Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Сумські студенти передали Табачнику фільм про події студентського спротиву 2004 року

Андрій Рибалко | 8.04.2010 13:09

7
Рейтинг
7


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
1

"Нашою перемогою є те, що міністр почав виправдовуватися. Але він не змінив своїх поглядів, а просто став обережнішим в діях та висловлюваннях. Ми переконані, що остаточною нашою перемогою буде відставка Дмитра Табачника. Сьогодні ми передамо лист-звернення до прем'єр міністра, а також фільм "Громада може" про події студентського спротиву в Сумах.

Сумські студенти передали Табачнику фільм про події студентського спротиву 2004 року
7 квітня в Сумах в рамках АнтиТабачної кампанії студентство, громадські діячі та небайдужі громадяни Сумщини провели пікет проти призначення Міністром освіти і науки України Дмитра Табачника. Саме в цей день віце-прем'єр з гуманітарних питань Володимир Семиноженко перебував на Сумщині, представлюячи нового губернатора. Молодь намагалася донести свою позицію безпосередньо до профільного керівника Дмитра Табачника. На жаль, новий губернатор Юрій Чмирь та віце-прем'єр міністр пройшли повз пікетуючих, не відреагувавши на акцію. Можновладці продемонстрували абсолютну байдужість до проблем молоді.

Під час пікету Андрій Рибалко, координатор "АнтиТабачної" кампанії наголосив, що АнтиТабачна кампанія триває. "Нашою перемогою є те, що міністр почав виправдовуватися. Але він не змінив своїх поглядів, а просто став обережнішим в діях та висловлюваннях. Ми переконані, що остаточною нашою перемогою буде відставка Дмитра Табачника", – сказав Андрій Рибалко – "Сьогодні ми передамо лист-звернення до прем'єр міністра Миколи Азарова, а також фільм "Громада може" про події студентської революції і її перемоги. Цими діями ми нагадуємо про події 2004 року та рішучість громадськості на Сумщині"

Анна Товстуха, голова Студентського братства Сумщини, прокоментувала слова заступника Табачника Петра Кулікова, який говорив про те, що "студенти повинні бути в аудиторіях на парах, а тут оце на майданах бидло якесь". "Ми не бидло. І ще в 2004 році сумські студенти довели, що вони свідомі зрілі громадяни, які можуть відстоювати власну точку зору законним шляхом", – сказала Анна Товстуха. Також вона запросила всіх присутніх взяти участь у акції присвяченій підтримці українського дубляжу іноземних фільмів українською мовою.

По закінченню акції Наталка Лучанінова голова проводу Сумської ОО Молодіжного Націоналістичного Конгресу, зачитала лист звернення до прем'єр міністра Миколи Азарова.

Влада в черговий раз продемонструвала свою закритість від суспільства. Охорона не дала можливості представникам АнтиТабачної кампанії особисто вручити лист-зверення і фільм Володимиру Семиноженку. Звернення і лист були передані через представників служби охорони.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua