Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
12
Рейтинг
12


Голосів "за"
15

Голосів "проти"
3

Коментарі
Vladimir   | 8.07.2009 19:26
Интересно, но хотелось бы на примере. Не как форма досуга, а как альтернатива партиям.
Никита   | 8.07.2009 19:30
такі ігри можна проводити й не рухаючися з місця. Через інтернет.
Наприклад?...
Стрілець   | 8.07.2009 19:45
Никита:
такі ігри можна проводити й не рухаючися з місця. Через інтернет.
Наприклад?...
Ну не обов'язково ж при цьому, грубо кажучи, копати землю. Може ж опробуватися спосіб організації, структура організацій, того ж управління. При цьому роль "акторів" може зводитися до чогось на зразок "якщо ти робиш так, то я у відповідь так..." Згідно ролі та своєму уявленню.
А що заважає це робити через інтернет? Довше, мабуть. Якщо багато людей.
А якщо якийсь фрагмент не потребує великої кількості акторів, а тільки перебору варіантів поведінки в діалозі? Нам же нерідко доводиться в житті вести саме діалог і "діалог".
Стрілець   | 8.07.2009 19:46
Потім одержані таким способом фрагменти – результати діалогів – можна вводити у більш багатоакторні ігри.
Стрілець   | 8.07.2009 19:49
Vladimir:
Интересно, но хотелось бы на примере. Не как форма досуга, а как альтернатива партиям.
Не зовсім зрозумів питання.
Я ж ніби говорив, що це дає шанс організуватись. А організованість – це завжди організованість, як би вона не називалася. Це завжди – сила.
В цьому смислі я і бачу альтернативу – як одержання сили мимо партій. Оскільки творення реальних партій у наші часи – справа занадто дорога у грошовому виразі.
Никита   | 8.07.2009 20:01
Стрілець:
Я не зовсім уявляю, грубо кажучи, у що будемо грати. Ось прочитав статтю Олекси Косара, і виникла ідея: може, пограємо у вибори (з передвиборною агітацією)? Автор пише:
позитивні зрушення в державі відбудуться лише за умови, коли на вершину державного управління народ делегує таких особистостей, для яких матеріальні статки і гроші будуть вторинними, а гідність, як особиста так і держави – будуть первинними й нерозмінними ні при яких умовах і обставинах.
, тобто мова йде про те, щоб у владу прийшли нові люди. Ось і змоделюємо у грі ситуацію: чи можливо НЕ проголосувати за теперішніх крадіїв, натомість вибрати гідних політиків?
Стрілець   | 8.07.2009 20:20
Никита:
Стрілець:
тобто мова йде про те, щоб у владу прийшли нові люди. Ось і змоделюємо у грі ситуацію: чи можливо НЕ проголосувати за теперішніх крадіїв, натомість вибрати гідних політиків?
Дуже сумніваюся. Адже тут чужа гра з чужими правилами, які ми не можемо міняти.
А от змоделювати зовсім іншу структуру як того парламенту зокрема, так і всієї влади взагалі – це тема саме та. Адже у всіх природних високоорганізованих системах (наш організм – приклад) вирішальне значення має саме структура організації. Настільки вирішальне, що в нашому організмі його складові елементи – клітини – абсолютно легкозамінні.
Стрілець   | 8.07.2009 20:26
Розробити правильну структуру влади.
Структуру, яка була би нечутлива до якості своїх складових елементів.
Структуру, яка від будь-яких людей, що ввійдуть у неї, сприйме і реалізує тільки такі дії, які йдуть на користь суспільству й автоматично заблокує все, що направлене проти його інтересів.
Чи можливо це? Можливо, доказ тому – ми самі, наші організми саме так працюють.
Можливо, але конкретну форму такої структури треба шукати.
Щоб хоч наблизитися до такого ідеалу.
Vakula   | 8.07.2009 20:40
+++!!
Никита   | 8.07.2009 20:46
Стрілець:
в нашому організмі його складові елементи – клітини – абсолютно легкозамінні.
????????????
Які клітини можуть замінити сіру речовину мозку?
Також чув, що нервові клітини незамінні і не відновлюються...
Стрілець   | 8.07.2009 21:21
Никита:

Які клітини можуть замінити сіру речовину мозку?
Також чув, що нервові клітини незамінні і не відновлюються...
?????????
Це в якому розуміння клітинам треба замінювати сіру речовину?
Я щось не включаюсь у питання.

Стосовно нейронів мозку – теж читав, що не відновлюються.
Але, що цікаво – все наше доросле життя ці нейрони масами відмирають, а ми все лишаємось і лишаємось самими собою.
Бо така структура нашого мозку, що функції кожного відмерлого успішно виконуються тими, що лишилися.
"Атряд нє замєтіл патєрі байца,,,"
Такою має бути і структура влади.
Никита   | 8.07.2009 21:38
Стрілець:
в нашому організмі його складові елементи – клітини – абсолютно легкозамінні.
????????????
Які клітини можуть замінити сіру речовину мозку?
Також чув, що нервові клітини незамінні і не відновлюються...
Це в якому розуміння клітинам треба замінювати сіру речовину?
Я щось не включаюсь у питання.
Ну як же. Ви пишете:
складові елементи – клітини – абсолютно легкозамінні.
А з чого складається сіра речовина, як не з клітин?
Стрілець   | 8.07.2009 22:06
Никита:
Стрілець:
Ну як же. Ви пишете: складові елементи – клітини – абсолютно легкозамінні.
А з чого складається сіра речовина, як не з клітин?
Вибачте, я, схоже, неповно висловився.
Легкозамінні в межах кожного органу, якщо якась одна клітина перестане виконувати свої функції – їх за неї без жодних проблем виконають сусідні аналогічні клітини.
Така ситуація в кожному органі – норма, бо більшість часу клітини "байдикують", не працюють на організм. Цим переважно байдикуванням і пояснюються велетенські резерви нашого організму. А заодно це – зразок мудрої організації роботи.
Никита   | 8.07.2009 22:13
Стрілець:
Легкозамінні в межах кожного органу, якщо якась одна клітина перестане виконувати свої функції – їх за неї без жодних проблем виконають сусідні аналогічні клітини.
Ну це ж зовсім інша річ!
Але виникає питання: хіба й зараз у владних структурах не так само?
Ось, наприклад, парламент: кожний депутат там може замінити кожного,
бо більшість часу депутати "байдикують", не працюють на організм.
Та чи є там у владі хоч би хтось незамінний?
Отже, справа не в цьому...