Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
люстрація   Медведєв   Янукович   громадянська мобілізація   режим Януковича-азарова   Митний Союз   Табачник   Колесніченко

Заява ГО "Люстрація" щодо приїзду російського президента Медведєва до України

Lustration | 17.05.2010 23:42

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

За нашою інформацією під прикриттям переговорів президенти вирішуватимуть питання набагато серйозніші за питання безпеки та культурної співпраці. Мова йтиме про реанімацію ідеї об'єднання Росії, України та Білорусі, яка витала в політикумі наприкінці 1990-их років.

17-18 травня відбудеться візит президента Російської Федерації Дмитра Медведєва до України. На засіданні спільної Українсько-Російської міждержавної комісії планується прийняти пакет з п'яти документів: спільні заяви – з питань європейської безпеки й з питань придністровського врегулювання, угоди щодо демаркації кордону, про співробітництво з проекту ГЛОНАСС, а також в освітній і банківській сферах (про співробітництво між банком ВТБ й "Укрексімбанком"), а також, як заявив речник Медведєва, обговорять питання об'єднання компаній "Нафтогаз України" і "Газпром".

Візити президента Російської Федерації Дмитра Медведєва не минають безслідно. Минулого разу у Харкові Україна втратила частину суверенітету та знову підписала кабальні газові угоди.

Культурні посиденьки президентів, які до того ж будуть вирішувати питання державного значення, що це – "чувство локтя" чи планомірна реалізація геополітичних інтересів Росії?

Очевидно, що російський президент їде до Києва за конкретними результатами і ніяке "чувство локтя" не є причиною для цього.

Опозиція, складена з політичних парламентських сил, у всеголосся трубить про те, що цього разу предметом здачі суверенітету будуть підписання угод в галузі енергетики, за якими Україна стане енергетично залежною від Росії.

За нашою інформацією під прикриттям переговорів президенти вирішуватимуть питання набагато серйозніші за питання безпеки та культурної співпраці. Мова йтиме про реанімацію ідеї об'єднання Росії, України та Білорусі, яка витала в політикумі наприкінці 1990-их років.

Є усі підстави про це говорити і вже зараз чітко вимальовується картина утворення квазіпострадянського утворення з трьох держав.

З самого початку каденції зовнішньополітичний вектор Януковича чітко дав крен на схід у братні руки Росії. Український президент заручився підтримкою "сильних світу цього" – в США, яка на практиці означає невтручання у внутрішні справи України, а також транспортування нашої держави в геополітичне поле Російської Федерації. Ціною такої підтримки стала передача Януковичем стратегічних запасів високозбагаченого урану, що усуває навіть теоретичну можливість перетворення України на ядерну державу. Як виглядає, з останніх візитів в Брюссель та Страсбург "національний лідер" привіз також обіцянки невтручання західних держав у внутрішні справи України та цілковитий карт-бланш на стосунки з Російською Федерацією.

Наступним кроком Януковича стала елімінація, зачищення політичних супротивників. Мітинг 27 квітня під Верховною Радою став доволі несподіваним для влади. Акції масового протесту показали, що найактивніші представники народу не миритимуться з таким ходом подій і всіляко протистоятимуть реалізації ганебних антиукраїнських інтересів. В зв'язку з цим до Генеральної прокуратури України на допит викликали лідерів опозиції, аби залякати та унеможливити наступні подібні заходи. Також Генеральна прокуратура намагається притягнути до кримінальної відповідальності народних депутатів, які 27 квітня у Верховній Раді закидали димовими шашками зал, а спікера – яйцями. До слова, цей етап ще не закінчений і ймовірно, що репресії та політичні утиски будуть набирати найнесподіваніших форм, включно з ув'язненням політичних лідерів. До речі, ГО "Люстрація" зверталася до посольств провідних країн світу з проханням засудити дії нової влади щодо політичних репресій та утисків, проте жодної відповіді так і не отримала.

Наступним кроком стане підготовка суспільства до об'єднання. В ЗМІ запускаються розмови про союз трьох держав з центром у Києві. Пам'ятаєте, який скандал розгорівся після висловлювань віце-прем'єр-міністра України Володимира Семиноженка. Культивується ідея братніх стосунків України та Росії – святкування Дня Перемоги з крокуванням російських солдатів по Хрещатику. В світлі цього напряму Україну чекає тотальна русифікація та уніфікація. Основний акцент дається на мову та історію. Яничар Табачник зробив багато кроків – це і втрачення престижу української мови при вступі до вузів, розмови про зникнення українського дубляжу кіно, підготовка українськими та російськими істориками спільних освітніх програм та підручників. Підіграє лютому українофобу не менш одіозний Вадим Колесніченко, на рахунку якого кількадесят антиукраїнських акцій та заходів. Його завдання в Партії Регіонів – викривлення та спотворення історії та мовні проблеми. Буквально кілька днів тому він зареєстрував у Верховній Раді законопроект про визнання російської мови регіональною.

Ще одним кроком у напрямку об'єднання України, Росії та Білорусі стане інституційне підґрунтя. Для того, щоб майбутній союз набрав більш чітких обрисів та атрибутів Янукович ще з лютого місяця розглядає питання повноформатного входження України в ЄЕП, а також Митного союзу з Росією, Білоруссю і Казахстаном.

Останній етап – це втрата Україною суверенітету, номінального чи реального, не має значення. Росія реанімовує Радянських Союз під модернішим виглядом та з прагматичними гаслами геополітичних претензій.

ГО "Люстрація" закликає українських патріотів до громадянської та громадської мобілізації. Носієм суверенітету в Україні є народ. Тому лише ми, українці, можемо вирішувати майбутнє України, а не сатрапи та прислужники кремлівських ліліпутінів.

Жоден антиукраїнський крок влади не може бути залишений без уваги. Сьогодні кожен з Вас – це захисник Батьківщини. Виходьте сміливо на вулиці, на майдани, на мітинги. Режим Януковича-Азарова прийшов до влади лише тому, що люстрацію в українські владі так і не було здійснено. Ми повинні здійснити народну люстрацію і довести, що є господарями на своїй Богом даній землі.

Голова ГО "Люстрація" Олег Осуховський

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua