Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Хто має вуха, хай слухає.

UAOCC | 15.12.2009 23:57

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
9

Як же важко Господу донести своє вчення до людської душі. Настав час, коли Господь дає шанс людині вибрати, з якого боку вона буде стояти на Божому суді: справа чи зліва. Хто має вуха, хай слухає...

Хто має вуха, хай слухає.
Дві тисячі років тому на хресті розіп'яли Божого Сина Ісуса Христа. Тисячі людей слухали його вчення, бачили чудесні зцілення і повернення життя мертвим, але ніхто не став на його захист, кожен боявся за своє життя. Замовником вбивства Божого Сина була церковна влада. Чому люди, які повинні були служити Богу, вбили Його Сина? Тому, що вони були не від Бога. А прості люди не мали знань, щоб зрозуміти якою повинна бути істинна влада, і для чого, взагалі, живуть люди на землі.

Пройшло дві тисячі років, а ця проблема залишилась до кінця не вирішеною. Спасительне вчення Ісуса Христа не набуло такої сили в суспільстві, щоб стати основним законом.

І ось з'являється людина, яка віддає всі свї сили і душу, щоб завершити справу Ісуса Христа – це Владика Мойсей. Тисячі людей слухають лекції Владики, отримують духовні та фізичні зцілення, приймають високе духовне вчення, яке приніс Ісус Христос, але стара церковна влада знову хоче знищити вчителя, який несе Боже Слово. Чому? Бо вони поставлені атеїстичною церковною владою і до Бога не мають ніякого відношення.

В наш час розпинати на хресті людей не можна, тому, після невдалої спроби зробити Владику Мойсея "наркоманом", вирішили оголосити його "сексуальним маньяком", адже наші люди давно прикормлені такою "духовною їжею", то наживка була багатьма проковтнута без сумнівів. Противники Бога задоволені. Проти Владики Мойсея відкрили кримінальну справу. Владика говорить: "Добре, відкрили справу, то давайте докази". Доказів немає, адвоката до справи не допускають. Чому чиновники міліції і прокуратури порушують закони? Тому, що бояться своїх начальників, які не від Бога.

Як же важко Господу донести своє вчення до людської душі. Настав час, коли Господь дає шанс людині вибрати, з якого боку вона буде стояти на Божому суді: справа чи зліва. Хто має вуха, хай слухає...

Отець Миколай

www.soborna.org

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua