Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чому буксують реформи?

Ігор Бурдяк | 24.09.2011 11:01

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
4

Можливо, реформи повинні проводити професіонали, фанатично віддані меті, закладеній в програмі реформ? Але при цьому сама мета має зробити реформатора фанатиком...

Чому буксують реформи?
Вчора Олександр Пасхавер в ефірі 5-го каналу своєрідно охарактеризував дії нинішньої влади:

"Займаючись в основному вирішенням своїх приватних справ, вони залучають для цього державні ресурси. Але на відміну від своїх попередників, вони роблять це відверто, нічого не соромлячись. Лише цим відрізняються одні від других."

Після цього він додав, що за такого підходу ніякі реформи втілити неможливо. Бо ж не лише втрачається сам смисл теоретично правильних планів на етапі реалізації. Часто в саму ідею реформ закладений приватний чиновницький чи "олігархічний" інтерес.

А питання щодо цього, чи дочекається країна таких реформаторів, які будуть займатися лише реформами і нічим іншим залишилося без відповіді.

Я думаю, що не лише цим нова влада відрізняється від старої.

З приходом "донецьких" ми отримали принципово іншу міліцію, СБУ, міністерство освіти...

До речі, вчора у Савіка Шустера обговорювали інцидент, який стався між міністром Табачником і студенткою Даркою Степаненко. ПР вважає його "актом екстремізму", який треба випалювати "каленым железом". Опоненти – що цей останній "акт екстремізму" вписується в ряд з смаженням яєшні на "Вічному вогні", видаленням пенсіонеркою стрічки з вінка президента, покладеного до пам'ятника Шевченку, "демонтажами" пам'ятників Сталіну, Леніну. І, можливо, екстремістів слід шукати де-інде. Не в середовищі студентів-пенсіонерів, а у владних структурах?

До речі, після сумнозвісного святкування "дня победы" у Львові президент утворив комісію, яка мала б виявити винуватців очевидної провокації. Проте до сьогодні результат роботи цієї комісії не оприлюднений. Але судячи з того, що Могильов уже генерал-полковник, а Хорошковський генерал армії президент роботою силових органів задоволений. Водночас більшість львів'ян саме їх (силові органи) вважає організатором і виконавцем провокації у Львові.

Можна спитати, що спільного між словами Пасхавера і "студентсько-пенсіонерським екстремізмом". Я думаю, відповідь міг би дати Бальцерович і його реформи. Він і його команда реалізували реформи не "заради спортивного задоволення". Вони були поляками і розбудовували Польщу.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua