Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Чого домагається українська діаспора?

Ігор Бурдяк | 22.09.2011 10:34

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
6

У Нью-Йорку близько 30 представників діаспори пікетують Представництво України при ООН з плакатами, які закликають до відставки нинішнього Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА.

Чого домагається українська діаспора?
Як пояснила голова Комітету Тамара АЛЕКСЄЙ, для проведення акції не потрібен був дозвіл поліції, а лише дозвіл на встановлення підсилювальної апаратури.

Тобто, українська влада черговий раз ввела нас в оману?

Американські українці зустріли президента України такими гаслами:

ГЕТЬ УКРАЇНОФОБІВ!

ЯНУКОВИЧА – ГЕТЬ!

АЗАРОВА – ГЕТЬ!

ТАБАЧНИКА – ГЕТЬ!

Всіх трьох президентів до Януковича діаспора зустрічала зовсім інакше. Радісно, привітно, з довірям.

22 серпня 1992 Президент УНР в екзилі Микола Плав'юк передав грамоту Державного центру УНР Президентові України Леоніду Кравчуку. Це означало, що українська незалежна держава, проголошена 24 серпня 1991 року, є правонаступницею Української Народної Республіки.

На жаль, четвертий президент фактично відмовився від такого правонаступництва. Можливо, діаспора відчуває це гостріше і болючіше, ніж ми. В посольствах і консульствах знову стала переважати російська мова. Наші урядовці високого рангу (прем'єр, віце-прем'єри, міністри) провадять активну діяльність і за кордоном. З іноземних мов вони майже виключно знають лише російську, яка як правило є їхньою рідною, а часто єдиною мовою, якою вони можуть вільно спілкуватися. Тому ця мова звучить під час міжнародних офіційних і робочих візитів не лише в Росії і державах так званого "малого зарубіжжя", а й в країнах ЄС, США, Канади. Це є грубим порушенням Конституції і відповідних протоколів, приниженням Держави.

До цього додаються ще й пониження рівня демократії, свободи преси, підняття "рівня брехні" із сторони високопосадовців, зміна орієнтації діяльності правоохоронних органів – з власне правоохоронних вони стають репресивними.

І, що дивує – "гарант Конституції" ніяк на це не реагує.

Тож нічого дивного, що діаспора так "тепло" його зустрічає.

Дивує інше: президент із всього цього не робить ніяких висновків.

Фоторепортаж: Діаспора таки влаштувала Януковичу "теплий прийом".

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua