Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Україна – справжня зона.

UAOCC | 9.12.2009 14:04

-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
14

Ми з вами знаходимось у справжньому рабстві, рабстві беззаконня, безправ'я, тиску, що чиниться на громадян. Ми з вами безправні, бо в країні діють не закони, а поняття, хто свій – той правий, а хто проти нас – той безправний. Це принципи й закони зони, в якій перебувають злочинці.

На дворі 2009 рік, грудень місяць, і живемо ми з вами в Державі, імення якої Україна. І наша Держава, як будь-яка цивілізована держава, має свій основний закон – Конституцію України, яка не є досконалою, але пристойною. І в цьому основному Законі прописано усі наші права й свободи, як громадян України. Крім того, Держава бере на себе роль захисника своїх громадян, а гарантом цього виступає сам Президент. І на папері усе прекрасно, але чи так воно насправді, чи реальність відповідає прописаному в Конституції.

Хтось буде бити себе в груди і доводити, що усе в країні чиниться згідно Конституції, а хтось, кому довелося на власній шкірі відчути усю "справедливість", уже втратив ілюзії щодо статусу України, як правової Держави.

Ілюзію щодо главенства права в нашій Державі взагалі розвіює замовна справа проти Патріарха Української Автокефальної Православної Церкви канонічної. І той цинізм і нахабство, із яким проводиться слідство по цій справі, є тому підтвердженням. Закон слідчими порушується на кожному кроці, але мова зараз не про те.

Мова піде про зневажання права громадянина України на захист. І тут мова навіть не йде про фізичний захист особи при явному замаху на його життя, який і був учинений на Владику Мойсея (Кулика) 5 жовтня 2009 року. Правоохоронні органи не надали цього захисту, а натомість вони навіть не перешкоджали нападникам. І кримінальну справу не відкрили по факту замаху, хоча матеріалів було достатньо, а щоб зам'яти це цю справу долучили до справи проти Владики. Роль захисників тоді взяли на себе вірні священики, які і зупинили вбивство.

Але найнеприйнятнішим у цій замовній справі є те, що ті, хто повинен стояти на сторожі законності й порядку самі порушують його, слідчі не дають постанови на відкриття справи. Сам звинувачуваний навіть не знає, у чому ж його звинувачують, від чого ж захищатися.

Отже по-перше, не видається постанова про відкриття справи.

По-друге, не підпускають до справи адвоката, який повинен у правовому полі вести захист обвинувачуваного, або ж спростувати усі звинувачення ще в досудовому слідстві. Так от такого права Владиці не дають, адвоката взагалі не сприймають, ніби це якась людина з вулиці. На його скарги і листи просто не відповідають, порушуючи усі закони й норми.

По-третє, зробили інформаційну блокаду, щоб правдива інформація не дійшла до народу і не підняла хвилю протестів, чого дуже бояться.

По-четверте, готують закритий суд, на який не допустять сторону захисту і де винесуть вирок, який захочуть.

І це справжній жах, який відбувається на наших очах, в нашій Державі. Ніби ми перенеслись в Китай у час "Культурної Революції", чи у середньовічні часи інквізиції, чи в ЮАР в часи апартеїду... То де ж ми знаходимось?

Так красиво в художніх фільмах показано роль адвоката для громадянина будь-якої держави. З перших хвилин звинувачення без адвоката навіть не починають допиту. Прості люди думають: "От добре тим, хто може найняти собі адвоката, бо вони ж зможуть захистити свого клієнта". Як красиво й вправно адвокати-актори розправляються з лжесвідками або з підкупленими прокурорами, і вони – герої.

Але, дорогі співгромадяни, не тіште себе надією, що в нашій країні вам дадуть змогу захищатися й довести вашу правоту. Вам цього просто не дозволять. І відбувається це не в якійсь країні третього світу, де нема закону, а діють варварські відносини, де люди перебувають у рабстві.

Повірте, ми з вами знаходимось у справжньому рабстві, рабстві беззаконня, безправ'я, тиску, що чиниться на громадян. Ми з вами безправні, бо в країні діють не закони, а поняття, хто свій – той правий, а хто проти нас – той безправний. Це принципи й закони зони, в якій перебувають злочинці, то чи не стала уся Україна такою зоною, бо проста людина добитись правди не може, а глумитися над нею може будь-який чиновник чи правоохоронець, і за він це не понесе відповідальності. Маленький прищик на тілі держави вважає себе Богом і царем на своєму місці, відчуваючи свою безкарність.

Де ті свободи і права, за які стояли на Майдані під час Помаранчевої Революції?

Чому гарант Конституції не виконує свою основну функцію – захищати права й свободи громадян, які довірили йому свої долі?

Чому за час його президентства наші свободи розтанули геть?

Де та свобода слова, за яку боролися й віддавали життя справжні патріоти України?

На сьогодні усього цього нема, а є безправна зона, і назва її – Україна.

Боголюб

Офіційний сайт Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної www.soborna.org[

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua