Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра Українського козацтва "Сокіл" ("Джура") Джура-2011 успішно стартувала по всіх регіонах України

Анатолій Грива | 5.05.2011 13:15

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

У квітні-жовтні 2011 року по всій Україні розпочалися змагання серед школярів старших класів і ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою у рамках дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва "Сокіл" ("Джура")

Дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра Українського козацтва ''Сокіл'' (''Джура'') Джура-2011 успішно стартувала по всіх регіонах України
27 квітня, в середу в загальноосвітній школі N22 вперше у Вінниці відбувся загальноміський етап військово-спортивної національно-патріотичної гри "Сокіл"-"Джура".

Організатори змагань: у співпраці із управлінням освіти Вінницької міської ради Вінницький козацький полк імені Івана Богуна, та школи міста Вінниці. Хоча без сумніву, головна частина турбот та організаційних питань, лягла на плечі колективу школи N22.

Учасники команд з 15 шкіл Вінниці, які досягли фінішу, змагались на семи етапах близько у 40 випробуваннях. Команди мали наступний склад: 6 козаків та 2 козачки.

Особливо привабливими та змістовно цінними виявились завдання, вправи фізичного та інтелектуального характеру розроблених на українських традиціях, а саме: командна атрибутика, маршові стройові пісні; історичних конкурс "Відун"; вправи з козацькими шаблями, клейнодами, списами, фрагментами тану "Гопака".

Без сумніву, важко передати працю педагогів (організаторів) із кожної школи які масу часу та терпіння вклали у те щоб змагання відбулись на належному рівні, цим самим вносячи лепту у значно серйознішу справу – виховання розумного, сильного, патріотичного громадянина України. Лише в маршрутно-оціночних листах потрібно було передбачити більше півсотні умов та ситуацій, які б сприяли чіткості проходження етапів та фіксації показників команд. За таких умов до фіналу проходять лише найкмітливіші та найсильніші, тому в обласний етап від м. Вінниці пройшла лише одна команда – школи N27 (друге місце – школа N18; третє місце N2).Вже в перших числах травня у мальовничому передмісті Вінниці, у м. Сабарові розпочалась підготовка обласного фіналу. На цьому етапі додається цілий ряд більш складних вправ пов'язаних із професійним туризмом, а тому і більш складних та цікавих для молоді. Обласний етап гри проводився вже кілька разів і в процесі викільчились лідери змагань – Липовець, Тиврів, Бар. Перші дві районні команди вже брали участь на всеукраїнському фінальному етапі. Цього річ ще нічого не відомо про майбутніх лідерів області але точно відомо, що молоді козачата завзято готуються до майбутніх ігрових перепетій.

Сміливо прогнозуємо, що обласний етап гри "Сокіл" ("Джура") стане справжнім святом здорового способу життя й кращих рис українського характеру – лицаря-русича, лицаря-козака!Прес-служба КТ Вінницького козацького полку імені Івана Богуна

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua