Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
6
Рейтинг
6


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
3

Коментарі
MarekKiller   | 5.06.2009 07:46
+. Но!... Всем всё ясно – в смысле того, в какой же ж...е оказался народ Украины. Потому и первая часть статьи выглядит сильнее второй. А вот по части разруливания ситуации... Избитый, конечно, пример, но где найдется та мышка, которая повесит колокольчик на шею коту?
Olexandr Teren   | 5.06.2009 08:05
MarekKiller:
+. Но!... Всем всё ясно – в смысле того, в какой же ж...е оказался народ Украины. Потому и первая часть статьи выглядит сильнее второй. А вот по части разруливания ситуации... Избитый, конечно, пример, но где найдется та мышка, которая повесит колокольчик на шею коту?
Достеменно не знаю. Думаю, що треба стороння сила. Хто може бути такою силою?
1.Герой. Та де його взять?
2. Народ України. Але для цього його потрібно озброїти Законом про вибори до ВР, де було б прописано 100% мажоритарку. І всенародні вибори Президента. Знову ж таки Хто прийме такий Закон і стане гарантом всенародних виборів Президента? Відповіді у мене нема.
Olexandr Teren   | 5.06.2009 08:09
Ясно одне, не здолаєм цю гідру, ПРиБЮТ, у зародку, пізніше її побороть буде ой як не просто. І сил для цього знадобиться ой як багато.
Теоретично, якщо завтра організувать вибори, БЮТ – мрець. Сам би до цього сили положив би. І це було б остаточно. І однією головою у гідри менше.
Але... Ех, оте але.
Никита   | 5.06.2009 09:34
Olexandr Teren:
якщо завтра організувать вибори, БЮТ – мрець
А ПР – в дамках:))... якщо завтра вибори.
Olexandr Teren   | 5.06.2009 13:41
Никита:
Olexandr Teren:

якщо завтра організувать вибори, БЮТ – мрець
А ПР – в дамках:))... якщо завтра вибори.
А чому ПР? А НУНС? Чи ви в них не вірите? А в двопартійність НУНС -ПР? Теж не вірите?
Никита   | 5.06.2009 14:34
Olexandr Teren:
Я вірю в Бога, а політику спостерігаю і намагаюсь аналізувати і робити висновки.
Olexandr Teren   | 5.06.2009 14:46
Никита:
Olexandr Teren:
Я вірю в Бога, а політику спостерігаю і намагаюсь аналізувати і робити висновки.
В Бога так, чи інакше вірять всі. А от у політиці, як і взагалі в житті, можна (і треба) передбачувать. І якщо вірогідність події велика, то в просторіччі, це називається "вірю". Так от я це і мав на увазі. Але ви ухилились.
Olexandr Teren   | 5.06.2009 14:48
Никита:
Olexandr Teren:
Я вірю в Бога, а політику спостерігаю і намагаюсь аналізувати і робити висновки.
Тобто для вас вірогідність такого розвитку подій НУНС, та ПР) невелика. Чесно, так для мене теж.
sane   | 6.06.2009 18:07
Не надоело твердить "все они одинаковы"?
Для Вас Тимошенко – дама из видеопроката, а для мира (включая даже Путина) – политик, к мнению которого прислушиваются. И если бы не разгул борьбы бандитов (ПР, БАЛОГИ с его ЕЦем, ЮЩА с его Нунсом) против правительства, осложнённой кризисом,то картина была бы совсем иная, чем сегодня.
Ющенко при крикливой поддержке "патриотов" и молчаливом равнодушии остальных "граждан" много месяцев трудился над тем, чтобы таки вынудить людей, которые хотят работать, связаться с врагами, бо больше не с кем. И всё ради того, чтобы иметь возможность обвинить ЮВТ и добыть себе пару процентов рейтинга.
Давайте уж в открытую агитируйте за своего Тягнибока.