Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Плем'я антів   абетка племені антів   Голованівськ

І стане супроти племені хамів плем'я антів

Sergius | 27.05.2011 15:00

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

27 квітня ц. р. в селищі Голованівськ на Кіровоградщині відбулися установчі збори громадської організації "Культурно-просвітницьке та історичне об'єднання "Плем'я Антів".

Основною метою діяльності Об'єднання є задоволення та захист законних соціальних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів його членів; сприяння членам Об'єднання в проведенні досліджень у сфері краєзнавства, історії, культури, релігії та родоводу; проведення і організація результатів досліджень;

оприлюднення результати досліджень та сприяння їх виданню тощо.

Членом Об'єднання може бути особа, яка володіє українською мовою та визнає себе нащадком антів.

ГО "КПІО "Плем'я Антів" розробила власну філософську абетку, яка визначає моральні та ідеологічні засади об'єднання, емблему (див. сайт "Ятрань"), проект Великого герба України. В найближчих планах Об'єднання проведення зустрічей із відомими людьми району та Кіровоградщини, презентація хрестоматії Голованівського району "У мамину саду", надання допомоги в створенні таких же об'єднань у сусідніх районах.

Абетка "Племені Антів"

А

Анти – орійське плем'я, що мешкало з давніх-давен в Україні, і славилося великою фізичною силою, силою духа та розуму, кмітливістю і завзятістю. Плем'я, що створило унікальну культуру, яку називають Трипільською, та велику державу від Сяну до Дону під назвою Перірата (або Ората). Всі племена цієї держави почувалися рівними та захищеними. Центром її була Руськолань, що знаходилася у серці сучасної України – в межиріччі Південного Бугу та Росі. Саме звідси має постати нове плем'я антів і збудувати нову Україну, в якій кожен регіон, кожна людина відчували б себе рівноправними, забезпеченими та захищеними.

Б

Бог. Ще ніхто не довів і ніколи не доведе існування Бога як якоїсь окремої одиниці. Бог – це дух певного роду чи спільноти, творений багатьма поколіннями людей. Її Бог сильний тоді, коли цей рід чи спільнота мають єдине розуміння Бога і єдину віру, що сягає початків роду.

В

Влада. Твердження про те, що ВСЯКА влада від Бога, – лукаве і брехливе. Бо лише тоді влада від Бога, якщо цей Бог є той, якому поклонялися твої Праотці і якому віруєш ти. Якщо на землі, де стоять могили і святині твоїх праотців, влада не визнає їх, а поклоняється іншим, то це не твоя влада...

Г

Гідність – почуття усвідомлення свого місця в суспільстві і громадянського обов'язку, що базується на знаннях про свій рід, і відповідальністю за його майбутнє. Рід антів уславився величними ділами – маємо бути гідними продовжувачами їхніх справ.

Д

Дитина – дання Бога, величина майбутнього. Про неї має бути першочергова опіка родини та держави. Батьки, що не виконують своїх батьківських обов'язків мають позбавлятися батьківських прав і підлягати примусовим роботам на користь своєї дитини.

Е

Еволюція. Розвиток країни, вирішення її проблем мають відбуватися і вирішуватися еволюційним мирним шляхом, за допомогою вільних виборів, вільної думки та інших прав, прописаних у Конституції України.

Є

Єдність – сила. Бережи і плекай єдність родини, єдність країни і єдність влади. В єдності сила всіх і кожного зокрема!

Ж

1. Життя – це найцінніше, що дає людині Бог. Від того, як живе окрема людина чи родина, залежить життєдіяльність суспільства і держави. Життя має бути надійно захищеним. Той, хто посягнув на життя людини, зокрема убивство, ґвалтування, викрадення, торгівля людьми чи окремими людськими органами, а також розповсюдження наркоманії тощо, повинен підлягати вилученню із Життя.

2. Жінка – продовжувачка і Берегиня роду, Господиня дому. Вихованню майбутньої Жінки має приділятися особлива увага з боку сім'ї, суспільства та держави. Жодне право Жінки не може бути ущемленим чи порушеним.

З

Земля – найголовніше національне надбання. Земля – це сила, Земля – це Україна! Земля, особливо сільськогосподарського призначення, повинна належати сільським громадам, які обробляють її, доглядають за нею і можуть надавати в оренду. Корупційні дії із землею, як національним надбанням, мають каратися конфіскацією майна та тюремним ув'язненням. Внесення в грунт пестицидів та гербіцидів повинно суворо контролюватися інспекцією із захисту грунтів та рослин, зловживання ними мають прирівнюватися до злочину і каратися згідно законів України.

И

Ирій (Ірій). Автор Влескниги Ілар Хоругин писав: "Хто є ми?" Стидаємося Наву, Праву і Яву знати і зусібіч відати та розуміти: це Дажбо створив нам яйце, що є Світ-зоря, яке нам сяє. У тій безодні повісив Дажбо Землю нашу, аби вона удержана була, бо він – Душі пращурів суть, які світять нам зорями од Ірію". Унікальна філософія наших праотців: Дажбог – це Душі пращурів суть. Маємо осягнути її і навчитися жити за отецькими законами, що були послані їм небесами.

І

Історія – це те, як жили, творили і боролися наші предки. Мусимо знати і їх славу, і їх ганьбу. Історія – це досвід, маємо поважати її і рахуватися з її уроками.

Ї

Їжа – вона приносить користь, якщо прислухаєшся до свого організму і знаєш міру. В іншому випадку – вона твій ворог. На загальнодержавному рівні їжа – це стратегічна продукція, що впливає на розвиток та здоров'я нації. Вона повинна вироблятися на власній території в достатній кількості, відповідно до встановлених нормативів. Будь-які хімічні добавки чи щось подібне до цього мають заборонятися. А невиконання норм виробництва харчів підлягати штрафу або тюремному ув'язненню.

Й

Ймення – найважливіша річ, що супроводжує нас усе життя. Вибирати його необхідно особливо ретельно і продумано. Від цього залежить, якою буде життєва дорога дитини, справи, яку задумуємо, і держави, яку будуємо. Споконвіків наші предки-українці також звалися русами, тому історично виправданою і правильною назвою країни є Україна-Русь.

К

Книга – явище культури, духовності і думання відповідної людської спільноти. З раннього дитинства Книга мудрості рідного народу (починаючи з казок) має бути під подушкою людини, отоді з неї виросте Особистість, Величина. Головною книгою-навчителькою племені антів є твір великого давнього волхва та учителя Ілара Хоругина "Влескнига" – книга Ведів українського народу.

Л

Любов. З любові, справжньої любові починається твоє добро. Любиш жінку – і вона любитиме тебе. Любиш дитину, дбаєш про неї, бережеш її – вона віддячить тобі тим же. Любиш землю, дбаєш про неї, бережеш її – вона квітуватиме для тебе. Любиш рід свій, країну свою – вони відповідатимуть тобі взаємністю. Людині, що вміє любити і любить, немає ціни.

М

Мати. Жінка-мати – це та, хто дає і продовжує життя, хто закладає основу майбутнього ще в своєму лоні; та, хто вчить ходити, дивитись, мислити, любити і творити. Вона відповідальна не лише за майбутнє своєї дитини, а й суспільства, яке творитиме її дитина і в якому вона житиме.

Н

Ненависть. Як палко ми любимо свою Вітчизну, Землю, Жінку, Дитину так само люто ненавидимо все вороже, що направлено проти наших Вітчизни, Землі, Жінки та Дитини.

О

Обов'язок – кожна людина, починаючи з малих літ, має беззастережно дотримуватися прадівських звичаїв і сумлінно виконувати відповідні правила співжиття роду та суспільства: вчитися, працювати, робити свій внесок у розвій роду та суспільства.

П

Правда. Кажуть: віра, надія і любов здатні все перемогти. Можуть, але якщо ці віра, надія і любов правдиві. Без правди вони ніщо, без неї їхня перемога несправедлива і нетривала.

Р

Робота – робить людину вільною і творчою особистістю. Обов'язок людини – працювати, обов'язок держави і влади – створювати належні умови для кожної людини, щоб вона могла себе реалізувати за своїми здібностями та талантом.

С

Слово – вірне, чесне, правдиве і правильне – здатне рухати масами, глибами і явищами. Рідне слово – це дух, найвища святиня і сила твоя. Як кров живить твій організм і серце, як сонячне проміння підтримує все живе на землі, так рідне слово зв'язує тебе з минулими і наступними поколіннями та дає їм розвій. Це твій оберіг, оберіг твого роду. Хочеш позбутися своїх оберегів, переходь на іншу мову...

Т

Трисутність. Наші предки анти, шануючи нероздільність земного життя, позаземного світу і божих законів – Яви, Нави і Прави, і, поклоняючись святій Трійці – Богу-Отцю, Богині-Матері та Богу-Сину, що виражено в державному гербові Україні Триглаві, уславились а/ мудрістю, красою і розумом, б/ мужністю, силою і духом. Нове покоління антів уславиться стійкістю, непідкупністю та справедливістю.

У

Україна – країна основ і першоджерел. Знатимеш їх і шануватимеш, будеш добре озброєним та духовно багатим. Виконуватимеш перед нею свій синівський обов'язок – будеш сильний і забезпечений.

Ф

Фізична культура – людина, яка регулярно займається фізичним трудом або фізичними вправами на свіжому повітрі, – здорова, гарна і приваблива. У неї також гарне й здорове потомство.

Х

Хліб – всьому голова, хліб – найвищий здобуток людства, найсвятіший дарунок Бога. Людина, що забезпечує країну і державу хлібом, свята людина. Хліборобу мають бути створені всі необхідні умови для життя, для розвитку, для виробництва і реалізації продукції.

Ц

Цілі – лише люди з чітко визначеними цілями здатні творити своє майбутнє, лише громади об'єднані спільними цілями можуть забезпечувати в повній мірі свої життєві та духовні потреби.

Ч

1. Час. Людина не владна над часом. Сонце йому господар. Намагатися коригувати час, перекручувати стрілки годинника на догоду економічній доцільності є невиправданим втручанням у природній сонячний цикл, якому також підпорядковується життя людини. Підкоряймося волі Сонця!

2. Чоловік – чоло віку, совість світу. Це творець, здобувач і датель, звідки й походить слово "тато". Його обов'язок – захист та забезпечення.

Ш

Шана – шануй не лише живих, шануй також мертвих. Шануй розум і мудрість. Шануй свій рід, бо іншого не матимеш. Шануй ближнього і шанованим будеш.

Щ

Щастя не створиш за рахунок інших. Щастя – в твоїх руках, в повазі до інших і в їх повазі до тебе. Заслужи своє щастя!

Ю

Юність – пора зрілості індивіда, становлення його як людини, як важливої складової Держави. Перед юним поколінням українців мають бути надійно закриті двері чужих впливів і звичок, і широко відкриті інші двері – ті, які дають їй можливість розвиватися та удосконалюватися.

Ь

Ь – перевернуте "Р". Знай міру, маєш право на відпочинок, на пізнання світу, виховання дітей та онуків. Піди вчасно – дай молодим дорогу.

Я

Я – особистість, Я – величина. Шануй і бережи своє Я – воно твоя візитка.

ЧЕСНОТИ "Племені Антів": чесність, відкритість, скромність, справедливість, законослухняність, дисциплінованість, відповідальність і цілеспрямованість

сайт "Ятрань"

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua