Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/nation/4a5f05bb82c85/

"УКРАЇНСЬКИЙ ВСЕСВІТ" АНЖЕЛІКИ РУДНИЦЬКОЇ У МАКЕДОНІЇ

Irina | 16.07.2009 13:49

Добре відома українцям виставка вишиваного живопису Анжеліки Рудницької "Український всесвіт" продовжує свої європейські гастролі.

''УКРАЇНСЬКИЙ ВСЕСВІТ'' АНЖЕЛІКИ РУДНИЦЬКОЇ У МАКЕДОНІЇ
14 липня ц.р. у Національній та університетській бібліотеці ім. Св.Климента Охридського в столиці Македонії у присутності Громади українців у РМ ім.Лесі Українки, Товариства македонсько-української дружби й співробітництва, представників Посольства та дипломатичного корпусу, акредитованого у Македонії, Міністерства культури РМ, македонських академіків, македонської громадськості та представників македонських ЗМІ відбулося відкриття персональної виставки вишиваного живопису і гобеленів "Український всесвіт" Анжеліки Рудницької.

Виставку відкрили Тимчасовий повірений у справах України в РМ А.Тертична та керівник Сектору міжнародного співробітництва та розвитку бібліотеки НУБ ім. Св. Климента Охридського С.Янкоська.

Про відкриття виставки, яка триватиме тиждень, було широко поінформовано в провідних македонських ЗМІ (зокрема на національному телебаченні, телевізійному каналу Сітел, телевізійному каналі АБ, національному радіо радіо Скоп'є, газетах: "Утрински весник", "Дневник", "Вест", "Вечер", Македонському інформативному агентстві).

На жаль, автору робіт Анжеліці Рудницькій побувати на вернісажі не вдалося. Нині художниця готує серію персональних виставок у Естонії.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua