Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
8
Рейтинг
8


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
0

Петро Камінь, До 5-ї річниці Майдану

Львів'янка | 14.11.2009 15:26
Основне завдання, яке стоїть перед всіма, хто зробив Майдан своїми гарячими серцями і світлими душами, – не впасти в розпач! Якщо впадемо ми, наш народ остаточно розтерзає ця зла сила, яка мов сарана суне на Вкраїну звідусіль.
Коментарі
Львів'янка   | 14.11.2009 15:27
Отже, поки маємо хоч показову свободу – гайда до нової, своєї, майданівської організації. Майданівської по духу, державної по-українські, майбутньої по напрямку. Адже перед дідами ми у відповідальності за своїх дітей – їхніх онуків.

І сивина на наших скронях дозволяє нам дивитися філософські на майбутнє: Свобода Майдану – основна цінність не тільки для нас. Свобода Майдану – це цінність дітей і онуків наших. І поміняти її на цукор, гречку чи щось подібне ми не маємо права! Як і дивитись на чужі, зроблені за крадені гроші готелі, стадіони, аплодуючи разом з обдуреними шахтарями, доярками та залізничниками!
Львів'янка   | 14.11.2009 15:29
Виходьмо в пошуках майбутнього на дорогу, по якій нас нещадно битимуть вчорашні лідери. Та зі сцени Майдану зняти їх годні тільки Ми.

В оцінці подій Майдану найбільше писатимуть і говоритимуть вони – жирні коти Майдану. Щоб вибілити себе і посипати попелом нас. Однак скажу просто і вимогливо: "Заберіть свої брудні руки і чорні душі від пам'яті нашої: Майдан вам не належить! Він НАШ!!! ".
Львів'янка   | 14.11.2009 15:35
Проаналізуємо як бридиться МАЙДАНУ Азаров, на всіх передачах пояснює що він ТАМ не був!
Та не був він там, не міг бути, бо тоді клани бились "за корито" і використали прагнення народу до змін. А пан відноситься до іншого табору коритників, і вискочив на сцену він зопалу на хвилі людської доброти.
Подивіться як "вони" торгують словом "майдан" "народ" "економіка".
Вони це вчорашній день,вони навіть заміни собі не підготували, бо навчити нічому ПРОСТО немогли, церез брак розуму інтелекту.
Зважте що тільки "дибіл" не хоче навчити, тільки йому заздрісно відносно знань іншого.
Добре думаймо, щоб знову нас звинувативши не потоптали.
Львів'янка   | 14.11.2009 15:47
Потрібно єднатись і разом якось рятуватись.
Якщо повіримо брехунам то Україна перетвориться в ЗОНУ точно в таку в яку перетворили Львів "ситі і вірні" (під помаранчевими прапорами) від влади.
У Львові зараз ЗОНА лиха, люди бояться один одного, стукачів зараз більше ніж було за Совдепії. ГОЛОВНЕ місце праці це базар, (власники базарів- коритники-депутати) одне зайве слово і угоду припиняють без повернення інвест внеску.
Сьогодні пройшло повне закріпачення людини чиновниками і злодіями.
В такому стані більше жити не можна, почнеться деградація і не зворотній процес.
Vladimir   | 14.11.2009 16:39
Львів'янка:
Вы бы лучше свою статью написали, чем линк на Петра давать о)))
Потому что у него статья неверная. А Ваши комментарии противполодны его статье. Он уверяет, что мы все все хорошо делали, а это там просто плохие люди на сцене собрались. Так интересно получилось, со всего Майдана все плохие собрались ан сцене, а все хорошие – остались внизу. А все как раз наоборот. Люди разошлись, подумав, что теперь можно жить как раньше, а все вокруг сказочным образом изменится. И только сейчас все больше понимают, что так не бывает. Но Петр к понимающим, судя по всему, не относится.
Львів'янка   | 14.11.2009 16:55
Vladimir
все как раз наоборот. Люди разошлись, подумав, что теперь можно жить как раньше, а все вокруг сказочным образом изменится. И только сейчас все больше понимают, что так не бывает. Но Петр к понимающим, судя по всему, не относится.
Я не стала б засуджувати людей які розійшлись, бо стало б гірше якщо б побігли.
Поясню чому саме так думаю, – народ делегував права, довірив чесне виконнання обіцянок саме тим хто взяв відповідальність "за майдан", взяв право нагороджувати учасників майдану,
але забув обіцянки.
ОБІЦЯНКИ були дуже простими і можна було чисто математичним способом прорахувати шлях і час розвиток.
Необхідні були реформи.
Львів'янка   | 14.11.2009 17:01
І петра також не засуджуйте він так описує, як це сприймає велика частина народу України.
Не можливо коли всі працюють на ентузіазмі-так просто не буває.
Основна маса людей живе правильно, вона хоче працювати і отримувати дивіденти а то і більше.
А в Україні необхідні ЖЕРТОВНІ керівники, бо зараз стає все ясніш, що спочатку потрібно пробудити свідомість і відродити любов, саме до землі на якій живеш (не залежно від національності). Земля, сонце, повітря...- це наше воно нам любе, ми спілкуємось, сперичаємось але не обзиваємо одне одного.
Право на думку, на її висвітлення має кожна людина, можна не погоджуватись, але можна обговорити і змінити хід сприйняття реальності.
Львів'янка   | 14.11.2009 17:05
Після майдану відбулось обдурство і спроба використати сам народ, а також засудити.
Найбільші майдано-учасники одразу настворювали Громадських організацій і наввипередки почали служити владі, та ще й торговатись за бажане. Народ до уваги не брався!
Партії провівши в депутати своїх партійців почали розділяти матеріальну допомогу тільки між "своїми" бо Закон про партії дозволяє опіку над своїми- про виборців одразу забули...
Vladimir   | 14.11.2009 18:42
Львів'янка:
Я Петра не осуждаю, мы по телефону несколько раз беседовали, высказывали друг другу свое понимание. Он, как раз, очень активный человек и предприниматель. Но понимание у него неверное. Вы говорите, что не у него одного. Но от этого не легче. Еще Лев Толстой говорил "Заблуждение не перестает быть заблуждением, от того, что его разделяют многие".
В тот период власть боялась народа. А народ разошелся по домам наблюдать, как начнут казнить олигархов и отбирать у них заводы. Им предложили взамен другое зрелище – забрасывание друг друга помоями на ТВ, люди и на такое согласились. Голосовали за лучших помоезабрасывателей. Кто им теперь виноват? Каждый старается отличиться в то
Vladimir   | 14.11.2009 18:45
Львів'янка:
в том, за что его ценят. А если кто не умеет делать то, что населению нравится, то и не проходит никуда. В результате наверху отобранные по народному критерию люди. Плохие? Так на себя и жалуйтесь.
Выйдет политик, предложит реформы и что? Его на ТВ не позовут – рейтинга не будет, народ скучать будет. Его в список не позовут по той же причине. Или плати, или рейтинг повышай.
Так если люди ведутся на болтунов и скучают от реформ, что они получат? А Петр удивляется, что же мы, говорит, не так делали?
Львів'янка   | 14.11.2009 20:33
Vladimir
Так если люди ведутся на болтунов и скучают от реформ, что они получат? А Петр удивляется, что же мы, говорит, не так делали?
Здається приходить кінець брехні, хто б її не викидав. Зараз стає дуже багато людей які просто ігнорують телебачення, шукають в інтернеті цікаві популістичні фільми, про природу і створивши собі свій світ сараються жити.
Я також вже не сприймаю політиків як болтунів. Мені імпонує Ющенко бо працює і говорить розумні речі, лише він говорить глухим які не здатні почути.
Ми зараз сформуємось в якийсь цікавий вид населення, бо стаємо мудріші.