"Уж год кончается, а армии (контрактной) все нет!" (с)
Ігор Бурдяк   | 7.12.2011 12:28
Valeriy:
Швондер – голова радянського будкому. Яке відношення він має до армії.?
Якщо поважаєте Булгакова, то зацитуйте щось таке з "Белой гвардии", що дискредитує армію як інституцію.
Skela   | 7.12.2011 14:16
Valeriy:
Вам привет от родственной Вам души – пана Швондера:
Вам привіт від рідних вам душ – фашистів-нацистів!
Valeriy   | 7.12.2011 15:55
Ігор Бурдяк:
Valeriy:
Швондер – голова радянського будкому. Яке відношення він має до армії.?
Якщо поважаєте Булгакова, то зацитуйте щось таке з "Белой гвардии", що дискредитує армію як інституцію.
Причем тут армия? Обьясняю для свидомых и находящихся в безсознанке украинских националистов, что я обратил внимание на идентичность методологии идеологии украинских националистов и коммуняк.
Те же тяжелые годы и сзади и впереди. А жить когда? На этот вопрос, ни та ни эта методология идеологии не отвечает. Ибо он их не интересует.
Можете назвать Схидный погляд председателем будкома украинских националистов, ибо поет он поет песни Швондера.
Valeriy   | 7.12.2011 15:58
Skela:
Valeriy:
Вам привет от родственной Вам души – пана Швондера:
Вам привіт від рідних вам душ – фашистів-нацистів!
Ошиблись адресом. Хайль Украина, хайль Героям я не кричу и бигборды – "Слава дивизии СС Галичина!" не субсидирую.
Ігор Бурдяк   | 7.12.2011 16:16
Valeriy:
Ігор Бурдяк:
Valeriy:
Те же тяжелые годы и сзади и впереди. А жить когда?
Жить страдая, без страданий жизнь скучна.

Проблема страждання входить до вічних проблем людства. Хто боїться страждання, той вже страждає від боязні.
Valeriy   | 7.12.2011 16:54
Ігор Бурдяк:
А какие там имена Швондер выбрал для малюткок и почему? Могу напомнить – Роза и Клара в честь Р.Люксембург и К.Цеткин. А какие имена предлагала использовать депутат львовского совета Фарион – этот Швондер в юбке? А уж сколько Швондеров и в паспортном столе и в других государственных и негосударственных структурах! Зачем переименовали Одессу в Одесу, Николаев в Мыколаев..., а мою жену Елену в Олену? Для страданий?
Так что, однозначно, методологии идеологии украинских националистов и комуняк – весьма и весьма схожи.
Никита   | 7.12.2011 17:11
Valeriy:
Зачем переименовали Одессу в Одесу, Николаев в Мыколаев
Затем же, зачем римляне переименовали Νίκαια в Nicaea, потом итальянцы переименовали Nicaea в Nizza, потом французы переименовали Nizza в Nice (читается "нис"), а русские "нис" переименовали опять в Ниццу. В соответствии с фонетическими особенностями каждого языка.
Східний Погляд   | 7.12.2011 19:18
Skela:
Valeriy:
Вам привет от родственной Вам души – пана Швондера:
Вам привіт від рідних вам душ – фашистів-нацистів!
Не чіпайте г-о, воно й не смердітиме!
Східний Погляд   | 7.12.2011 19:24
Ніколи не думав, що декілька речень про День Збройних Сил України викличе таке бурхливе обговорення. Дякую, шановні добродії, що не байдужі до наших спільних проблем.
Вас-иль   | 7.12.2011 19:45
Valeriy:
Валерій не Паріс. Єлєна не Олена.