Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Рада козацьких отаманів України

Анатолій Грива | 30.08.2009 19:01

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
2

28 серпня 2009 року у м. Києві на засіданні отаманів місцевих козацькиїх організацій прийнято рішення створити Раду отаманів козацьких організацій України

Рада козацьких отаманів України
Звернення Ради козацьких отаманів України

Шановні побратими!

Сьогодні, в умовах мороку економічної кризи, зубожіння народу, політичного розбрату, коли політики ділять неньку Україну, єдиною консолідуючою силою в державі є козацтво. Тільки козацтво може об'єднати Україну, тільки козацтво з його побратимством спроможне захистити природне право Українського народу жити на своїй землі по-українськи

та встановити в державі порядок.

28 серпня 2009 р. у м. Києві ми провели перше установче засідання, на якому було створено Раду козацьких отаманів України. Були затверджені Програмні засади Української козацької ідеї, Положення про Раду козацьких отаманів України, Умови вступу отаманів козацьких організацій до Ради козацьких отаманів України та це звернення. Окремо розглядалося питання віри з заключним рішенням: "Козак – людина глибоко віруюча. Козак поважає релігійні погляди побратимів і не допустить міжконфесійної ворожнечі в козацькому русі".

Зміст Програмних засад Української козацької ідеї:

1.Єдність козацтва на традиціях Козацького звичаєвого права.

2.Консолідація Українського народу на шляху побудови Української козацької держави.

3.Захист природного права Українського народу жити на своїй землі по-українськи.

4.Захист національної честі та гідності держави Україна, її територіальної цілісності

та недоторканості її кордонів.

5.Утвердження традиційного сотенно-полкового устрою Українського козацтва

як Всеукраїнського козацького руху та створення козацьких поселень.

Ми, отамани, звертаємося до Вас – наших побратимів, до всіх тих, хто хоче працювати на благо України та для Українського народу, заради процвітання Козацтва та перетворення його в єдину потужну та незламну громадську силу, яка буде перейматися проблемами Української держави та її народу.

Ми пропонуємо, не змінюючи Ваших організаційних структур та Вашого підпорядкування, Ваших поглядів та Ваших думок на ті чи інші проблеми (які можна буде обговорювати та спільно вирішувати), прийняти затверджені нами програмні засади Української козацької ідеї та умови нашої співпраці в Раді козацьких отаманів України. Цей орган створено для того, щоб об'єднати усі діючі козацькі організації в єдину потужну козацьку силу для спільної праці на благо та процвітання України.

Ми наголошуємо: Рада козацьких отаманів України не є ще однією козацькою структурою – це орган для координації спільних дій з метою посилення поваги до козацтва. До Ради увійдуть ті отамани, які виконають затверджені Умови вступу. Причому отамани всіх рівнів (всеукраїнського, обласного, районного і т. ін.) матимуть однакові права і відповідальність.

Найближчими завданнями отаманів-членів Ради є:

-провести облік всіх своїх козацьких осередків і сформувати реєстри козаків за єдиним зразком;

-зібрати реєстри в єдиний всеукраїнський реєстр українських козаків;

-затвердити програму спільних дій на 2009-2010 рр.;

-зібрати та спільно опрацювати наші думки щодо Закону України "Про Українське козацтво" для повторного його подання на розгляд Верховної Ради України;

-спільно долучитися до реалізації плану заходів щодо впровадження дитячо-юнацької військово-спортивної гри Українського козацтва "Сокіл" ("Джура") в усі навчальних закладах України;

-провести в кінці вересня 2009 р. в м. Києві розширене засідання Ради козацьких отаманів України;

-гідно відзначити у жовтня 2009 р. День Українського козацтва як кульмінацію всіх проведених нами заходів з нагоди 360-річниці Української козацької держави гетьмана України Богдана Хмельницького.

Шановні побратими, отамани, усіх, хто мріє про сильне козацтво, хто бажає приумножувати козацькі звичаї та відродити Козацьку державу, запрошуємо до спільної праці!

Слава козацтву!

Слава козакам!

З повагою та за дорученням членів Ради

Голова РКОУ А.ГРИВА

ЗГОДЕН І ПІДТРИМУЮ С.СКОРОБОГАТИЙ

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua