Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Український прапор   жовто-синій прапор

ЯК КОРАБЕЛЬ НАЗВЕШ, ТАК ВІН І ПОПЛИВЕ

Volodymyr | 24.08.2009 11:21

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
7

"Бій одлунав, жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов...". Якщо знамено жовто-синє, то це означає, що жовтий колір є вгорі, а синій внизу. Згідно традиційної геральдики, жовтий символізує сонце, вогонь, духовне начало, синій колір символізує воду, матеріальне. Жовто-синій прапор – це вогонь над водою, духовне над матеріальним...

Жовто-синій прапор – це вогонь над водою, духовне над матеріальним. Синьо-жовтий прапор, відповідно, символізує вогонь під водою, панування матеріального над духовним. Сучасне українське трактування кольорів державного прапору проголошує воду небом, а вогонь пшеницею. Але навіть якщо прийняти таке перетворення, то виникають запитання:

• Невже ми ні на що більше не здатні?

• Невже ми ні до чого більшого не прагнемо?

• Невже їсти пшеничний хліб і замріяно дивитися у синє небо – то і є головна мета нашого життя? А що коли небо в хмарах? Що тоді робити?

Скептики можуть сміятися, але на помаранчевому прапорі "Нашої України" є підкова – символ щастя. От тільки намальована вона так, що щастя, як чаша не збирає. Окрім того знак оклику проходить через підкову, розбиваючи її ніби навпіл. Яка політична символіка, така і доля політична.

Під червоно-синім прапором Радянської України на нашій землі було пролито ріки крові. Голодомори – це те саме кровопролиття, тільки на інший лад.

Традиційна східна медицина має в своїй основі вчення про взаємодію п'яти першоелементів, два з яких є вогонь і вода. Шістдесять чотири гексаграми "Книги Перемін" відображають усі можливі варіанти взаємодії першоелементів. Гексаграма номер 63 символізує вогонь під водою. Назва цієї гексаграми – "Уже кінець". Це – завершення циклу. Гексаграма номер 64 символізує вогонь над водою, і її назва – "Ще не кінець". Ще не кінець провіщає початок нового циклу.

Скептики можуть сміятися далі.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua