Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко дала обіцянку виключити пам'ятник Леніну у Києві з Держреєстру

Lustration | 21.08.2009 12:11

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
4

Пам'ятник В.Леніну у центрі Києва буде виключено з Державного реєстру. Про це Голову ГО "Люстрація" О.Осуховського запевнила Прем'єр-Міністр України Ю.Тимошенко.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко дала обіцянку виключити пам'ятник Леніну у Києві з Держреєстру
Пам'ятник В.Леніну у центрі Києва буде виключено з Державного реєстру. Про це Голову ГО "Люстрація" О.Осуховського запевнила Прем'єр-Міністр України Ю.Тимошенко.

20 серпня 2009 року у Львові відбулись щорічні збори Світового Конгресу Українців, у яких брала участь Прем'єр-Міністр України Юлія Тимошенко.

На зборах Світового Конгресу Українців виступив Голова ГО "Люстрація" Олег Осуховський, який звернувся до присутніх з проханням підтримати українських патріотів, затриманих 30 червня 2009 року за пошкодження пам'ятника кату Українського народу В.Леніну.

Збори Світового Конгресу Українців підтримали пропозицію ГО "Люстрація" про звернення до Прем'єр-Міністра України Юлії Тимошенко щодо виключення пам'ятника Леніну з державного реєстру, та до Генеральної прокуратури про припинення кримінального переслідування українських патріотів.

Після виступу Юлія Тимошенко зустрілась з Головою ГО "Люстрація" Олегом Осуховським та пообіцяла підписати документ про виключення з Державного реєстру пам'ятника Леніну, що знаходиться на Бульварі Шевченка в місті Києві.

Прем'єр-Міністр України відмітила, що "хлопці є справжніми патріотами та зробили добру справу".

Для довідки:

30 червня 2009 року за пошкодження пам'ятника В.Леніну у Києві затримано п'ятьох українських патріотів, які звинувачуються у пошкодженні нерухомої пам'ятки національного значення (ч.2 ст. 298 КК України- до п'яти років позбавлення волі).

Пам'ятник В.Леніну на Бульварі Шевченка у м. Києві перебуває на обліку як пам'ятка республіканського значення згідно з Постановою РМ УРСР від 27.07.1965 N711. Згідно з Указом Президента України N250/2007 пам'ятник підлягає демонтажу, як пам'ятник особі, що причетна до Голодомору та політичних репресій. Міністерством культури та туризму України підготовлено проект постанови Уряду про включення цього пам'ятника до переліку пам'яток, що не підлягають занесенню Державного реєстру нерухомих пам'яток національного значення. Проект Постанови КМУ пройшов процедуру погодження та схвалений Урядовим комітетом. Крапка у цьому питанні повинна бути поставлена Прем'єр-Міністром України з підписанням відповідної Постанови Уряду.

Прес-служба ГО "Люстрація"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua