Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Достойне майбутнє тільки в наших руках!

Петро Федчак | 28.05.2010 22:49

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Ми звикли споглядати і мріяти, чекати, поки хтось за нас щось зробить, поки піде проти і не стане коритися. А коли таких нема, то і так все влаштовує. А,в принципі, навіщо щось робити, якщо можна закритися у власному "я", не бачити проблем більших від порушених в теле-шоу чи проблем, пов'язнаних з мінімальним побутом суспільної одиниці – сім'ї.

Хай батьківщина явить себе матір'ю усіх

громадян; хай вигоди, якими користуються

вони в своїй вітчизні, зроблять її для них дорогою;

хай уряд залишить їм в суспільному управлінні

частку, достатню для того, щоб вони відчували,

що вони у себе вдома; хай закони будуть в їхніх

очах лише запорукою загальної свободи.

Жан – Жак Руссо

Бездіяльність – це гірше ніж помилятися. Адже випробування, тестування, інтерпретація, винахідливість – батьки нового, бажаного, вибораного.

А Ви створюєте щось нове, унікальне, не пережиток минулого, а нащадка майбутнього? Що кожен з нас запропонував, щоб жити стало краще? Хто поборовся за свободу слова, справедливість, піднявся на протест? Хто відвоював своє право?

Отож-бо! Ми звикли споглядати і мріяти, чекати, поки хтось за нас щось зробить, поки піде проти і не стане коритися. А коли таких нема, то і так все влаштовує. А,в принципі, навіщо щось робити, якщо можна закритися у власному "я", не бачити проблем більших від порушених в теле-шоу чи проблем, пов'язнаних з мінімальним побутом суспільної одиниці – сім'ї. Ми боїмося! Хоча ні, ми навіть не хочемо! "Все одно нічого не зміниться!" – чули ми з дитинства і так маніакально в це повірили, що стали ганебним пасивом, люмпен-масою, споживацьким homo sapiens...

Нам потрібно схаменутися! Взяти штурвал управління власним життям, а також країною в свої руки!

Досить поглинати фальш, що диктується згори, досить тупо споглядати награні спектаклі "боротьби за ідеї", що зараз лине з усіх телеканалів! Перестаньмо бути маріонетками в руках влади, що і так є олігархічною лялькою! Забудьмо про Схід і Захід, об'єднаймо інтереси, адже ми – люди однієї крові, у нас спільні предки-герої, спільна історія, надії! То чому усі переконують нас в іншому? Для чого? Кому це вигідно?

Що для Вас означає слово "свобода"? Свобода – це головна цінність людського життя, її аспекти закріплюють в головних законодавчих актах країни, але найважливіші її якості проявляються в побуті: у вільному виборі (ВНЗ, місця роботи ін.), в можливостях самореалізації, у відкритих кордонах, в необтяженості злиденним безликим існуванням...

Тепер уявіть, що цього може не бути у Ваших дітей, внуків. Уявіть, що хтось постійно диктуватиме їм, як жити.

Тому, щоб цього не було, вже зараз вчимося бути відповідальними за збереження і розвиток, справедливими, солідарними, демократичними. Хай кожен скаже собі: "Хто, якщо не Я?" Подбаймо про своє майбутнє! Адже ми можемо! Нас не бояться, тому що не знають. Не знають, що ми здатні захистити себе. Дійсно, у всіх країнах, що перейшли на якісно новий рівень розвитку спочатку були незадоволеність і протистояння, а перемагали ідеали, спільні для всіх!

Відродимо демократію в наших серцях! Українці, давайте покажемо, що таке влада народу! Нехай і з нами, нарешті, почнуть рахуватися! Не будьте пасивними – дійте, вступайте в громадські організації, розробляйте власні проекти розвитку, патентуйте винаходи, навчайте дітей справжнім вольовим цінностям, навіть якщо ви виросли на інших, не живіть у "хаті скраю"!

Відродимо те, що було омріяне мільйонами до нас і за що будуть вдячні мільйони опісля!

Савіцька Уляна

P.S. Велике спасибі Федчаку Петру за надану сторінку для публікації!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua