Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Канонічний Мерседес

Вас-иль | 10.01.2011 18:23

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
2

І нехай Господь допоможе, щоб Його Блаженство мав ще не одну хорошу машину. Якщо мені подарували десять років тому Мерседес, я що повинен від нього відмовлятися?! Я їздив і буду їздити.

Єдина в Україні єдина благодатна церква, канонічна. Та не дає спокою її благодать ворогам русского міра. Нехай буде уроком смирення для них, відмови від мирських благ, єдності в радості й горі з паствою наступний уривок з інтерв'ю намісника Святої Успенської Києво-Печерської Лаври архієпископа Вишгородського Павла.

... а от якийсь "розумник" сфотографував машину Блаженнішого Митрополита Володимира і зробив із цього "досягнення". Зрозуміло, що ця людина душевно хвора.

Тільки так можна пояснити те, що він сфотографував і написав, докоряючи Митрополитові, чого він не їздить на Опелі. У мене від цього аж затрепетало серце! Людина не розуміє, що такий автомобіль – це не розкіш, а необхідність для пересування, для безпеки Митрополита. Його Блаженству у такому поважному віці треба було б мати ще кращу (!) машину, щоб забезпечити йому спокій за всі заслуги (!!!). Хоча я ці різні конфесії не визнаю – це секти, але вчуся у Блаженнішого Митрополита Володимира терпимості - він терпить (!!!) усіх/ І нехай Господь допоможе, щоб Його Блаженство мав ще не одну (!!!) хорошу машину і ще довго на них їздив.

А щодо автомобілів, які стали улюбленою темою "майстрів пера" у контексті висвітлення церковного життя, у мене є до них запитання: чому вони не знімають відеотехнікою, яка була на початку століття? Якщо журналісти повернуться до відеокамер двадцятого століття, я поміняю Мерседес на Москвич 1946 року. Чому купують камери закордонні? Покажіть мені здобутки України! Нехай зробить Україна хорошу машину і ми будемо їздити. Якщо мені подарували десять років тому Мерседес, я що повинен від нього відмовлятися?! Я їздив і буду їздити.

(http://lavra.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=1443&Itemid=105)

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua