Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Марш УПА   14 жовтня   Київ   пам'ятник Шевченку

Не забуваймо, завтра 14 жовтня

Олена Олійник | 13.10.2010 12:24

12
Рейтинг
12


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
0

Свято Покрови є тим святом, якого найбільше боїться наша "православна" влада

Не забуваймо, завтра 14 жовтня
Свято Покрови – одне з найбільших християнських свят. Але не страх перед Господом (хоча власне це було б цілком природним, зважаючи на їхні заслуги перед Богом та людьми) є причиною завчасного тремтіння так званої нашої влади. 14 жовтня – день створення УПА, день щорічних маршів з цього приводу, що вже традиційно проводяться по Україні в різних містах і містечках, з різним успіхом і за різних цікавих подробиць, зокрема щодо активної протидії органів влади або опозиції – з огляду на рік проведення та/або місце події.

Зокрема слід згадати дивне місто Запоріжжя. 14 жовтня, себто Покрова, ще є Днем українського козацтва, і створення УПА було приурочене до нього не випадково. Номінально-історичним центром українського козацтва є і нині славне Запоріжжя, тоді як нинішня громада і взагалі атмосфера в місті є вельми далекими від будь-яких здобутків і звитяг української зброї та українства взагалі. Влада у місті традиційно належить "червоним директорам" або й просто кримінальникам, що нині знайшли собі надійний дах над головою під крилом "партії влади". От і цього року проведення Маршу УПА в Запоріжжі заборонено Запорізьким окружним адміністративним судом. Цей метод вже застосовувався й буде застосований щодо патріотичних заходів повсюдно по Україні: мовляв, ми, себто влада, ні до чого, це "суд вбачає очевидною небезпеку заворушень чи злочинів, загрозу населенню або правам і свободам інших людей". Цікаво, що зробив би з цією "резолюцією" Нестор Махно?

Тепер про наболіле – про Київ. Не буду вдаватися до передісторії, хоча тут багато чого є сказати, зокрема й у мене. Якось іншим разом. А сьогодні треба готуватися до завтра – до цьогорічного Маршу. Завтра у Києві пройде (як саме, залежить від нас) Марш за визнання УПА під проводом Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Приходьте, кияни. Навіть якщо у вас складне ставлення до "Свободи", як власне і в мене. Проте вони щороку проводять такі заходи, тоді як інші "скромно мовчать", і протестують проти свавілля влади, і вживають контрзаходів, і подекуди домагаються свого. Та й необов'язково ставати під прапори "Свободи", навіть навпаки – чим більше буде на таких заходах простих нормальних людей, тим менше підстав матиме влада брехати про політичну заангажованість учасників, територіальний фактор ітеде.

Приходьте хоча б для того, щоб нагадати, що ми є. Ми, кияни. Ті, що першими 22 листопада вийшли на Майдан і втримували його, поки не під'їхали люди з усієї України. Ті, кого ще й сьогодні шалено ненавидить і боїться Янукович, через що його по життю супроводжує досі нечуваний ескорт з охоронців. Саме тому "партія влади" позбавила нас можливості обирати свою владу, що знає – їм тут нічого не світить, вони тут зайди, чужі й непрохані, що нормальні кияни їх не просто зневажають, а гидують ними.

Але й гидувати треба дієво, адже гидь завжди вміла користатися зі свого особливого становища і робити привілей зі своєї недоторканості. Отже, освіжимо декому пам'ять.

Боротьба УПА досі триває, оскільки її кінцева мета – Українська Самостійна Соборна Держава – досі залишається метою, а не дійсністю.

Початок маршу о 16:00 біля пам'ятника Тарасові Шевченку.

Довідки за телефоном:

0 (800) 50-29-31

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua