Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
1

Оксана Пахльовська: "Шлях до Європи не пролягатиме пострадянськими підворіттями"

Львів'янка | 23.10.2009 13:12
Займатись провансальськими трубадурами чи італійським Модернізмом – мрія Оксани Пахльовської (видатної письменниці, культуролога, романіста і славіста, професора Римського університету "Ла Сап'єнца", завкафедри україністики).
Коментарі
Львів'янка   | 23.10.2009 13:16
Кажуть, зараз у світі панує не тільки фінансова криза, але й гуманітарна.
Гуманітарна криза на Заході почалася досить давно і є зокрема наслідком надмірного розвитку технології. Тож кожна країна цивілізованого світу вділяє велику увагу цим проблемам, оскільки занепад гуманітарної культури призводить до кризи етичних координат буття. В нас не тільки нічого не робиться, щоб запобігти цим проблемам, а й, здається, відсутня просто свідомість цих проблем.
Тут говорилося, що на пару останніх зустрічей прем'єр-міністра України з місцевими владами тощо було витрачено 36 мільйонів гривень. А на книгодрукування за цей рік поки що надійшов "аж" мільйон двісті тисяч гривень.
Львів'янка   | 23.10.2009 13:17
Коментарі, мабуть, зайві. На слово, казав Ґете, спираються склепіння буття. Це геть невідома істина українським чиновникам.
Львів'янка   | 23.10.2009 13:17
Слово- стало засобом брехні.
Львів'янка   | 23.10.2009 13:19
Опозиційна до неї Україна – це непробивне "тому що", а з лоботомізованими пацієнтами радянської божевільні годі сперечатися. Відтак, щоб виробити якийсь план дій у цій непростій ситуації, треба насамперед зрозуміти культурний зміст не лише України, а й Росії, і Європи. Росія – імперія ХІХ ст., яка не мислить категоріями сучасного світу. До всього ж це імперія, склеєна з некомунікабельних між собою конфліктних реальностей, і цей факт дедалі більш руйнує слов'янську і потенційно європейську ідентичність Росії. Що ж до Європи, то це перший проект на планеті, у межах якого робиться спроба досягти паритетного становища націй, їхньої культурної самореалізації та їхнього економічного добробуту.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua