Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Джура-2010 скликає на Всеукраїнський зліт

Анатолій Грива | 2.07.2010 16:45

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Протягом 2009-2010 рр. відбувається процес успішного впровадження дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва "Сокіл" ("Джура") у навчальних закладах України.

Джура-2010 скликає на Всеукраїнський зліт
ПРЕС-АНОНС

"ДЖУРА-2010"

Від 16 до 25 липня 2010 року згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 09.04.2010 р. N297 на базі Центрального табору туристського активу учнів Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (Закарпатська область, Іршавський район, с.Осій) відбудеться Всеукраїнський оздоровчий злет учасників дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") Українського козацтва – "ДЖУРА-2010".

Загальне керівництво підготовкою та проведенням злету "ДЖУРА-2010" здійснює Міністерство освіти і науки України. Безпосередня відповідальність організацію та проведення заходу покладається на Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, який формує та затверджує склад журі та суддів.

Злет "ДЖУРА-2010" проводиться у партнерстві з Радою Української" козацтва при Президентові України, Головним штабом гри "Джура" та Міжнародною благодійною установою "Центр Національного Відродження" за сприяння Міністерства оборони України і Міністерства внутрішніх справ України, а також козацьких і громадських організацій національно-патріотичного спрямування.

Злет "ДЖУРА-2010" є етапом процесу впровадження в навчальні заклади України гри "Сокіл" ("Джура").

Метою гри "Сокіл" ("Джура") є:

• виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національних патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини України шляхом залучення широкого загалу молоді до оборонно-масової та військово-спортивної патріотичної роботи;

• формування і виховання у молоді високих морально-психологічних морально-бойових якостей; мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості і ініціативності на основі українських козацьких традицій.

У Всеукраїнському злеті "ДЖУРА-2010" братимуть участь переможці обласних фінальних етапів гри "Сокіл" ("Джура"), які відбулися протягом травня-червня по всій Україні. Загальна кількість учасників становитиме до 300 учасників.

Злет відбуватиметься 10 днів. Програмою передбачено проведення таборування, два радіальних походи визначними місцями Закарпаття, демонстрування вправності учасниками з таких видів змагань, як таборування, впоряд (стройова підготовка), народна боротьба "Навхрест", подолання смуги перешкод із використанням козацької легенди, стрільба з пневматичної зброї, в іграх: "Рятівник", "Пластун", "Відун", теренова. Свої творчо-мистецькі здібності учасники злету матимуть можливість показати на ватрі "У колі друзів".

Більш докладна інформація наведена в Програмі Всеукраїнського оздоровчого злету учасників дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") Українського козацтва – "ДЖУРА-2010", яка додається до прес-анонсу.

Джура-2009

У квітні-травні 2009 року по всій Україні відбулися обласні етапи, а заключний Всеукраїнський етап відбувся 22-24 травня 2009 року в м. Києві.

Такою була Джура-2009 у Києві:

Головний штаб гри "Сокіл" ("Джура") Українського козацтва

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua