Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Про Москаля, Могильова і вишиванки.

ЗаХар | 31.07.2010 22:55

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
3

Український міністр: "Краватки для чесних, вишиванки -для брехунів"

Про Москаля, Могильова і вишиванки.
Не вірю я Москалеві. Надто багато приводів було засумніватись і в його компетентності, і в його обізнаності і в його... (втім, ні, – не буду...) Тож коли Анатолій Могильов гнівно спростувує звинувачення в тому, що гроші на "Каділлак" збирали підлеглі, я ладен йому вірити

- В 2008 году Москаль давал интервью одной из газет. Там было сказано, что они с господином Луценко иногда говорят неправду, когда им это выгодно... Когда он (Москаль- ред.) говорит правду – известно только Богу. Потому комментировать его слова, я не вижу смысла.

Але продовження фрази викликало в мене шок:

Я бы посоветовал Москалю: когда он говорит правду – пусть надевает галстук, а когда врет – пусть надевает вышиванку, – сказал Анатолий МогилевТобто -якщо ти в краватці – ти "настоящий человек" і тобі можна вірити. А в вишиванці – "лживый хохлёныш". Так? В будь – якій поважаючий себе країні указ про звільнення з посади дозволившого собі такі вирази міністра був би підписаний Президентом на протязі півгодини. Але у наших можновладців власне поняття про честь Держави, якою вони керують.

P.S.

Змушений розмістити тут, тому що модератори "Репортера" з невідомих причин не знайшли можливим оприлюднити мій коментар безпосередньо під повідомленням.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua