Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
бидломор-1933

Бидломор-1933

Ярослав Дерега | 28.11.2010 11:58

-10
Рейтинг
-10


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
10

скраю плаває акуратно відрізана 6-річна голівонька з чубчиком кучерявим, і 6-річні здивовані очі досі розплющені, і в лівому оці плаває запитання: Мамо, чому? а в правому оці плаває подив: І ти, тату!?

Бидломор-1933 Манускрипт, знайдений на KOSMIЧNO-virtualniy станції "Бидломор-1933": "Добридень, сусідоньки! А де ж ваш синочок? Та ондечки у казані! Піднімаю кришку казана, де варять свиням їсти, а там свіжо зварений похресник Микольця плаває. Осьдечки 6-річні ножки з 5 пальцями на кожній, а ото 6-річні ручки з 5 пальцями на кожній, і грудка з животиком теж 6-річні плавають у свіжому окропі, а скраю плаває акуратно відрізана 6-річна голівонька з чубчиком кучерявим, і 6-річні здивовані очі досі розплющені, і в лівому оці плаває запитання: Мамо, чому? а в правому оці плаває подив: І ти, тату!!!??? А біля 6-річної голівоньки МИРНО плаває 6-річне гіменце бо коли Микольця побачив що мамця з сокиркою а татко з тесаком кинулися до нього то вкакався (хоч і був уже неживий із голоду) а мамця з татком так поспішали голодні і слухняні що й не споскали свіженьке мнясце. Смачна у вас вечеря, кажу, сусідоньки. Здорові споживайте, кажу, сусідоньки. То вас таких було тут 40 мільйонів? А за два роки стало вже 30 мільйонів? Смачна у вас вечеря, кажу знову, сусідоньки. Здорові споживайте, кажу знову, сусідоньки. А сам собі думаю по дорозі до NEБA: файне бидло живе на найліпшому клапті земного суходолу. Хто ж вони? То певно не араби, і не мусульмани, і не жиди, і не чеченці, і не грузини, і не католики, і не протестанти. Оце бидлянське кодло святоправославне під псевдом "українці". Смачна у вас вечеря, знову кажу, сусідоньки. Здорові споживайте, знову кажу, сусідоньки. То й думаю: навіщо і доколи пан Біг триматиме таке народіє на найліпшому у світі чорноземі???!!! 27 листопада, 1933 року, Земля-NEБO." (астро-археологічна сенсація: "Манускрипт, знайдений на KOSMIЧNO-vitualniy станції "Бидломор-1933"", 27 листопада, 2010 року. INFO-АГЕНСТВО "DUDUDU") ======================================================================== вічна реклама принесе всім розраду і вічнощасливе забуття: (:::;;;:::)


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua